Cheapest weed in Broken Arrow, OK
2,633 Broken Arrow menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 2, 2026
↑ Compare every Oklahoma city: cheapest weed in Oklahoma
Cheapest flower in Broken Arrow
See all flower prices →Cheapest right now: Cap Junky Shake 28g at House of Cannabis Ok, Inc — $15 ($0.54 per gram) · 572 comparable items at 7 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cap Junky Shake 28g Flower | ounce | $15 | $0.54/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Woah Si Woah Shake 28g Flower | ounce | $15 | $0.54/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | PBB x Mac Shake 28g Flower | ounce | $15 | $0.54/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Bickett OG Mac Shake 28g Flower | ounce | $15 | $0.54/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | XJ-13 Flower 3.5g Heartland Farms · Flower | each | $4.27 | $1.22/g | Koli Cannabis - Broken Arrow Broken Arrow · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Bud Traderz 28g Pre-Pack - LCG x Soap Flower | each | $39.99 | $1.43/g | Re-Up Cannabis Dispensary Broken Arrow · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Red Dirt Reefer - Pre Packed Smalls - Lemon Cherry Sherbert - 14g Flower | each | $20 | $1.43/g | CAM Cannabis Broken Arrow · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Red Dirt Reefer - Pre Packed Smalls - Indica Hybrid - Lemon Cherry Sherbert - 14g (ea) Flower | each | $20 | $1.43/g | CAM Cannabis Broken Arrow · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Broken Arrow
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: HAWAIIAN HAZE 1G RUBY RED CART at Koli Cannabis - Broken Arrow — $3.85 ($3.85 per gram) · 1,415 comparable items at 7 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | HAWAIIAN HAZE 1G RUBY RED CART Vape Pens | each | $3.85 | $3.85/g | Koli Cannabis - Broken Arrow Broken Arrow · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Koli Carts | 28g - 1g Cartrige | Variety Pack Vape Pens | each | $115.39 | $4.12/g | Koli Cannabis - Broken Arrow Broken Arrow · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Smack! | Strawberry Cartridge | 1g Smack · Vape Pens | each | $5 | $5/g | CAM Cannabis Broken Arrow · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Smack! | Sweet Cherry Cartridge | 1g Smack · Vape Pens | each | $5 | $5/g | CAM Cannabis Broken Arrow · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | berry kush | Cartridge | 1g Koli Cannabis Brand · Vape Pens | each | $5.12 | $5.12/g | Koli Cannabis - Broken Arrow Broken Arrow · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | 1g Strawberry Cough Cartridge - Oil Traderz (Sativa) Oil Traderz · Vape Pens | each | $5.15 | $5.15/g | Koli Cannabis - Broken Arrow Broken Arrow · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | 1g Sour Diesel #9 Cartridge - Oil Traderz (Sativa) Oil Traderz · Vape Pens | each | $5.15 | $5.15/g | Koli Cannabis - Broken Arrow Broken Arrow · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | 1g Skywalker OG Cartridge - Oil Traderz (Indica) Oil Traderz · Vape Pens | each | $5.15 | $5.15/g | Koli Cannabis - Broken Arrow Broken Arrow · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Broken Arrow
See all edibles prices →Cheapest right now: Kush Drops | Stoned Strawberry Gummies | 1000mg THC at Hamiltons Bud and Bloom Dispensary - Broken Arrow — $2.50 ($0.25 per 100mg of THC) · 344 comparable items at 4 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kush Drops | Stoned Strawberry Gummies | 1000mg THC Kush Drops · Edibles | each · 1000mg THC | $2.50 | $0.25/100mg THC | Hamiltons Bud and Bloom Dispensary - Broken Arrow Broken Arrow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Edify | 1000mg | Dark Chocolate Bar Edify - 710 · Edibles | each · 1000mg THC | $7 | $0.70/100mg THC | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Strawberries & Cream Bar | Baked Goods | 5000mg/ea JKJ Processing · Edibles | each · 5000mg THC | $35 | $0.70/100mg THC | Method Dispensary Broken Arrow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Day Changer | Juicy Watermelon Gummies (10ct.) | 2500mg Day Changers · Edibles | each · 10-pack · 2500mg THC | $20 | $0.80/100mg THC | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Day Changer | Tasty Strawberry Gummies (10ct.) | 2500mg Day Changers · Edibles | each · 10-pack · 2500mg THC | $20 | $0.80/100mg THC | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Day Changer | Tangy Mango Gummies (10ct.) | 2500mg Day Changers · Edibles | each · 10-pack · 2500mg THC | $20 | $0.80/100mg THC | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Day Changer | Razzle Berry Cream Gummies (10ct.) | 2500mg Day Changers · Edibles | each · 10-pack · 2500mg THC | $20 | $0.80/100mg THC | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Day Changer | Cool Ocean Breeze Gummies (10ct.) | 2500mg Day Changers · Edibles | each · 10-pack · 2500mg THC | $20 | $0.80/100mg THC | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Broken Arrow
