| 1 | Cartel 1 Gram Cartridges Vape Pens | each | $10 | $10/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | JEFE 5G Live Resin Geek Bar-Style Disposable - Grape Gas (I) | each | $50 | $10/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | JEFE 5G Live Resin Geek Bar-Style Disposable - Maui (S) | each | $50 | $10/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | JEFE 5G Live Resin Geek Bar-Style Disposable - Pineapple Express (S) | each | $50 | $10/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | JEFE 5G Live Resin Geek Bar-Style Disposable - Purple Punch (I) | each | $50 | $10/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | JEFE 5G Live Resin Geek Bar-Style Disposable - Super Lemon Haze (S) | each | $50 | $10/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | JEFE 5G Live Resin Geek Bar-Style Disposable - Watermelon Zkittlez (I) | each | $50 | $10/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | JEFE 5G Live Resin Geek Bar-Style Disposable - Blackberry Kush (I) | each | $50 | $10/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | JEFE 5G Live Resin Geek Bar-Style Disposable - Cherry Diesel (S) | each | $50 | $10/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | JEFE 5G Live Resin Geek Bar-Style Disposable - Blueberry OG (I) | each | $50 | $10/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | JEFE 5G Live Resin Constellation Geek Bar Disposable - Wedding Cake (H) | each | $55 | $11/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | JEFE 5G Live Resin Constellation Geek Bar Disposable - Gushers (I) | each | $55 | $11/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | JEFE 5G Live Resin Constellation Geek Bar Disposable - Pink Panties (H) | each | $55 | $11/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | JEFE 5G Live Resin Constellation Geek Bar Disposable - Zkittles (I) | each | $55 | $11/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | 2g All In One Fruity Cereal Milk | each | $25 | $12.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | 2G All In One Nerds Clusters Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | 2g All In One Now N Later | each | $25 | $12.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | 2g All in One Orange Soda | each | $25 | $12.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | 2g All In One Piña Colada | each | $25 | $12.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | 2g All In One Moon Dew | each | $25 | $12.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | 2g All In One Gorilla Glue | each | $25 | $12.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | 2g All in One Guava Melon | each | $25 | $12.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | 2g All In One Maui Wowie | each | $25 | $12.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Sunday Extracts | Lemon Drop | Disposable | 2g | each | $25 | $12.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | 2g All In One Baja Blast | each | $25 | $12.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | 2g All In One Blueberry Dream | each | $25 | $12.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Green Crack | Disposable | 2g | each | $25 | $12.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | OG Kush | Disposable | 2g | each | $25 | $12.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | 2g All In One Purple Nerds | each | $25 | $12.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | 2g All In One RedBull | each | $25 | $12.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | 2g All In One Wedding Cake | each | $25 | $12.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | 2g All in One Strawberry Shortcake | each | $25 | $12.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | 2g All In One Bomb Pop | each | $25 | $12.50/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Passion Fruit | AIO | 2g | each | $26 | $13/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Grape Gasby | AIO | 2g | each | $26 | $13/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Green Gusherz | AIO | 2g | each | $26 | $13/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | JEFE 2G Live Resin MINI Geek Bar-Style Disposable - Blackberry Kush | each | $26 | $13/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | JEFE 2G Live Resin MINI Geek Bar-Style Disposable - Blue Dream (S) | each | $26 | $13/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | JEFE 2G Live Resin MINI Geek Bar-Style Disposable - Blueberry OG | each | $26 | $13/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | JEFE 2G Live Resin MINI Geek Bar-Style Disposable - Cherry Diesel (S) | each | $26 | $13/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |