Cheapest flower in Boswell, OK
Cheapest right now: Lunch Box Kief Infused Shake Ounce at Midwest Dispensary — $28 ($1 per gram)
16 comparable flower listings at 1 Boswell dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lunch Box Kief Infused Shake Ounce Flower | each | $28 | $1/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Hype Beast Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Blvd Boy Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Emergen C Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Lunch Money | 3.5g Flower | eighth | $16 | $4.57/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | White Heat Flower | half ounce | $70 | $5/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | White Truffle X Garlic Sherbert Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Blockberry Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Sweet AF Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Flapjacks Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Gelatamo Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Gold Cash Gold Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Cinnamon Roll Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Horny Toad Flower | eighth | $48 | $13.71/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Oklahoma Outlawz | Malibu Pure Kush | Big Buds | 3.5g Oklahoma Outlawz · Flower | eighth | $48 | $13.71/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Gelato 41 Flower | eighth | $48 | $13.71/g | Midwest Dispensary Boswell · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Boswell flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Boswell price: $5.71 per gram (middle of $4.29–$13.71). That works out to about $19.98 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Boswell publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Boswell price data: cheapest weed in Boswell, cheap ounces, Boswell flower price index, Boswell deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.