See all concentrates prices →Cheapest right now: Cannasseur Rub N Tug 28g Baller at Method Dispensary — $80 ($2.86 per gram) · 153 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cannasseur Rub N Tug 28g Baller Concentrates | ounce | $80 | $2.86/g | Method Dispensary Broken Arrow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Cannasseur Gooch Gooblins 28g Baller Concentrates | ounce | $80 | $2.86/g | Method Dispensary Broken Arrow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Cannasseur No Pubes 28g Baller Concentrates | ounce | $80 | $2.86/g | Method Dispensary Broken Arrow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Cannasseur Raw Doggie 28g Baller Concentrates | ounce | $80 | $2.86/g | Method Dispensary Broken Arrow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cannasseur Swamp Ass 28g Baller Concentrates | ounce | $80 | $2.86/g | Method Dispensary Broken Arrow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Cannasseur Salty Rim 28g Baller Concentrates | ounce | $80 | $2.86/g | Method Dispensary Broken Arrow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Tribe | Blueberry Octane | Live Badder Bucket | 3.5g Tribe · Concentrates | eighth | $23 | $6.57/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Tribe | Peanut Butter Blueberry Parfait | Live Badder Bucket | 3.5g Tribe · Concentrates | eighth | $23 | $6.57/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Broken Arrow
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Tribe | Variety | Joints | 1g each | 28pk at House of Cannabis Ok, Inc — $55 ($1.96 per gram) · 31 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tribe | Variety | Joints | 1g each | 28pk Tribe · Pre-rolls | ounce · 28-pack | $55 | $1.96/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Tribe Joint Jar Fat Astronaut H Pre-rolls | ounce | $55 | $1.96/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Tribe | Tres Fuego | Joints | 1g each | 28pk Tribe · Pre-rolls | ounce · 28-pack | $55 | $1.96/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Catpiss | Joint | 1g each | 10pk Green Dynasty · Pre-rolls | 10 g · 10-pack | $25 | $2.50/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Sap Smokes Canadian Maple H Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | SAP XTRAX | SAP Smokes | Tina | Joint | 1g SAP XTRAX · Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | SAP XTRAX | SAP Smokes | Sundae Driver | Joint | 1g SAP XTRAX · Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | SAP XTRAX | SAP Smokes | Citrus Spritzer | Joint | 1g SAP XTRAX · Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Broken Arrow
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Tribe | Variety | Diamond Infused Joints | 1g each | 28pk at House of Cannabis Ok, Inc — $85 ($3.04 per gram) · 117 comparable items at 4 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tribe | Variety | Diamond Infused Joints | 1g each | 28pk Tribe · Infused Pre-rolls | ounce · 28-pack | $85 | $3.04/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Tribe | Variety | Solventless Infused Joints | 1g each | 28pk Tribe · Infused Pre-rolls | ounce · 28-pack | $85 | $3.04/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Pharside - Infused Pre-Roll 5 Pack- Watermemlon Mojito 6.25g Pharside · Infused Pre-rolls | 6.25 g · 5-pack | $20 | $3.20/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Pharside - Infused Pre-roll - Blueberry Banana Pancake 1.25g Pharside · Infused Pre-rolls | 1.25 g | $5 | $4/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Pharside - Infused Pre-roll - Honeydew Cucumber 1.25g Pharside · Infused Pre-rolls | 1.25 g | $5 | $4/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Pharside - Infused Pre-roll - Peach Cobbler and Vanilla Ice Cream 1.25g Pharside · Infused Pre-rolls | 1.25 g | $5 | $4/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Pharside - Infused Pre-roll - Pineapple Whip 1.25g Pharside · Infused Pre-rolls | 1.25 g | $5 | $4/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Pharside - Infused Pre-roll - Sour Patch Strawberry 1.25g Pharside · Infused Pre-rolls | 1.25 g | $5 | $4/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Broken Arrow flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Broken Arrow →Discounted items across Broken Arrow menus, newest first.
Best dispensaries in Broken Arrow →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank drinks (1 items at 1 store) in Broken Arrow — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.