Cheapest infused pre-rolls in Afton, OK
Cheapest right now: Cartel Oil Co Infused Pre-Roll Bundle Green Crack 16.8g at Higher Health — $50 ($2.98 per gram)
5 comparable infused pre-rolls listings at 1 Afton dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cartel Oil Co Infused Pre-Roll Bundle Green Crack 16.8g Infused Pre-rolls | each | $50 | $2.98/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Moon Rock | Strawberry Sunrise | Infused Joint | 0.7g each | 5pk MOON DUST · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $29.99 | $8.57/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Moon Rock | Zour Patch Cough | Infused Joint | 0.7g each | 5pk MOON DUST · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $29.99 | $8.57/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Moon Rock | Zour Patch Cough | Infused Blunt | 1.5g MOON DUST · Infused Pre-rolls | each | $14.99 | $9.99/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Moon Rock | Zour Patch Cough | Infused Joint | 1g MOON DUST · Infused Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Afton infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Afton price: $8.57 per gram (middle of $5.21–$10). That works out to about $30 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Afton publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Afton price data: cheapest weed in Afton, cheap ounces, Afton flower price index, Afton deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.