Cheapest pre-rolls in Del City, OK
Cheapest right now: PR | 28G | Knee Socks at The House of Chronic THC — $29.77 ($1.06 per gram)
79 comparable pre-rolls listings at 4 Del City dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PR | 28G | Knee Socks Pre-rolls | each | $29.77 | $1.06/g | The House of Chronic THC Del City · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | PR | 28G | Truffle Sundae Pre-rolls | each | $29.77 | $1.06/g | The House of Chronic THC Del City · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | PR | 28G | Funny Munny Pre-rolls | each | $29.77 | $1.06/g | The House of Chronic THC Del City · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | PR | 28G | Rumor Hazit Pre-rolls | each | $29.77 | $1.06/g | The House of Chronic THC Del City · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Rainbow Zoap | 28 pack Pre-rolls | each · 28-pack | $29.77 | $1.06/piece | The House of Chronic THC Del City · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | samples Pre-rolls | each | $2 | $2/piece | Releaf Dispensary Del City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | PR | 1G | Purple Drank Pre-rolls | each | $2.96 | $2.96/g | The House of Chronic THC Del City · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | PR | 1G | QT Kine Bud Pre-rolls | each | $2.96 | $2.96/g | The House of Chronic THC Del City · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | PR | 1G | Strawberry Float Pre-rolls | each | $2.96 | $2.96/g | The House of Chronic THC Del City · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Lemon Cherry Gelato Pre-rolls | each | $2.96 | $2.96/piece | The House of Chronic THC Del City · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Devil Driver Pre-rolls | each | $2.96 | $2.96/piece | The House of Chronic THC Del City · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | White Flamingo Pre-rolls | each | $2.96 | $2.96/piece | The House of Chronic THC Del City · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | PR | 1G | Back 2 Back Pre-rolls | each | $2.96 | $2.96/g | The House of Chronic THC Del City · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Cap Junky Pre-rolls | each | $2.96 | $2.96/piece | The House of Chronic THC Del City · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | PR | 1G | Wet Dreamz Pre-rolls | each | $2.96 | $2.96/g | The House of Chronic THC Del City · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | PR | 1G | Tastee Cake Pre-rolls | each | $2.96 | $2.96/g | The House of Chronic THC Del City · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | PR | 1G | Bye Felicia Pre-rolls | each | $2.96 | $2.96/g | The House of Chronic THC Del City · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Peanut Butter Cup Pre-rolls | each | $2.96 | $2.96/piece | The House of Chronic THC Del City · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | $3 Preroll Pre-rolls | each | $3 | $3/piece | Pink Leaf Dispensary Del City · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | PURPLE DOSIDOS - 1G PRE ROLL The Laughing Goat · Pre-rolls | gram | $4 | $4/g | Euphora Del City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | COOKIE WRECK PRE ROLL The Laughing Goat · Pre-rolls | gram | $4 | $4/g | Euphora Del City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | GMOSKI - 1G PRE ROLL The Laughing Goat · Pre-rolls | gram | $4 | $4/g | Euphora Del City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | KUSH MINTS - 1G PRE ROLL The Laughing Goat · Pre-rolls | gram | $4 | $4/g | Euphora Del City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | SLAPZ 1 GRAM PRE ROLL The Laughing Goat · Pre-rolls | gram | $4 | $4/g | Euphora Del City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | GG4 / ORIGINAL GORILLA GLUE - 1G PRE ROLL The Laughing Goat · Pre-rolls | gram | $4 | $4/g | Euphora Del City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | LAUGHING GAS - 1G PRE ROLL The Laughing Goat · Pre-rolls | gram | $4 | $4/g | Euphora Del City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | CRANBERRY JUICE - 1G PRE ROLL The Laughing Goat · Pre-rolls | gram | $4 | $4/g | Euphora Del City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | PANCAKES - 1G PRE ROLL The Laughing Goat · Pre-rolls | gram | $4 | $4/g | Euphora Del City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | GELATO TRIX 1 GRAM PRE ROLL The Laughing Goat · Pre-rolls | gram | $4 | $4/g | Euphora Del City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | CRIPPY - 1G PRE ROLL The Laughing Goat · Pre-rolls | gram | $4 | $4/g | Euphora Del City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | TRIANGLE KUSH - 1G PRE ROLL The Laughing Goat · Pre-rolls | gram | $4 | $4/g | Euphora Del City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | HIPPIE CRASHER - 1G PRE ROLL The Laughing Goat · Pre-rolls | gram | $4 | $4/g | Euphora Del City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | WIFI OG - PREROLL,1.2g ,1 - $5, 5 - $15 OTD Pre-rolls | each | $5 | $4.17/g | Releaf Dispensary Del City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | ROCKSTAR - PRE ROLL - MOTEL OKLAHOMA - 1G - $5 Pre-rolls | each | $5 | $5/g | Releaf Dispensary Del City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | FROSTED MELON - PREROLL,1g ,1 - $5, 5 - $15 OTD Pre-rolls | each | $5 | $5/g | Releaf Dispensary Del City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | GLIZZY - 1G PREROLL - CAT PISS - 1G - $5 OTD Pre-rolls | each | $5 | $5/g | Releaf Dispensary Del City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | GLIZZY - 1G PREROLL - NOW AND LAETR - 1G - $5 OTD Pre-rolls | each | $5 | $5/g | Releaf Dispensary Del City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | GLIZZY - 1G PREROLL - PINK CHAMPAGNE - 1G - $5 OTD Pre-rolls | each | $5 | $5/g | Releaf Dispensary Del City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | GLIZZY - 1G PREROLL - PINK ROZAY - 1G - $5 OTD Pre-rolls | each | $5 | $5/g | Releaf Dispensary Del City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | GLIZZY - 1G PREROLL - SNOW LEOPARD - 1G - $5 OTD Pre-rolls | each | $5 | $5/g | Releaf Dispensary Del City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Del City pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Del City price: $5 per gram (middle of $2.96–$40). That works out to about $17.50 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Del City publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Del City price data: cheapest weed in Del City, cheap ounces, Del City flower price index, Del City deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.