Cheapest weed in Durant, OK
1,439 Durant menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 1, 2026
↑ Compare every Oklahoma city: cheapest weed in Oklahoma
Cheapest flower in Durant
See all flower prices →Cheapest right now: Reign Gardens Umami Shake Oz - Hybrid 28g at Apothecary Farms - Durant — $15 ($0.54 per gram) · 264 comparable items at 4 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Reign Gardens Umami Shake Oz - Hybrid 28g Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Apothecary Farms - Durant Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Reign Gardens Wedding Runtz Shake Oz - Hybrid 28g Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Apothecary Farms - Durant Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Reign Gardens Rainbow Cotton Candy Shake Oz - Hybrid 28g Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Apothecary Farms - Durant Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Reign Gardens Dyor Shake Oz - Hybrid 28g Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Apothecary Farms - Durant Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | LOUD TOWN - 28G PREPROLL PACK Flower | ounce | $20 | $0.71/g | Bodega Boyz Durant Durant · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Shake/Trim - Kitchen Sink - 28g Flower | ounce | $20 | $0.71/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Shake | 28G | Static Cling Flower | ounce | $20 | $0.71/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Shake | 28G | Frosty Face Flower | ounce | $20 | $0.71/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Durant
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Distillate Cartridge - Zour Patch - 1g at Grams Dispo — $6 ($6 per gram) · 394 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Distillate Cartridge - Zour Patch - 1g Vape Pens | gram | $6 | $6/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Goodfellas - 510 Cartridge - Grape Ape Vape Pens | gram | $6 | $6/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Goodfellas - 510 Cartridge - Kush Master Vape Pens | gram | $6 | $6/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Goodfellas - 510 Cartridge - Lime Sherbet Punch Vape Pens | gram | $6 | $6/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Goodfellas - 510 Cartridge - Purple Martian Vape Pens | gram | $6 | $6/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Goodfellas Vape Cartridge - Blue Dream - Sativa Vape Pens | gram | $6 | $6/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Goodfellas - 510 Cartridge - Atomic Pop Vape Pens | gram | $6 | $6/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Goodfellas - 510 Cartridge - Bubble Berry Vape Pens | gram | $6 | $6/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Durant
See all edibles prices →Cheapest right now: Injoyables | Razz Dazz | 2500mg | 25ct | 100mg/ea at LivWell Meds — $20 ($0.80 per 100mg of THC) · 222 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Injoyables | Razz Dazz | 2500mg | 25ct | 100mg/ea Cure Injoy · Edibles | each · 25-pack · 2500mg THC | $20 | $0.80/100mg THC | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Injoyables | Sour BluRazz Rush | 2500mg | 25ct | 100mg/ea Cure Injoy · Edibles | each · 25-pack · 2500mg THC | $20 | $0.80/100mg THC | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | 200mg Single Ladies - Mango Edibles | each · 200mg THC | $2 | $1/100mg THC | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | 200mg Single Ladies - Watermelon Edibles | each · 200mg THC | $2 | $1/100mg THC | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | 200mg Single Ladies - Pina Colada Edibles | each · 200mg THC | $2 | $1/100mg THC | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Baddies - SINGLE LADIES - 200mg Gummies - Grape Edibles | each · 200mg THC | $2 | $1/100mg THC | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Single Ladies 200mg - Strawberry Kiwi Edibles | each · 200mg THC | $2 | $1/100mg THC | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | J&J 200mg Single Dose Milk Chocolate Edibles | each · 200mg THC | $2 | $1/100mg THC | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Durant
See all concentrates prices →Cheapest right now: Oompa Loompa Baller 28g at LivWell Meds — $50 ($1.79 per gram) · 271 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Oompa Loompa Baller 28g Concentrates | each | $50 | $1.79/g | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Rain Man Baller 28g Concentrates | each | $50 | $1.79/g | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Baller Jar - Sleek Sheets - 28g Concentrates | each | $60 | $2.14/g | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Arctic Extracts - Baller Jar - Ghost Train Haze - 28g Concentrates | each | $60 | $2.14/g | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Gas Plug - Baller Jar - Durban Poison - 28g Concentrates | ounce | $85 | $3.04/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | baddies - Quicksilver - 14g baller jar Concentrates | half ounce | $45 | $3.21/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Banana Funk Sorbetto Sugar - Indica 14g Concentrates | half ounce | $50 | $3.57/g | Apothecary Farms - Durant Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Sowah Julius Sugar - Sativa 14g Concentrates | half ounce | $50 | $3.57/g | Apothecary Farms - Durant Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Durant
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Glizzy - 1g Preroll - White 99 - 1g at Grams Dispo — $2 ($2 per gram) · 32 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Glizzy - 1g Preroll - White 99 - 1g Pre-rolls | gram | $2 | $2/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Glizzy - 1g Preroll - Cali Octane - 1g Pre-rolls | gram | $2 | $2/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Glizzy - 1g Preroll - Glazed Donut - 1g Pre-rolls | gram | $2 | $2/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Glizzy - 1g Preroll - Kush Mintz - 1g Pre-rolls | gram | $2 | $2/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Glizzy - 1g Preroll - Lilac Diesel - 1g Pre-rolls | gram | $2 | $2/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Glizzy - 1g Preroll - Melonade - 1g Pre-rolls | gram | $2 | $2/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Glizzy - 1g Preroll - Moroccan Peaches - 1g Pre-rolls | gram | $2 | $2/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Glizzy - 1g Preroll - Now and Later - 1g Pre-rolls | gram | $2 | $2/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Durant
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Cartel Oil Co | Diamond Infused Shake | Sativa | Stardawg Guava | 14g at LivWell Meds — $25 ($1.79 per gram) · 254 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Shake | Sativa | Stardawg Guava | 14g Infused Pre-rolls | each | $25 | $1.79/g | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Shake | Indica | Rainbow Cookie | 14g Infused Pre-rolls | half ounce | $26 | $1.86/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Shake | Hybrid | Strawnana | 14g Infused Pre-rolls | half ounce | $26 | $1.86/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Shake | Sativa | Fruit Punch | 14g Infused Pre-rolls | half ounce | $26 | $1.86/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Garlic Cocktail by Tulsa High Country Infused Pre-rolls | each | $2 | $2/piece | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Cartel Oil Co | Infused Pre-Roll Bundle | Sativa | Blucifer | 16.8g Infused Pre-rolls | each | $40 | $2.38/g | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Schmidget - Snow Breath Infused Pre-rolls | each | $3 | $3/piece | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Schmidget - Snow Bunny - Indica Infused Pre-rolls | each | $3 | $3/piece | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Durant flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Durant →Discounted items across Durant menus, newest first.
Best dispensaries in Durant →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank drinks (2 items at 1 store) in Durant — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.