Cheapest weed in Claremore, OK
1,806 Claremore menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 1, 2026
↑ Compare every Oklahoma city: cheapest weed in Oklahoma
Cheapest flower in Claremore
See all flower prices →Cheapest right now: XJ-13 Flower 3.5g at Koli Cannabis - West - Highway 66 — $4.27 ($1.22 per gram) · 267 comparable items at 6 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | XJ-13 Flower 3.5g Heartland Farms · Flower | each | $4.27 | $1.22/g | Koli Cannabis - West - Highway 66 Claremore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Oklafornia | $40 oz | White Runtz Flower | each | $34.33 | $1.23/g | Koli Cannabis - West - Highway 66 Claremore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Oklafornia | $40 oz | Boss Cake Flower | each | $34.33 | $1.23/g | Koli Cannabis - West - Highway 66 Claremore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Lemon Cherry Gelato | Big Buds | 28g Flower | each | $34.33 | $1.23/g | Koli Cannabis - West - Highway 66 Claremore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Gumbo | Big Buds | 28g Flower | each | $34.33 | $1.23/g | Koli Cannabis - West - Highway 66 Claremore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | GG4 | Big Buds | 28g Flower | each | $34.33 | $1.23/g | Koli Cannabis - West - Highway 66 Claremore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Candy Gas | Oklafornia | Hybrid | Pre-Packed 28g | OTD $40 Flower | each | $34.33 | $1.23/g | Koli Cannabis - West - Highway 66 Claremore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Black Runtz | Big Buds | 28g Flower | each | $34.33 | $1.23/g | Koli Cannabis - West - Highway 66 Claremore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Claremore
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Smack! | Tropical Cartridge | 1g at Utokem Dispensary of Claremore — $5 ($5 per gram) · 569 comparable items at 6 stores
Cheapest edibles in Claremore
See all edibles prices →Cheapest right now: Kush Drops | Blazed Berry Gummies | 1000mg THC at Utokem Dispensary of Claremore — $3 ($0.30 per 100mg of THC) · 186 comparable items at 5 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kush Drops | Blazed Berry Gummies | 1000mg THC Kush Drops · Edibles | each · 1000mg THC | $3 | $0.30/100mg THC | Utokem Dispensary of Claremore Claremore · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Day Changer | Tasty Strawberry Gummies (10ct.) | 2500mg Day Changers · Edibles | each · 10-pack · 2500mg THC | $17.19$17.301% off | $0.69/100mg THC | Affordable Medical Cannabis Dispensary-Claremore Claremore · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Day Changer | Cool Ocean Breeze Gummies (10ct.) | 2500mg Day Changers · Edibles | each · 10-pack · 2500mg THC | $17.19$17.301% off | $0.69/100mg THC | Affordable Medical Cannabis Dispensary-Claremore Claremore · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Day Changer | Juicy Watermelon Gummies (10ct.) | 2500mg Day Changers · Edibles | each · 10-pack · 2500mg THC | $17.19$17.301% off | $0.69/100mg THC | Affordable Medical Cannabis Dispensary-Claremore Claremore · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Day Changer | Tangy Mango Gummies (10ct.) | 2500mg Day Changers · Edibles | each · 10-pack · 2500mg THC | $17.19$17.301% off | $0.69/100mg THC | Affordable Medical Cannabis Dispensary-Claremore Claremore · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | JKJ Edibles - Milk Chocolate Bar, 3000 mg Edibles | each · 3000mg THC | $21.54$38.4644% off | $0.72/100mg THC | Green Canopy Solutions Claremore · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Day Changer | Juicy Watermelon Gummies (10ct.) | 2500mg Day Changers · Edibles | each · 10-pack · 2500mg THC | $21.37 | $0.85/100mg THC | Green Canopy Solutions Claremore · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Day Changer | Cool Ocean Breeze Gummies (10ct.) | 2500mg Day Changers · Edibles | each · 10-pack · 2500mg THC | $21.37 | $0.85/100mg THC | Green Canopy Solutions Claremore · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Claremore
See all concentrates prices →Cheapest right now: Smack | Sour lemons | Sativa | 28g Baller Jar at Affordable Medical Cannabis Dispensary-Claremore — $56.23 ($2.01 per gram) · 101 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Smack | Sour lemons | Sativa | 28g Baller Jar Concentrates | each | $56.23 | $2.01/g | Affordable Medical Cannabis Dispensary-Claremore Claremore · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Smack! | Cereal Milk Baller Jar | 28g Smack · Concentrates | each | $56.23 | $2.01/g | Affordable Medical Cannabis Dispensary-Claremore Claremore · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Smack! | Buzz Light Gear Baller Jar | 28g Smack · Concentrates | each | $56.23 | $2.01/g | Affordable