Cheapest flower in Afton, OK
Cheapest right now: GG4 by Okie Canna Ounce at Higher Health — $35 ($1.25 per gram)
12 comparable flower listings at 1 Afton dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GG4 by Okie Canna Ounce Flower | each | $35 | $1.25/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Lemon Cherry Runtz by Okie Canna Ounce Flower | each | $35 | $1.25/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Black Runtz Super By Okie Canna Ounce Flower | each | $35 | $1.25/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Black Runtz by Okie Canna Ounce Flower | each | $35 | $1.25/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Gello Gelato by Tiger Leaf Cannabis Ounce Flower | each | $100 | $3.57/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Biscuits | Inner Peace | Big Buds | 3.5g Biscuits · Flower | each | $14.99 | $4.28/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Strawberry Danish | 3.5g Flower | each | $20 | $5.71/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Mystery Z by Funk's Gas Station Eighth Flower | each | $20 | $5.71/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Biscuits | Oklahoma Sunset | Big Buds | 3.5g Biscuits · Flower | each | $20 | $5.71/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Meat Apple | 3.5g Flower | each | $25 | $7.14/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Jubel | Premium Pre-Packaged Buds | Mortal Kombat | 3.5 Grams Jubel · Flower | each | $25 | $7.14/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Tropic Thunder by Jubel Eighth Flower | each | $25 | $7.14/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Afton flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Afton price: $5 per gram (middle of $1.25–$7.14). That works out to about $17.50 an eighth.
- 66.7% of priced flower listings in Afton publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Afton price data: cheapest weed in Afton, cheap ounces, Afton flower price index, Afton deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.