Cheapest infused pre-rolls in Moore, OK
Cheapest right now: Sap Smokes - Red Rum - 15Pk Prerolls at Moore Kush House — $25 ($1.67 per piece)
503 comparable infused pre-rolls listings at 6 Moore dispensaries · ranked per piece · updated Oct 2, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sap Smokes - Red Rum - 15Pk Prerolls Infused Pre-rolls | each · 15-pack | $25 | $1.67/piece | Moore Kush House Moore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Cartel Oil Co | Orange Cookies | Infused Joints | 1.2g each | 7pk Cartel Oil Co · Infused Pre-rolls | each · 7-pack | $18.01$22.5120% off | $2.14/g | Flower Power Cannabis Co Moore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Cartel Oil Co | Habibi | Infused Joints | 1.2g each | 7pk Cartel Oil Co · Infused Pre-rolls | each · 7-pack | $18.01$22.5120% off | $2.14/g | Flower Power Cannabis Co Moore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Cartel Oil Co | Papaya Bomb | Infused Joints | 1.2g each | 7pk Cartel Oil Co · Infused Pre-rolls | each · 7-pack | $18.01$22.5120% off | $2.14/g | Flower Power Cannabis Co Moore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cartel Oil Co | Atomic Apple | Infused Joints | 1.2g each | 7pk Cartel Oil Co · Infused Pre-rolls | each · 7-pack | $18.01$22.5120% off | $2.14/g | Flower Power Cannabis Co Moore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Cartel 14pk Prerolls God's Treat Infused Pre-rolls | each · 14-pack | $33.94$42.4220% off | $2.42/piece | Flower Power Cannabis Co Moore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Cartel Oil Co | Melonheadz | Diamond Infused Joints | 1.2g each | 7pk Cartel Oil Co · Infused Pre-rolls | each · 7-pack | $20.78$25.9720% off | $2.47/g | Flower Power Cannabis Co Moore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Jaywalkers 11pk Diamond Infused Prerolls Infused Pre-rolls | each · 11-pack | $33.77 | $3.07/piece | Flower Power Cannabis Co Moore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Tribe | Zooners | Solventless Infused Joint | 1g Tribe · Infused Pre-rolls | each | $3.11$5.1940% off | $3.11/g | Flower Power Cannabis Co Moore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Cartel 1.2g Infused Gaz Money Infused Pre-rolls | each | $4.15$5.1920% off | $3.46/g | Flower Power Cannabis Co Moore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Cartel Oil Co | Strawnana | Infused Joint | 1.2g Cartel Oil Co · Infused Pre-rolls | each | $4.15$5.1920% off | $3.46/g | Flower Power Cannabis Co Moore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Cartel Oil Co | Blood Diamond | Diamond Infused Joint | 1.2g Cartel Oil Co · Infused Pre-rolls | each | $4.15$5.1920% off | $3.46/g | Flower Power Cannabis Co Moore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Cartel Oil Co | Somango | Infused Joint | 1.2g Cartel Oil Co · Infused Pre-rolls | each | $4.15$5.1920% off | $3.46/g | Flower Power Cannabis Co Moore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Cartel 1.2g Infused Crooked River Blues Infused Pre-rolls | each | $4.15$5.1920% off | $3.46/g | Flower Power Cannabis Co Moore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Cartel 1.2g Infused Top Gun Infused Pre-rolls | each | $4.15$5.1920% off | $3.46/g | Flower Power Cannabis Co Moore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Sunday Extracts | Baja Blast | Infused Joints | .75g each | 10pk Sunday Extracts · Infused Pre-rolls | each · 10-pack | $25.98$34.6425% off | $3.46/g | Flower Power Cannabis Co Moore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Space Walker | Infused Joints | 2g Aura · Infused Pre-rolls | each | $7.79 | $3.90/g | Flower Power Cannabis Co Moore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Classic OG | Infused Joints | 2g Aura · Infused Pre-rolls | each | $7.79 | $3.90/g | Flower Power Cannabis Co Moore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Juicy Mango | Infused Joints | 2g Aura · Infused Pre-rolls | each | $7.79 | $3.90/g | Flower Power Cannabis Co Moore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Waui Guava | Infused Joints | 2g Aura · Infused Pre-rolls | each | $7.79 | $3.90/g | Flower Power Cannabis Co Moore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | [Pre-Roll Infused] Hourglass Extracts Sour Hype 2g [Hybrid] Infused Pre-rolls | each | $8 | $4/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Cartel 1.5g Blunt Jungle Punch Infused Pre-rolls | each | $6.23$7.7920% off | $4.15/g | Flower Power Cannabis Co Moore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Cartel 1.5g Blunt Cherry Warheadz Infused Pre-rolls | each | $6.23$7.7920% off | $4.15/g | Flower Power Cannabis Co Moore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Cartel 1.5g Blunt Papaya Bowl Infused Pre-rolls | each | $6.23$7.7920% off | $4.15/g | Flower Power Cannabis Co Moore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Cartel 1.5g Blunt Lucid Dream Infused Pre-rolls | each | $6.23$7.7920% off | $4.15/g | Flower Power Cannabis Co Moore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Sunday Extracts | Cherry Cola | Infused Joint | .75g Sunday Extracts · Infused Pre-rolls | each | $3.25$4.3325% off | $4.33/g | Flower Power Cannabis Co Moore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Sunday Extracts .75g Infused Now N Later Infused Pre-rolls | each | $3.25$4.3325% off | $4.33/g | Flower Power Cannabis Co Moore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Sunday Extracts .75g Infused Pink Rozay Infused Pre-rolls | each | $3.25$4.3325% off | $4.33/g | Flower Power Cannabis Co Moore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Sunday Extracts .75g Infused Sour Batch Kids Infused Pre-rolls | each | $3.25$4.3325% off | $4.33/g | Flower Power Cannabis Co Moore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Sunday Extracts .75g Infused Strawberry Shortcake Infused Pre-rolls | each | $3.25$4.3325% off | $4.33/g | Flower Power Cannabis Co Moore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Black Cherry | Infused Joint | 0.75g Sunday Extracts · Infused Pre-rolls | each | $3.25$4.3325% off | $4.33/g | Flower Power Cannabis Co Moore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | 0.75g Diamond Infused Pre-Roll - Wedding Cake Sunday Extracts · Infused Pre-rolls | each | $3.25$4.3325% off | $4.33/g | Flower Power Cannabis Co Moore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Sunday Extracts .75g Infused Forbidden Fruit Infused Pre-rolls | each | $3.25$4.3325% off | $4.33/g | Flower Power Cannabis Co Moore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Sunday Extracts .75g Infused Melon Gum Infused Pre-rolls | each | $3.25$4.3325% off | $4.33/g | Flower Power Cannabis Co Moore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Blackberry Kush | Infused Pre-Roll | 1G Country Cannabis · Infused Pre-rolls | each | $5 | $5/g | 46 ReLeaf Moore Moore · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Blackberry Kush | Infused Pre-Roll | 1G Country Cannabis · Infused Pre-rolls | each | $5 | $5/g | Green Plus Moore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Blueberry Pie | Infused Pre-Roll | 1G Country Cannabis · Infused Pre-rolls | each | $5 | $5/g | Green Plus Moore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Cantaloupe Haze | Infused Pre-Roll | 1G Country Cannabis · Infused Pre-rolls | each | $5 | $5/g | Green Plus Moore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Dragon Fruit | Infused Pre-Roll | 1G Country Cannabis · Infused Pre-rolls | each | $5 | $5/g | Green Plus Moore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Forbidden Fruit | Infused Pre-Roll | 1G Country Cannabis · Infused Pre-rolls | each | $5 | $5/g | Green Plus Moore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Moore infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Moore price: $8.33 per gram (middle of $5–$26.89).
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Moore publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Moore price data: cheapest weed in Moore, cheap ounces, Moore flower price index, Moore deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.