Cheapest pre-rolls in Broken Arrow, OK
Cheapest right now: Tribe | Variety | Joints | 1g each | 28pk at House of Cannabis Ok, Inc — $55 ($1.96 per gram)
31 comparable pre-rolls listings at 1 Broken Arrow dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tribe | Variety | Joints | 1g each | 28pk Tribe · Pre-rolls | ounce · 28-pack | $55 | $1.96/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Tribe Joint Jar Fat Astronaut H Pre-rolls | ounce | $55 | $1.96/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Tribe | Tres Fuego | Joints | 1g each | 28pk Tribe · Pre-rolls | ounce · 28-pack | $55 | $1.96/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Catpiss | Joint | 1g each | 10pk Green Dynasty · Pre-rolls | 10 g · 10-pack | $25 | $2.50/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Sap Smokes Canadian Maple H Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | SAP XTRAX | SAP Smokes | Tina | Joint | 1g SAP XTRAX · Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | SAP XTRAX | SAP Smokes | Sundae Driver | Joint | 1g SAP XTRAX · Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | SAP XTRAX | SAP Smokes | Citrus Spritzer | Joint | 1g SAP XTRAX · Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Sap Smokes Red Rum I 1g Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Tribe | Donutz Triploid | Joint | 1g Tribe · Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Tribe | Mississippi Burger | Joint | 1g Tribe · Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Catpiss | Joints | 0.5g each | 20pk Green Dynasty · Pre-rolls | 10 g · 20-pack | $30 | $3/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Tribe | Raspberry Driver | Jaywalkers Minis | 0.4g each | 11pk Tribe · Pre-rolls | 4.4 g · 11-pack | $18 | $4.09/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Tribe | Variety | Jaywalkers Minis | 0.4g each | 11pk Tribe · Pre-rolls | 4.4 g · 11-pack | $18 | $4.09/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Tribe | Raspberry Cherry Parfait | Jaywalkers Minis | 0.4g each | 11pk Tribe · Pre-rolls | 4.4 g · 11-pack | $18 | $4.09/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Tribe | Puff Cookies | Jaywalkers Minis | 0.4g each | 11pk Tribe · Pre-rolls | 4.4 g · 11-pack | $18 | $4.09/g | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Rockstars Cereal Milk H Pre-rolls | ounce | $17.33 | $17.33/piece | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Rockstars | 28g Pre Roll Pack | Ice Cream Cake Rockstars · Pre-rolls | ounce | $17.33 | $17.33/piece | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Rockstars Skunk Sabbath H Pre-rolls | ounce | $17.33 | $17.33/piece | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Rockstars | 28g Pre Roll Pack | Tangie Rockstars · Pre-rolls | ounce | $17.33 | $17.33/piece | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Rockstars | 28g Pre Roll Pack | Headband Rockstars · Pre-rolls | ounce | $17.33 | $17.33/piece | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Rockstars GSC H Pre-rolls | ounce | $17.33 | $17.33/piece | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Rockstars | 28g Pre Roll Pack | Tropicana Cookies Rockstars · Pre-rolls | ounce | $17.33 | $17.33/piece | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Rockstars Runtz N Roses S Pre-rolls | ounce | $17.33 | $17.33/piece | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Rockstars Northern Lights I Pre-rolls | ounce | $17.33 | $17.33/piece | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Rockstars | 28g Pre Roll Pack | Woodstocks Wonder Rockstars · Pre-rolls | ounce | $17.33 | $17.33/piece | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Rockstars Backstage Buds H Pre-rolls | ounce | $17.33 | $17.33/piece | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Rockstars | 28g Pre Roll Pack | Super Lemon Haze Rockstars · Pre-rolls | ounce | $17.33 | $17.33/piece | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Rockstars Pineapple Express S Pre-rolls | ounce | $17.33 | $17.33/piece | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Rockstars | 28g Pre Roll Pack | Mosh Pit Rockstars · Pre-rolls | ounce | $17.33 | $17.33/piece | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Rockstars | 28g Pre Roll Pack | Sour Diesel Rockstars · Pre-rolls | ounce | $17.33 | $17.33/piece | House of Cannabis Ok, Inc Broken Arrow · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Broken Arrow pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Broken Arrow price: $3 per gram (middle of $1.96–$4.09). That works out to about $10.50 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Broken Arrow publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Broken Arrow price data: cheapest weed in Broken Arrow, cheap ounces, Broken Arrow flower price index, Broken Arrow deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.