| 1 | dab father blend | Solvent | Badder | 28g Concentrates | ounce | $85 | $3.04/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Oreo Mints | Solvent | Crumble | 28g Concentrates | ounce | $85 | $3.04/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | 7g BHO Plaid Tree - "MAC" (Hybrid) Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | 7g BHO Plaid Tree - "LaDonna" (Hybrid) Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | 7g BHO Plaid Tree - "Stars & Strips" (Hybrid) Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | 7g BHO Plaid Tree - "Zkillato" (Hybrid) Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | 7g BHO Plaid Tree - "Biscoff" (Indica) Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Doc Ferguson - "Peach Daiquiri" BHO Concentrate (14g) Concentrates | each | $50 | $3.57/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Doc Ferguson - "Stripper Glitter" BHO Concentrate (14g) Concentrates | each | $50 | $3.57/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Doc Ferguson - "Studio 54" BHO Concentrate (14g) Concentrates | each | $50 | $3.57/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Doc Ferguson - "Swamp Water" BHO Concentrate (14g) Concentrates | each | $50 | $3.57/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | oreo mints | Solvent | Badder | 14g Concentrates | half ounce | $50 | $3.57/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | CO-OP x Scalable Farms | Soda Fountain | Sugar | 2gCo-op Collabs · Concentrates | each | $12.91 | $6.46/g | Lifted Spirits Muskogee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Tribe | OG Muffin | Live Badder Bucket | 3.5g | each | $23 | $6.57/g | Lifted Spirits Muskogee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Blue Dream | Solvent | 1g Concentrates | each | $8 | $8/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Sour Cherries | 1g Concentrates | each | $8 | $8/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Space Panda | 1g Concentrates | each | $8 | $8/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Doc Ferguson - "Peach Daiquiri" BHO Concentrate (1g) Concentrates | each | $8 | $8/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Doc Ferguson - "Mule Fuel" BHO Concentrate (1g) Concentrates | each | $8 | $8/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Queen's Cake | Solvent | 1g Concentrates | each | $8 | $8/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Donut Shop | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | each | $8 | $8/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Doc Ferguson - "Trump Runtz" BHO Concentrate (1g) Concentrates | each | $8 | $8/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Doc Ferguson - "Swamp Water" BHO Concentrate (1g) Concentrates | each | $8 | $8/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Doc Ferguson - "Pink Pelligrino" BHO Concentrate (1g) Concentrates | each | $8 | $8/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Doc Ferguson - "Disco Fever" BHO Concentrate (1g) Concentrates | each | $8 | $8/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | El Gato Concentrate 1g - Green Mile (Wax)Kush Gardens · Concentrates | each | $8 | $8/g | Kush Gardens Dispensary - Muskogee Muskogee · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | El Gato Concentrate 1g - Man O War (Badder)Kush Gardens · Concentrates | each | $8 | $8/g | Kush Gardens Dispensary - Muskogee Muskogee · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | El Gato Concentrate 1g - Velcro (Wax)Kush Gardens · Concentrates | each | $8 | $8/g | Kush Gardens Dispensary - Muskogee Muskogee · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | El Gato Concentrate 1g - Zombie Killer (Sugar)Kush Gardens · Concentrates | each | $8 | $8/g | Kush Gardens Dispensary - Muskogee Muskogee · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Dirty Uber | Live Resin | 3gSunday Extracts · Concentrates | each | $25 | $8.33/g | Lifted Spirits Muskogee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Trop Candy | Live Resin | 3gSunday Extracts · Concentrates | each | $25 | $8.33/g | Lifted Spirits Muskogee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Dirty Uber | Live Resin | 3gSunday Extracts · Concentrates | each | $25 | $8.33/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Spicy Banana | Live Resin | 3gSunday Extracts · Concentrates | each | $25 | $8.33/g | Lifted Spirits Muskogee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Now N Later | Concentrate | 3gSunday Extracts · Concentrates | each | $25 | $8.33/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | 3g Concentrate Flex FuelSunday Extracts · Concentrates | each | $25 | $8.33/g | Lifted Spirits Muskogee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | 3g Concentrate Fluffer Nutter Concentrates | each | $25 | $8.33/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | G13 | Cured Resin | 3gSunday Extracts · Concentrates | each | $25 | $8.33/g | Lifted Spirits Muskogee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Hawaiian Fanta | Concentrate | 3gSunday Extracts · Concentrates | each | $25 | $8.33/g | Lifted Spirits Muskogee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | GOLD RUSH: 1G CONCENTRATES (DIFFERENT STRAINS) Concentrates | each | $10 | $10/g | GREEN ST . Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Tribe | Blueberry Muffin | Live Sugar | 1g | each | $10 | $10/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |