Cheapest concentrates in Madill, OK
Cheapest right now: Goodfellas -1 Oz Wax - On Call at Mk's Cure It With Cannabis — $60 ($2.14 per gram)
89 comparable concentrates listings at 1 Madill dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Goodfellas -1 Oz Wax - On Call Concentrates | each | $60 | $2.14/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Goodfellas -1 Oz Wax - Sunday Mintz Concentrates | each | $60 | $2.14/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Goodfellas -1 Oz Wax - Reese Runtz Concentrates | each | $60 | $2.14/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Oil & Co Lemon Cake Sugar 28g Concentrates | each | $60 | $2.14/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Goodfellas -1 Oz Wax - Back Shots Concentrates | each | $60 | $2.14/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Goodfellas -1 Oz Wax - Blueberry Truffle Concentrates | each | $60 | $2.14/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Goodfellas -1 Oz Wax - Cherry Popper Concentrates | each | $60 | $2.14/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Goodfellas -1 Oz Wax - Coin Flip Concentrates | each | $60 | $2.14/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Goodfellas -1 Oz Wax - Crash out Concentrates | each | $60 | $2.14/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Goodfellas -1 Oz Wax - Key Lime Concentrates | each | $60 | $2.14/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Oil & Co Master Kush Sugar 28g Concentrates | each | $60 | $2.14/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Goodfellas -1 Oz Wax - Platinum Glue Concentrates | each | $60 | $2.14/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Astro RS11 14g Concentrate Concentrates | each | $35 | $2.50/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Astro Paramour 14g Concentrate Concentrates | each | $35 | $2.50/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Astro Zushi 14g Concentrate Concentrates | each | $35 | $2.50/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Astro Colonel Crunch 14g Concentrate Concentrates | each | $35 | $2.50/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Astro Studio 54 14g Concentrate Concentrates | each | $35 | $2.50/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Astro Dantes Inferno 14g Concentrate Concentrates | each | $35 | $2.50/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Astro Glitter Bomb 14g Concentrate Concentrates | each | $35 | $2.50/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Astro Gushers 14g Concentrate Concentrates | each | $35 | $2.50/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Astro Lemon Sherbet 14g Concentrate Concentrates | each | $35 | $2.50/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Astro Moroccan Peaches 14g Concentrate Concentrates | each | $35 | $2.50/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Honey Badger GMO Resin 7g Concentrates | each | $19 | $2.71/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Honey Badger Mochi Candy Sugar 7G Concentrates | each | $19 | $2.71/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Honey Badger Pineapple Express Resin 7g Concentrates | each | $19 | $2.71/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Honey Badger Sour Diesel Resin 7g Concentrates | each | $19 | $2.71/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Honey Badger Tropicana Cookies Sugar 7G Concentrates | each | $19 | $2.71/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Honey Badger Freezer Frost Sugar 7G Concentrates | each | $19 | $2.71/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Goodfellas - 7G Concentrate - Trump Humper Concentrates | each | $20 | $2.86/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Goodfellas - 7G Concentrate - Tickly Pear Concentrates | each | $20 | $2.86/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Goodfellas - 7G Concentrate - Lickity Split Concentrates | each | $20 | $2.86/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Goodfellas - 7G Concentrate - Banana Boat Concentrates | each | $20 | $2.86/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Goodfellas - 7G Concentrate - Gmo Fructose Concentrates | each | $20 | $2.86/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Arctic Extracts Mimosa 28g Concentrates | each | $100 | $3.57/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | OIL TRADERZ Alien Mintz 2g Sugar Concentrates | each | $10 | $5/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Governmint Oasis Danky Nuggets 5G Concentrates | each | $30 | $6/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Fruity Pebbles OG Danky Nuggets 5G Concentrates | each | $30 | $6/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Arctic Extracts Paris OG 3.5g Concentrates | each | $25 | $7.14/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Passion Fruit | Solvent | 3.5g Concentrates | each | $25 | $7.14/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Arctic Extracts Apricot Jelly 3.5g Concentrates | each | $25 | $7.14/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Madill concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Madill price: $8 per gram (middle of $2.14–$15). That works out to about $28 an eighth.
- 90.8% of priced concentrates listings in Madill publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Madill price data: cheapest weed in Madill, cheap ounces, Madill flower price index, Madill deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.