Cheapest carts & vapes in Del City, OK
Cheapest right now: ESCAPE PODS - ICEY COMET - MOONROCKS - 5G - 1 - 30$ OTD at Releaf Dispensary — $30 ($6 per gram)
237 comparable vape pens listings at 4 Del City dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare carts & vapes prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ESCAPE PODS - ICEY COMET - MOONROCKS - 5G - 1 - 30$ OTD Vape Pens | each | $30 | $6/g | Releaf Dispensary Del City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | ESCAPE PODS - GRAPE GALAXY - MOONROCKS - 5G - 1 - 30$ OTD Vape Pens | each | $30 | $6/g | Releaf Dispensary Del City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | ESCAPE PODS - APOLLO OG - MOONROCKS - 5G - 1 - 30$ OTD Vape Pens | each | $30 | $6/g | Releaf Dispensary Del City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Tropical Trainwreck | Cartridge | 1g Conte · Vape Pens | gram | $7 | $7/g | Euphora Del City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Bubba Peach | Cartridge | 1g Conte · Vape Pens | gram | $7 | $7/g | Euphora Del City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Grapenana | Cartridge | 1g Conte · Vape Pens | gram | $7 | $7/g | Euphora Del City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Island Skunk | Cartridge | 1g Conte · Vape Pens | gram | $7 | $7/g | Euphora Del City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Loco Coco | Cartridge | 1g Conte · Vape Pens | gram | $7 | $7/g | Euphora Del City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Pina Colada | 1g Vape Cart Conte · Vape Pens | gram | $7 | $7/g | Euphora Del City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Peach Milano | Cartridge | 1g Conte · Vape Pens | gram | $7 | $7/g | Euphora Del City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Key Lime Pie | Cartridge | 1g Conte · Vape Pens | gram | $7 | $7/g | Euphora Del City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Purple Gruntz | Cartridge | 1g Conte · Vape Pens | gram | $7 | $7/g | Euphora Del City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Strawberry Lemonade | Cartridge | 1g Conte · Vape Pens | gram | $7 | $7/g | Euphora Del City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | CHERRY CHURRO - 2G DISPOSABLE Vape Pens | each | $15 | $7.50/g | Releaf Dispensary Del City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | GEORGIA PIE - 2G DISPOSABLE Vape Pens | each | $15 | $7.50/g | Releaf Dispensary Del City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | GRAND DADDY PURPLE - 2G DISPOSABLE Vape Pens | each | $15 | $7.50/g | Releaf Dispensary Del City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | STRAWBERRY MIMOSA - 2G DISPOSABLE Vape Pens | each | $15 | $7.50/g | Releaf Dispensary Del City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | FUZZY PEACH - 2G DISPOSABLE Vape Pens | each | $15 | $7.50/g | Releaf Dispensary Del City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | BLUE RAZZ - 2G DISPOSABLE Vape Pens | each | $15 | $7.50/g | Releaf Dispensary Del City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | PURPLE MARTIANI - 510 CART Vape Pens | each | $8 | $8/piece | Releaf Dispensary Del City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | 1g Banana Candy Cartridge - Oil Traderz (Indica) Oil Traderz · Vape Pens | each | $8 | $8/g | Releaf Dispensary Del City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | RASPBERRY LEMONADE - CART -1g,1 - $8 2 - $15 OTD Vape Pens | each | $8 | $8/g | Releaf Dispensary Del City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | STRABERRY ROLLUP - CART -1g,1 - $8 2 - $15 OTD Vape Pens | each | $8 | $8/g | Releaf Dispensary Del City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | TIGERS BLOOD - CART -1g,1 - $8 2 - $15 OTD Vape Pens | each | $8 | $8/g | Releaf Dispensary Del City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | WATERMELON RANCHER - CART -1g,1 - $8 2 - $15 OTD Vape Pens | each | $8 | $8/g | Releaf Dispensary Del City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | HUBBA BUBBA - CART -1g,1 - $8 2 - $15 OTD Vape Pens | each | $8 | $8/g | Releaf Dispensary Del City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | ICE CREAM CAKE - CART -1g,1 - $8 2 - $15 OTD Vape Pens | each | $8 | $8/g | Releaf Dispensary Del City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | LIME SHERBET PUNCH - 510 CART Vape Pens | each | $8 | $8/piece | Releaf Dispensary Del City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | GRAPE APE - 510 CART Vape Pens | each | $8 | $8/piece | Releaf Dispensary Del City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | 1g Twisted Tropics Cartridge - Oil Traderz (Sativa) Oil Traderz · Vape Pens | each | $8 | $8/g | Releaf Dispensary Del City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | 1g Strawberry Gas - Oil Traderz (Sativa) Oil Traderz · Vape Pens | each | $8 | $8/g | Releaf Dispensary Del City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | PINEAPPLE PUNCH - CART -1g,1 - $8 2 - $15 OTD Vape Pens | each | $8 | $8/g | Releaf Dispensary Del City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | PURPLE CHURROS - CART Vape Pens | each | $8 | $8/piece | Releaf Dispensary Del City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | PURPLE PUNCH - CART -1g,1 - $8 2 - $15 OTD Vape Pens | each | $8 | $8/g | Releaf Dispensary Del City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | 1g Guava Cartridge - Oil Traderz (Indica) Oil Traderz · Vape Pens | each | $8 | $8/g | Releaf Dispensary Del City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | GUMMY BEAR - 510 CART Vape Pens | each | $8 | $8/piece | Releaf Dispensary Del City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | OIL TRADERS - CART - TRAINWRECK - 1g, 1 - $8 OTD Vape Pens | each | $8 | $8/g | Releaf Dispensary Del City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | OIL TRADERS - CART - SOUR APPLE PIE - 1g, 1 - $8 OTD Vape Pens | each | $8 | $8/g | Releaf Dispensary Del City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | BUBBLE BERRY - 510 CART Vape Pens | each | $8 | $8/piece | Releaf Dispensary Del City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | BLACK CHERRY FIZZ - 510 CART Vape Pens | each | $8 | $8/piece | Releaf Dispensary Del City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Del City vape pens prices compare
Every row above is priced per gram of oil, so a 0.5g cart can't look cheaper than a 1g one. That is the only way to compare a vape pens menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Del City price: $13.33 per gram (middle of $8–$17.50). That works out to about $46.66 an eighth.
- 100% of priced vape pens listings in Del City publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Del City price data: cheapest weed in Del City, cheap ounces, Del City flower price index, Del City deals.
Cheapest flowerCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.