Cheapest flower in Broken Arrow, OK
Cheapest right now: Cap Junky Shake 28g at House of Cannabis Ok, Inc — $15 ($0.54 per gram)
572 comparable flower listings at 7 Broken Arrow dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare flower prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cap Junky Shake 28g Flower | ounce | $15 | $0.54/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Woah Si Woah Shake 28g Flower | ounce | $15 | $0.54/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | PBB x Mac Shake 28g Flower | ounce | $15 | $0.54/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Bickett OG Mac Shake 28g Flower | ounce | $15 | $0.54/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | XJ-13 Flower 3.5g Heartland Farms · Flower | each | $4.27 | $1.22/g | Koli Cannabis - Broken Arrow Broken Arrow · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Bud Traderz 28g Pre-Pack - LCG x Soap Flower | each | $39.99 | $1.43/g | Re-Up Cannabis Dispensary Broken Arrow · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Red Dirt Reefer - Pre Packed Smalls - Lemon Cherry Sherbert - 14g Flower | each | $20 | $1.43/g | CAM Cannabis Broken Arrow · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Red Dirt Reefer - Pre Packed Smalls - Indica Hybrid - Lemon Cherry Sherbert - 14g (ea) Flower | each | $20 | $1.43/g | CAM Cannabis Broken Arrow · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Red Dirt Reefer - Pre Packed Smalls - Peanut Butter Breath - 28g Flower | each | $40 | $1.43/g | CAM Cannabis Broken Arrow · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Red Dirt Reefer - Pre Packed Smalls - Lemon Cherry Sherbert - 28g Flower | each | $40 | $1.43/g | CAM Cannabis Broken Arrow · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Red Dirt Reefer - Pre Packed Smalls - Slapz - 28g Flower | each | $40 | $1.43/g | CAM Cannabis Broken Arrow · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Scented Marker x G41 | Smalls | 14g Bud Traderz · Flower | each | $22.99 | $1.64/g | Re-Up Cannabis Dispensary Broken Arrow · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | G41 x Soap | Big Buds | 14g Bud Traderz · Flower | each | $22.99 | $1.64/g | Re-Up Cannabis Dispensary Broken Arrow · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | GG x Fatso | Smalls | 14g Bud Traderz · Flower | each | $22.99 | $1.64/g | Re-Up Cannabis Dispensary Broken Arrow · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | 14g Grapes and Cream x Guava - Big Buds- Bud Traderz (Indica) Bud Traderz · Flower | each | $22.99 | $1.64/g | Re-Up Cannabis Dispensary Broken Arrow · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Bud Traderz 14g Pre-Pack - Grape Savers Flower | each | $22.99 | $1.64/g | Re-Up Cannabis Dispensary Broken Arrow · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Bud Traderz 14g Pre-Pack - RS11 x Gorilla Glue Flower | each | $22.99 | $1.64/g | Re-Up Cannabis Dispensary Broken Arrow · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | KOLT 45 FLOWER (KOLI-SMALL) - 1OZ PRE-PACKED - $55/OZ Flower | each | $47.28 | $1.69/g | Koli Cannabis - Broken Arrow Broken Arrow · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Method 14g Sundae Paradise Popcorn Flower | half ounce | $25 | $1.79/g | Method Dispensary Broken Arrow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Red Dirt Reefer - Pre Packed Smalls - Jigglers #17 - 28g (ea) Flower | each | $50 | $1.79/g | CAM Cannabis Broken Arrow · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Method 14g Obie Trichs Popcorn Flower | half ounce | $27 | $1.93/g | Method Dispensary Broken Arrow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Method 14g Where's My Bike Popcorn Flower | half ounce | $27 | $1.93/g | Method Dispensary Broken Arrow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Method | Sundae Paradise | Smalls | 7g Method · Flower | quarter | $14 | $2/g | Method Dispensary Broken Arrow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Pure Michigan 28 gram Flower | each | $56 | $2/g | Koli Cannabis - Broken Arrow Broken Arrow · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | L.A. Kush Cake 28G Flower | each | $56 | $2/g | Koli Cannabis - Broken Arrow Broken Arrow · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Zkittles 28G Flower | each | $56 | $2/g | Koli Cannabis - Broken Arrow Broken Arrow · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Pineapple Fruz 28G Flower | each | $56 | $2/g | Koli Cannabis - Broken Arrow Broken Arrow · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Hell Flower | Smalls | 7g Koli Cannabis Brand · Flower | each | $14.58 | $2.08/g | Koli Cannabis - Broken Arrow Broken Arrow · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Bud Traderz 28g Pre-Pack - White Truffle Flower | each | $59 | $2.11/g | Re-Up Cannabis Dispensary Broken Arrow · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Bad Boy Xotix 28g Pre-Pack $59.99oz - Biscotti Kush Mintz Flower | each | $59.99 | $2.14/g | Re-Up Cannabis Dispensary Broken Arrow · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Oklafornia - Pre-Packed Flower - Hybrid - Pinnacle - 3.5g (ea) Flower | each | $7.50 | $2.14/g | CAM Cannabis Broken Arrow · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Z Nerdz | Big Buds | 3.5g Flower | each | $7.50 | $2.14/g | CAM Cannabis Broken Arrow · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Stability Cannabis - Pre-Packed Smalls - Le Pew - 3.5g Flower | each | $7.50 | $2.14/g | CAM Cannabis Broken Arrow · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Red Dirt Reefer - Pre Packed Flower - Hybrid - Sour Apple Pie - 3.5g (ea) Flower | each | $7.50 | $2.14/g | CAM Cannabis Broken Arrow · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Oklafornia - Pre-Packed Smalls - Wedding Crasher - 3.5g (ea) Flower | each | $7.50 | $2.14/g | CAM Cannabis Broken Arrow · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Oklafornia - Pre-Packed Smalls - Rainbow Beltz - 3.5g (ea) Flower | each | $7.50 | $2.14/g | CAM Cannabis Broken Arrow · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Oklafornia - Pre-Packed Flower - Sativa Hybrid - The Soap - 3.5g (ea) Flower | each | $7.50 | $2.14/g | CAM Cannabis Broken Arrow · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Oklafornia - Pre-Packed Flower - Indica Hybrid - Ripped Off Runtz - 3.5g (ea) Flower | each | $7.50 | $2.14/g | CAM Cannabis Broken Arrow · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Oklafornia - Pre-Packed Flower - Indica Hybrid - Ice Cream Cake Oreoz - 3.5g (ea) Flower | each | $7.50 | $2.14/g | CAM Cannabis Broken Arrow · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Exile Cannabis - Pre-Packed Flower - Zourz - 3.5g Flower | each | $7.50 | $2.14/g | CAM Cannabis Broken Arrow · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Broken Arrow flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Broken Arrow price: $4.29 per gram (middle of $2.14–$7.43). That works out to about $15.02 an eighth.
- 96.8% of priced flower listings in Broken Arrow publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Broken Arrow price data: cheapest weed in Broken Arrow, cheap ounces, Broken Arrow flower price index, Broken Arrow deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.