Cheapest flower in Durant, OK
Cheapest right now: Reign Gardens Umami Shake Oz - Hybrid 28g at Apothecary Farms - Durant — $15 ($0.54 per gram)
264 comparable flower listings at 4 Durant dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare flower prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Reign Gardens Umami Shake Oz - Hybrid 28g Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Apothecary Farms - Durant Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Reign Gardens Wedding Runtz Shake Oz - Hybrid 28g Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Apothecary Farms - Durant Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Reign Gardens Rainbow Cotton Candy Shake Oz - Hybrid 28g Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Apothecary Farms - Durant Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Reign Gardens Dyor Shake Oz - Hybrid 28g Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Apothecary Farms - Durant Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | LOUD TOWN - 28G PREPROLL PACK Flower | ounce | $20 | $0.71/g | Bodega Boyz Durant Durant · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Shake/Trim - Kitchen Sink - 28g Flower | ounce | $20 | $0.71/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Shake | 28G | Static Cling Flower | ounce | $20 | $0.71/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Shake | 28G | Frosty Face Flower | ounce | $20 | $0.71/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Shake | 28G | Candy Jam Flower | ounce | $20 | $0.71/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Shake | 28G | Atomic Apple Flower | ounce | $20 | $0.71/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | PR | 28G | Starlight Sky Flower | ounce | $22 | $0.79/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | PR | 28G | Tulsa King Flower | ounce | $22 | $0.79/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | PR | 28G | Honey Bread Flower | ounce | $22 | $0.79/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | PR | 28G | Goth Chicks Flower | ounce | $22 | $0.79/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | PR | 28G | Pineapple Sauce Flower | ounce | $22 | $0.79/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | PR | 28G | Quik Trip Flower | ounce | $22 | $0.79/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | PR | 28G | Oreo Mucho Flower | ounce | $22 | $0.79/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | PR | 28G | Royal Cola Flower | ounce | $22 | $0.79/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | PR | 28G | Jealous AF Flower | ounce | $22 | $0.79/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | TREES - PACK N PUFF Flower | half ounce | $25 | $1.79/g | Bodega Boyz Durant Durant · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Lovin's Cut | 14g Flower | half ounce | $30 | $2.14/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Pink Pelligrino 14g Smalls (Method) Flower | each | $30 | $2.14/g | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | BB14-Iron Sheik Kush Flower | half ounce | $30 | $2.14/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Method | Strawberry Jerry | Smalls | 7g Method · Flower | gram | $2.50 | $2.50/g | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Super Silver Haze - 3.5g Method · Flower | gram | $2.50 | $2.50/g | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | PREPACKAGED TRAP STARZ GREEN LABEL - ZNERDS Flower | ounce | $75 | $2.68/g | Bodega Boyz Durant Durant · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Mandarin Cookies 3.5 Grams Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Sundae Paradise | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | $10 AN EIGHTH - HERITAGE FARMS - TRUFFLE CAKE 3.5G Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | ANGIE - Galactic Butter 3.5g Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | HERITAGE FARMS - MAC 1 3.5 Grams Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Heritage $10 - Grease Monkey 3.5g Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | (Cannabis Joe's) Sundae Paradise (H) 3.5g Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Heritage $10 - GG4 3.5g Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Heritage - Grandi Guava 3.5 Grams Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | HERITAGE - Gastronaught 3.5 Grams Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Heritage - Galactic Butter 3.5 Grams Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | heritage - Dulce De Fresa x Deep Space 3.5 Grams Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Heritage - Cherry Apples 3.5g Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Heritage - Carbon Kut Throat 3.5 Grams Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Durant flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Durant price: $4.14 per gram (middle of $2.73–$7.14). That works out to about $14.49 an eighth.
- 96.7% of priced flower listings in Durant publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Durant price data: cheapest weed in Durant, cheap ounces, Durant flower price index, Durant deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.