Cheapest concentrates in Boswell, OK
Cheapest right now: 28 Grams Cured Resin at Midwest Dispensary — $63.75 ($2.28 per gram)
45 comparable concentrates listings at 1 Boswell dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 28 Grams Cured Resin Concentrates | each | $63.75$8525% off | $2.28/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | 3.5 Gram Live Sugar Bucket Golden Frosting Concentrates | each | $17.50$3550% off | $5/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Tribe | Garlic Budder | Live Badder Bucket | 3.5g Tribe · Concentrates | each | $17.50$3550% off | $5/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | 7 Gram Maui Wowie Hash Bar Concentrates | each | $45 | $6.43/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | 1 Gram Cured Resin Pineapple Express Concentrates | each | $6.50 | $6.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | 1 Gram Cured Resin Strawberry Shortcake Concentrates | each | $6.50 | $6.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | 1 Gram Cured Resin Master Kush Concentrates | each | $6.50 | $6.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | 1 Gram Cured Resin Golden Tiger Concentrates | each | $6.50 | $6.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | 1G Cured Sugar Tahoe OG Concentrates | each | $6.50 | $6.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | 1G Cured Sugar Purple Haze Concentrates | each | $6.50 | $6.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Kosher Kush 1g Cured Resin Sooner Glue · Concentrates | each | $6.50 | $6.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | 1G Cured Sugar Orange Blossom Concentrates | each | $6.50 | $6.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | 1g Chem De La Chem Sugar Sooner Glue · Concentrates | each | $6.50 | $6.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | 1G Cured Resin Big Perm Concentrates | each | $6.50 | $6.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | 1G Cured Resin Chunky Monkey Concentrates | each | $6.50 | $6.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | 1G Cured Resin Death Star Concentrates | each | $6.50 | $6.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | 1G Cured Resin Dirty Bird Concentrates | each | $6.50 | $6.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | 1G Cured Resin Durban Poison Concentrates | each | $6.50 | $6.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | 1G Cured Resin G Wagon Concentrates | each | $6.50 | $6.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | 1G Cured Resin Permanent Marker Concentrates | each | $6.50 | $6.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | 1G Cured Resin Rainbow Runtz Concentrates | each | $6.50 | $6.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | 1G Cured Resin Slurricane Concentrates | each | $6.50 | $6.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | 1G Cured Sugar Cereal Milk Concentrates | each | $6.50 | $6.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | 1G Cured Sugar Concentrates | each | $6.50 | $6.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | 1G Cured Sugar Ice Cream Cake Concentrates | each | $6.50 | $6.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | 1g MAC 1 Sugar Sooner Glue · Concentrates | each | $6.50 | $6.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | 1 Gram Cured Resin Memory Loss Concentrates | each | $6.50 | $6.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | ACC Lemon Cherry Gelato Live Resin 3.5g (Hybrid) American Cannabis Company · Concentrates | each | $25 | $7.14/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | ACC Sundown Sherb Live Resin 3.5g (Sativa) American Cannabis Company · Concentrates | each | $25 | $7.14/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | 3.5g GSC Premium Sugar Sooner Glue · Concentrates | each | $25 | $7.14/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | ACC Tropaya Live Resin 3.5g (Hybrid) American Cannabis Company · Concentrates | each | $25 | $7.14/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Tribe | Squirt | Live Sugar | 1g Tribe · Concentrates | each | $8 | $8/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | 1 Gram Live Sugar Golden Berries Concentrates | each | $8 | $8/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | 1 Gram Live Sugar Golden Frosting Concentrates | each | $8 | $8/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Dr. Funky's Cosmic Coolaid Honeydew Sunrise 3.5g (Sativa) American Cannabis Company · Concentrates | each | $30 | $8.57/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Dr. Funky's Cosmic Coolaid Strawberry Jelly 3.5g (Hybrid) American Cannabis Company · Concentrates | each | $30 | $8.57/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Dr. Funky's Cosmic Coolaid Blueberry Pancake Batter 3.5g (Indica) American Cannabis Company · Concentrates | each | $30 | $8.57/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Dr. Funky's Cosmic Coolaid Creamy Coconut 3.5g (Hybrid) American Cannabis Company · Concentrates | each | $30 | $8.57/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Dr. Funky's Cosmic Coolaid Grape Slushie 3.5g (Indica) American Cannabis Company · Concentrates | each | $30 | $8.57/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | 1G RSO Syringe GMO Concentrates | each | $10 | $10/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Boswell concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Boswell price: $6.50 per gram (middle of $6.50–$10). That works out to about $22.75 an eighth.
- 97.8% of priced concentrates listings in Boswell publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Boswell price data: cheapest weed in Boswell, cheap ounces, Boswell flower price index, Boswell deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.