| 1 | XJ-13 Flower 3.5g | each | $4.27 | $1.22/g | Koli Cannabis - West - Highway 66 Claremore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Oklafornia | $40 oz | White Runtz Flower | each | $34.33 | $1.23/g | Koli Cannabis - West - Highway 66 Claremore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Oklafornia | $40 oz | Boss Cake Flower | each | $34.33 | $1.23/g | Koli Cannabis - West - Highway 66 Claremore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Lemon Cherry Gelato | Big Buds | 28g Flower | each | $34.33 | $1.23/g | Koli Cannabis - West - Highway 66 Claremore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Gumbo | Big Buds | 28g Flower | each | $34.33 | $1.23/g | Koli Cannabis - West - Highway 66 Claremore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | GG4 | Big Buds | 28g Flower | each | $34.33 | $1.23/g | Koli Cannabis - West - Highway 66 Claremore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Candy Gas | Oklafornia | Hybrid | Pre-Packed 28g | OTD $40 Flower | each | $34.33 | $1.23/g | Koli Cannabis - West - Highway 66 Claremore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Black Runtz | Big Buds | 28g Flower | each | $34.33 | $1.23/g | Koli Cannabis - West - Highway 66 Claremore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | | Oklafornia | Hybrid | $40 Candy Cherry Gelato 28g Flower | each | $34.33 | $1.23/g | Koli Cannabis - West - Highway 66 Claremore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Oklafornia | Hybrid OTD $40 | Permanent Make Up 28g Flower | each | $38.68 | $1.38/g | Koli Cannabis - West - Highway 66 Claremore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Red Dirt Reefer - Pre Packed Smalls - Indica Hybrid - Lemon Cherry Sherbert - 14g (ea) Flower | each | $20 | $1.43/g | Green Nation Dispensary Claremore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Red Dirt Reefer - Pre Packed Smalls - Slapz - 14g Flower | each | $20 | $1.43/g | Green Nation Dispensary Claremore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Red Dirt Reefer - Pre Packed Smalls - Lemon Cherry Sherbert - 14g Flower | each | $20 | $1.43/g | Green Nation Dispensary Claremore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Red Dirt Reefer - Pre Packed Smalls - Black Runtz - 28g Flower | each | $40 | $1.43/g | Green Nation Dispensary Claremore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Red Dirt Reefer - Pre Packed Smalls - Lemon Cherry Sherbert - 28g Flower | each | $40 | $1.43/g | Green Nation Dispensary Claremore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Red Dirt Reefer - Pre Packed Smalls - Slapz - 28g (ea) Flower | each | $40 | $1.43/g | Green Nation Dispensary Claremore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Red Dirt Reefer - Pre Packed Smalls - Slapz - 28g Flower | each | $40 | $1.43/g | Green Nation Dispensary Claremore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Red Dirt Reefer - Pre Packed Smalls - Peanut Butter Breath - 28g (ea) Flower | each | $40 | $1.43/g | Green Nation Dispensary Claremore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Zkittles 28G Flower | each | $56 | $2/g | Koli Cannabis - West - Highway 66 Claremore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Kitty Cakes | Smalls | 7g | each | $14.58 | $2.08/g | Koli Cannabis - West - Highway 66 Claremore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Oklafornia - Pre-Packed Flower - Indica Hybrid - Runtz Truffle - 3.5g (ea) Flower | each | $7.50 | $2.14/g | Green Nation Dispensary Claremore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Oklafornia - Pre-Packed Flower - Sativa Hybrid - The Soap - 3.5g (ea) Flower | each | $7.50 | $2.14/g | Green Nation Dispensary Claremore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Oklafornia - Pre-Packed Flower - Indica Hybrid - Klondike - 3.5g (ea) Flower | each | $7.50 | $2.14/g | Green Nation Dispensary Claremore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Oklafornia - Pre-Packed Flower - Indica Hybrid - Ice Cream Cake Oreoz - 3.5g (ea) Flower | each | $7.50 | $2.14/g | Green Nation Dispensary Claremore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Oklafornia - Pre-Packed Flower - Indica Hybrid - Ice Cream Cake - 3.5g (ea) Flower | each | $7.50 | $2.14/g | Green Nation Dispensary Claremore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Oklafornia - Pre-Packed Flower - Indica Hybrid - Daily Grape - 3.5g (ea) Flower | each | $7.50 | $2.14/g | Green Nation Dispensary Claremore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Oklafornia - Pre-Packed Flower - Indica Hybrid - 9th Layer - 3.5g (ea) Flower | each | $7.50 | $2.14/g | Green Nation Dispensary Claremore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Red Dirt Reefer - Pre Packed Flower - Indica Hybrid - Grape Cream Cake - 3.5g (ea) Flower | each | $7.50 | $2.14/g | Green Nation Dispensary Claremore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Oklafornia - Pre-Packed Flower - Hybrid - Whoville - 7g (ea) Flower | each | $15 | $2.14/g | Green Nation Dispensary Claremore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Oklafornia - Pre-Packed Flower - Hybrid - Runtz Truffle - 7g (ea) Flower | each | $15 | $2.14/g | Green Nation Dispensary Claremore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Oklafornia - Pre-Packed Flower - Hybrid - Gelato 45 - 7g (ea) Flower | each | $15 | $2.14/g | Green Nation Dispensary Claremore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Oklafornia - Pre-Packed Flower - Hybrid - Apples & Bananas - 7g (ea) Flower | each | $15 | $2.14/g | Green Nation Dispensary Claremore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Oklafornia - Pre-Packed Flower - Indica Hybrid - Designer Runtz - 7g (ea) Flower | each | $15 | $2.14/g | Green Nation Dispensary Claremore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Oklafornia - Pre-Packed Flower - Indica Hybrid - Gelato Cake - 7g (ea) Flower | each | $15 | $2.14/g | Green Nation Dispensary Claremore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Oklafornia - Pre-Packed Flower - Indica Hybrid - Klondike - 7g (ea) Flower | each | $15 | $2.14/g | Green Nation Dispensary Claremore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Oklafornia - Pre-Packed Flower - Sativa - Blue Crushsickle - 7g (ea) Flower | each | $15 | $2.14/g | Green Nation Dispensary Claremore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Oklafornia - Pre-Packed Flower - Sativa Hybrid - Habanero Peaches - 7g (ea) Flower | each | $15 | $2.14/g | Green Nation Dispensary Claremore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Super Runtz 1/2 Oz Flower | half ounce | $30 | $2.14/g | Utokem Dispensary of Claremore Claremore · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Adios Motherfucker Flower | half ounce | $30 | $2.14/g | Utokem Dispensary of Claremore Claremore · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Franchise Farms - Pre-Packed Flower - Red Hotz - 14g (ea) Flower | each | $30 | $2.14/g | Green Nation Dispensary Claremore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |