| 1 | [Pre-Roll] Pressure White Truffle 28pk 28g [Hybrid] Pre-rolls | each · 28-pack | $28 | $1/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | [Pre-Roll] Pressure Apples & Bananas 28pk 28g [Hybrid] Pre-rolls | each · 28-pack | $28 | $1/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | [Pre-Roll] Pressure Cherry Pie 28pk 28g [Indica] Pre-rolls | each · 28-pack | $28 | $1/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | [Pre-Roll] Pressure Gelato 28pk 28g [Hybrid] Pre-rolls | each · 28-pack | $28 | $1/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | [Pre-Roll] Pressure Gush Mints 28pk 28g [Indica] Pre-rolls | each · 28-pack | $28 | $1/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | [Pre-Roll] Pressure Jealousy 28pk 28g [Hybrid] Pre-rolls | each · 28-pack | $28 | $1/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | [Pre-Roll] Pressure Mimosa 28pk 28g [Sativa] Pre-rolls | each · 28-pack | $28 | $1/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | [Pre-Roll] Pressure Modified Grapes 28pk 28g [Indica] Pre-rolls | each · 28-pack | $28 | $1/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | [Pre-Roll] Pressure Oreos 28pk 28g [Indica] Pre-rolls | each · 28-pack | $28 | $1/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | [Pre-Roll] Pressure Permanent Marker 28pk 28g [Hybrid] Pre-rolls | each · 28-pack | $28 | $1/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | [Pre-Roll] Pressure Tangie 28pk 28g [Sativa] Pre-rolls | each · 28-pack | $28 | $1/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | [Pre-Roll] Pressure Tropicana Cookies 28pk 28g [Sativa] Pre-rolls | each · 28-pack | $28 | $1/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | [Pre-Roll] Sesh Pack Pie Scream 28g [Hybrid] Pre-rolls | each | $29 | $1.04/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Rockstars | 1g Pre Roll | Peach Crescendo | each | $2 | $2/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | [Pre-Roll] Rockstars GSC 1g [Hybrid] Pre-rolls | each | $2 | $2/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | [Pre-Roll] Rockstars Rainbow Runtz 1g [Indica] Pre-rolls | each | $2 | $2/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | [Pre-Roll] Rockstars Zkittlez 1g [Indica] Pre-rolls | each | $2 | $2/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | [Pre-Roll] Rockstars Cherry Pie 1g [Hybrid] Pre-rolls | each | $2 | $2/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | [Pre-Roll] Rockstars Deadhead Dream 1g [Hybrid] Pre-rolls | each | $2 | $2/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | [Pre-Roll] Rockstars Ghost Train Haze 1g [Sativa] Pre-rolls | each | $2 | $2/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | [Pre-Roll] Rockstars Green Crack 1g [Sativa] Pre-rolls | each | $2 | $2/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | [Pre-Roll] Rockstars Afghan Kush 1g [Indica] Pre-rolls | each | $2 | $2/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Rockstars | 1g Pre Roll | Pineapple Express | each | $2 | $2/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | [Pre-Roll] Hourglass Extracts Slapaya 1g [Hybrid] Pre-rolls | each | $3 | $3/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Oklahoma Thunder F*ck | Joint | 1.5g | each | $5 | $3.33/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Granny Mac | Joint | 1.5g | each | $5 | $3.33/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Lone Wolf Family Farms | Glitter Bomb | Joint | 1.5g | each | $5 | $3.33/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | [Pre-Roll] Lone Wolf Family Farm Killer Cupcake 1.5g [Hybrid] Pre-rolls | each | $5 | $3.33/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | [Pre-Roll] Lone Wolf Family Farm Frozen Purple Gas 1.5g [Indica] Pre-rolls | each | $5 | $3.33/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Cap Junky | Joint | 1.5g | each | $5 | $3.33/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | [Pre-Roll] Lone Wolf Family Farm Banana Butter Cup 1.5g [Hybrid] Pre-rolls | each | $5 | $3.33/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | [Pre-Roll] Lone Wolf Family Farm Lazy Buns 1.5g [Indica] Pre-rolls | each | $5 | $3.33/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | [Pre-Roll] Lone Wolf Family Farm Z Nerd 1.5g [Hybrid] Pre-rolls | each | $5 | $3.33/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Premo's Cherry Whip 0.5g (Hybrid) | each | $2 | $4/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | [Pre-Roll] Aero Labs Deez Nutz 1g [Indica] Pre-rolls | each | $4 | $4/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Aero Labs | Undercover Butter | Pre Roll | 1G Pre-rolls | each | $4 | $4/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | [Pre-Roll] Aero Labs Moon Frog 1g [Sativa] Pre-rolls | each | $4 | $4/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | [Pre-Roll] Aero Labs Golden Goat 1g [Sativa] Pre-rolls | each | $4 | $4/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | [Pre-Roll] Aero Labs GMO 1g [Indica] Pre-rolls | each | $4 | $4/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | [Pre-Roll] Aero Labs Fried Ice Cream 1g [Indica] Pre-rolls | each | $4 | $4/g | American Cannabis Company Moore · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |