Cheapest infused pre-rolls in Durant, OK
Cheapest right now: Cartel Oil Co | Diamond Infused Shake | Sativa | Stardawg Guava | 14g at LivWell Meds — $25 ($1.79 per gram)
254 comparable infused pre-rolls listings at 3 Durant dispensaries · ranked per gram · updated Oct 1, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Shake | Sativa | Stardawg Guava | 14g Infused Pre-rolls | each | $25 | $1.79/g | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Shake | Indica | Rainbow Cookie | 14g Infused Pre-rolls | half ounce | $26 | $1.86/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Shake | Hybrid | Strawnana | 14g Infused Pre-rolls | half ounce | $26 | $1.86/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Shake | Sativa | Fruit Punch | 14g Infused Pre-rolls | half ounce | $26 | $1.86/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Garlic Cocktail by Tulsa High Country Infused Pre-rolls | each | $2 | $2/piece | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Cartel Oil Co | Infused Pre-Roll Bundle | Sativa | Blucifer | 16.8g Infused Pre-rolls | each | $40 | $2.38/g | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Schmidget - Snow Breath Infused Pre-rolls | each | $3 | $3/piece | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Schmidget - Snow Bunny - Indica Infused Pre-rolls | each | $3 | $3/piece | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Schmidget - Gas Breath - Sativa Infused Pre-rolls | each | $3 | $3/piece | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | DankRollz - HEAVEN ROLE - 1g Infused Pre-rolls | each | $3 | $3/g | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Smokeahontas by Dank Rollz Infused Pre-rolls | each | $3 | $3/piece | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Tokelahoma by Dank Rollz Infused Pre-rolls | each | $3 | $3/piece | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | (DankRollz) Wizard Stick 1g Infused Preroll Infused Pre-rolls | each | $3 | $3/g | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | DankRollz - Holy-Smokez - 1g Infused Pre-rolls | each | $3 | $3/g | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | (DankRollz) Poker Face 1g Infused Preroll Infused Pre-rolls | each | $3 | $3/g | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | (DankRollz) Orange Cookiez 1g Infused Preroll Infused Pre-rolls | each | $3 | $3/g | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | DankRollz - KING LOUIS - 1g Infused Pre-rolls | each | $3 | $3/g | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | DankRollz - MARILYN MONROLL - 1g Infused Pre-rolls | each | $3 | $3/g | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | (DankRollz) Octane Mintz 1g Infused Preroll Infused Pre-rolls | each | $3 | $3/g | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | DankRollz - Burning Bush - 1g Infused Pre-rolls | each | $3 | $3/g | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | (DankRollz) Hippie-High-A 1g Infused Preroll Infused Pre-rolls | each | $3 | $3/g | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | DankRollz - DANTE'S GMO - 1g Infused Pre-rolls | each | $3 | $3/g | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | DankRollz - AK-420 - 1g Infused Pre-rolls | each | $3 | $3/g | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | DankRollz - FRIDAZE - 1g Infused Pre-rolls | each | $3 | $3/g | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | (DankRollz) Gastronaught 1g Infused Preroll Infused Pre-rolls | each | $3 | $3/g | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | DankRollz - PABLO'S PINEAPPLE - 1g Infused Pre-rolls | each | $3 | $3/g | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Marilyn Monroll by Dank Rollz Infused Pre-rolls | each | $3 | $3/piece | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Malawi Gold by JKJ Infused Pre-rolls | each | $3 | $3/piece | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Tropical Runtz by JKJ Processing Infused Pre-rolls | each | $3 | $3/piece | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | DankRollz - ANOTHER ONE - 1g Infused Pre-rolls | each | $3 | $3/g | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | DankRollz - Zen Wrapz - 1g Infused Pre-rolls | each | $3 | $3/g | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | DankRollz - Toklahoma - 1g Infused Pre-rolls | each | $3 | $3/g | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | DankRollz - THE WILLY - 1g Infused Pre-rolls | each | $3 | $3/g | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Schmidget - Skittle Wedding - Indica Infused Pre-rolls | each | $3 | $3/piece | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | DankRollz - GMO - 1g Infused Pre-rolls | each | $3 | $3/g | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Another One by Dank Rollz Infused Pre-rolls | each | $3 | $3/piece | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Pharside - Infused Pre-Roll 5 Pack- Sugar Plum Sunset 6.25g Pharside · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $20 | $3.20/g | LivWell Meds Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Cartel Oil Co | Infused Pre-Roll Bundle | Hybrid | Zebra Ztripez | 8.4g Infused Pre-rolls | 8.4 g | $28 | $3.33/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Cartel Oil Co | Infused Pre-Roll Bundle | Sativa | Sour Sucker | 8.4g Infused Pre-rolls | 8.4 g | $28 | $3.33/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Cartel Oil Co | Infused Pre-Roll Bundle | Hybrid | Salty Watermelon | 8.4g Infused Pre-rolls | 8.4 g | $28 | $3.33/g | Grams Dispo Durant · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Durant infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Durant price: $5.83 per gram (middle of $3–$10). That works out to about $20.41 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Durant publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Durant price data: cheapest weed in Durant, cheap ounces, Durant flower price index, Durant deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.