Medical Cannabis Dispensary-Claremore Claremore · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Smack | Citronella | Sativa | 28g Baller Jar Concentrates | each | $56.23 | $2.01/g | Affordable Medical Cannabis Dispensary-Claremore Claremore · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Smack | Blueberry Truffle | Indica | 28g Baller Jar Concentrates | each | $56.23 | $2.01/g | Affordable Medical Cannabis Dispensary-Claremore Claremore · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | AYE Dabs -Killer Cupcake Wax (H) 1G Concentrates | each | $2.56$12.8280% off | $2.56/g | Green Canopy Solutions Claremore · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | AYE Dabs -Killer Cupcake Sugar (H) 1G Concentrates | each | $2.56$12.8280% off | $2.56/g | Green Canopy Solutions Claremore · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | AYE Dabs -Cuddle Puddle Wax (I) 1G Concentrates | each | $2.56$12.8280% off | $2.56/g | Green Canopy Solutions Claremore · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Claremore
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Cherrygasm Loud Town Loud 28 pack at Utokem Dispensary of Claremore — $25 ($0.89 per piece) · 149 comparable items at 4 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cherrygasm Loud Town Loud 28 pack Pre-rolls | each · 28-pack | $25 | $0.89/piece | Utokem Dispensary of Claremore Claremore · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Loud Town 28pk - Intergalactic Pre-rolls | ounce · 28-pack | $25 | $0.89/piece | Utokem Dispensary of Claremore Claremore · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Dirty Banana Loud Town Loud 28 pack Pre-rolls | each · 28-pack | $25 | $0.89/piece | Utokem Dispensary of Claremore Claremore · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Loud Town 28pk- Pound Town Pre-rolls | ounce · 28-pack | $25 | $0.89/piece | Utokem Dispensary of Claremore Claremore · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Loud Town 28pk - Hash Burger Pre-rolls | ounce · 28-pack | $25 | $0.89/piece | Utokem Dispensary of Claremore Claremore · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Loud Town 28pk - Thunderstruck Pre-rolls | ounce · 28-pack | $25 | $0.89/piece | Utokem Dispensary of Claremore Claremore · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Loud Town 28pk - Tigers Milk Pre-rolls | ounce · 28-pack | $25 | $0.89/piece | Utokem Dispensary of Claremore Claremore · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Zodiaq Leo Blueberry Yum Yum 28 pack Pre-rolls | each · 28-pack | $25 | $0.89/piece | Utokem Dispensary of Claremore Claremore · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Claremore
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: DankRollz | Green VooDoo | 1g at Koli Cannabis - West - Highway 66 — $1 ($1 per gram) · 529 comparable items at 6 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | DankRollz | Green VooDoo | 1g Infused Pre-rolls | each | $1 | $1/g | Koli Cannabis - West - Highway 66 Claremore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Purple Rain | Infused Joints | 1g Koli Cannabis Brand · Infused Pre-rolls | each | $1.29 | $1.29/g | Koli Cannabis - West - Highway 66 Claremore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | 56 Pack Ruby Red .5g Infused | KoolaidMAN Infused Pre-rolls | each · 56-pack | $81.49 | $1.46/piece | Koli Cannabis - West - Highway 66 Claremore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | 56 Pack Ruby Red .5g Infused - Tropical Breeze - 28g Infused Pre-rolls | each · 56-pack | $81.49 | $1.46/piece | Koli Cannabis - West - Highway 66 Claremore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | 56 Pack Ruby Red .5g Infused | Blueberry Blast | 28g Infused Pre-rolls | each · 56-pack | $81.49 | $1.46/piece | Koli Cannabis - West - Highway 66 Claremore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | 56 Pack Ruby Red .5g Infused | Grape Smasher Infused Pre-rolls | each · 56-pack | $81.49 | $1.46/piece | Koli Cannabis - West - Highway 66 Claremore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | 56 Pack Ruby Red .5g Infused | Juicy Fruit Infused Pre-rolls | each · 56-pack | $81.49 | $1.46/piece | Koli Cannabis - West - Highway 66 Claremore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | 56 Pack Ruby Red .5g Infused | Lemon Sucka Infused Pre-rolls | each · 56-pack | $81.49 | $1.46/piece | Koli Cannabis - West - Highway 66 Claremore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Claremore flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Claremore →Discounted items across Claremore menus, newest first.
Best dispensaries in Claremore →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank drinks (5 items at 2 stores) in Claremore — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.