Cheapest weed in Norman, OK
7,657 Norman menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 2, 2026
↑ Compare every Oklahoma city: cheapest weed in Oklahoma
Cheapest flower in Norman
See all flower prices →Cheapest right now: Great White Shark | Ground | 28g at In the Weeds — $15 ($0.54 per gram) · 1,534 comparable items at 24 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Great White Shark | Ground | 28g Gladiator Cannabis · Flower | ounce | $15 | $0.54/g | In the Weeds Norman · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Dragon's Breath - Shake/Trim Flower | ounce | $15 | $0.54/g | In the Weeds Norman · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Aero Labs - Shake - Zoap - Sativa Flower | ounce | $17.23 | $0.62/g | Vertica Dispensary Norman · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Aero Labs - Shake - Red Soda - Indica Flower | ounce | $17.23 | $0.62/g | Vertica Dispensary Norman · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Aero Labs - Shake - Amnesia Haze - Sativa Flower | ounce | $17.23 | $0.62/g | Vertica Dispensary Norman · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Aero Labs - Shake - Sour Punch - Sativa Flower | ounce | $17.23 | $0.62/g | Vertica Dispensary Norman · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Shake Oz - King Gas - Aero Flower | each | $17.40$2013% off | $0.62/g | Great Life Canna Co Dispensary - Norman Norman · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Watermelon Rush - Premium Shake - 28g Bags- Riverbend Flower | each | $17.40$2013% off | $0.62/g | Great Life Canna Co Dispensary - Norman Norman · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Norman
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Aero Labs - Wedding Cake - 1g Preroll at Tokelahoma’s Finest - Norman Dispensary — $4 ($4 per gram) · 3,109 comparable items at 21 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Aero Labs - Wedding Cake - 1g Preroll Vape Pens | each | $4 | $4/g | Tokelahoma’s Finest - Norman Dispensary Norman · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Watermelon Zkittlez | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $4.31 | $4.31/g | Xclusive Cannabis - W Lindsey St Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | HOURGLASS 1G CART - RAINBOW BELTS Vape Pens | gram | $4.31 | $4.31/g | Xclusive Cannabis - W Lindsey St Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | HOURGLASS 1G CART - GRAPE GOJI Vape Pens | gram | $4.31 | $4.31/g | Xclusive Cannabis - W Lindsey St Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | HOURGLASS 1G CART - CANDYLAND Vape Pens | gram | $4.31 | $4.31/g | Xclusive Cannabis - W Lindsey St Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Cherry OG | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $4.31 | $4.31/g | Xclusive Cannabis - W Lindsey St Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | HOURGLASS 1G CART - TANGIE Vape Pens | gram | $4.31 | $4.31/g | Xclusive Cannabis - W Lindsey St Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | HOURGLASS 1G CART - SWEET TARTZ Vape Pens | gram | $4.31 | $4.31/g | Xclusive Cannabis - W Lindsey St Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Norman
See all edibles prices →Cheapest right now: Licit Extracts Milk Chocolate 4000mg THCO Thunder Bar at UWD OK — $15 ($0.38 per 100mg of THC) · 705 comparable items at 16 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Licit Extracts Milk Chocolate 4000mg THCO Thunder Bar Edibles | each · 4000mg THC | $15 | $0.38/100mg THC | UWD OK Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | THCA 3500mg Gummies 10pk - Strawberry Colada Edibles | each · 10-pack · 3500mg THC | $15 | $0.43/100mg THC | UWD OK Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | THCA 3500mg Gummies 10pk - Blue Raz Lemonade Edibles | each · 10-pack · 3500mg THC | $15 | $0.43/100mg THC | UWD OK Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | THCA 3500mg Gummies 10pk - Raspberry Rumble Edibles | each · 10-pack · 3500mg THC | $15 | $0.43/100mg THC | UWD OK Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | THCA 3500mg Gummies 10pk - Watermelon Bubblegum Edibles | each · 10-pack · 3500mg THC | $15 | $0.43/100mg THC | UWD OK Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Sacred Journey Green Aliens Green Apple Burst Mushroom Tablet 2750mg Edibles | each · 2750mg THC | $12 | $0.44/100mg THC | UWD OK Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Sacred Journey Orange Buddah Citrus Trip Mushroom Tablet 2750mg Edibles | each · 2750mg THC | $12 | $0.44/100mg THC | UWD OK Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Galaxy Live Rosin Blue Raspberry 1000mg Gummies Edibles | each · 1000mg THC | $5 | $0.50/100mg THC | UWD OK Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Norman
See all concentrates prices →Cheapest right now: Stingers -Infused Preroll -Bahama Mama - 1g at Gladiator Cannabis — $2 ($2 per gram) · 354 comparable items at 13 stores
Cheapest pre-rolls in Norman
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Joints | 1g | 28pk at Next Elevation 2 — $21.59 ($0.77 per piece) · 375 comparable items at 12 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Joints | 1g | 28pk Pre-rolls | ounce · 28-pack | $21.59 | $0.77/piece | Next Elevation 2 Norman · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Joints | 1g | 28pk Pre-rolls | ounce · 28-pack | $21.59 | $0.77/piece | Next Elevation inc llc Norman · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Zodiaq | Alien OG | Joints | 1g each | 28pk Zodiaq · Pre-rolls | each · 28-pack | $24 | $0.86/piece | Great Life Canna Co Dispensary - Norman Norman · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Green Thumb - Pre Roll - TK43 - 1G Pre-rolls | each | $1 | $1/g | Trifecta Dispensary Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Royal Blunts - Hemparillo - Vanilla Pre-rolls | each | $1 | $1/piece | Trifecta Dispensary Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Royal Blunts - Hemparillo - Berries Pre-rolls | each | $1 | $1/piece | Trifecta Dispensary Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | 1st Time Patients | Penny 3.5 of Premium House Flower | Everyday! Pre-rolls | each | $1 | $1/piece | Noble Cannabis Co Dispensary LLC Norman · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Royal Blunts - Heparillo - Tropical Cherry Pre-rolls | each | $1 | $1/piece | Trifecta Dispensary Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Norman
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Sunset Gas | Infused Joints | 1g each | 28pk at Trifecta Dispensary — $28 ($1 per gram) · 1,536 comparable items at 22 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sunset Gas | Infused Joints | 1g each | 28pk Infused Pre-rolls | each · 28-pack | $28 | $1/g | Trifecta Dispensary Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Princess Peach | Infused Joints | 1g each | 28pk Infused Pre-rolls | each · 28-pack | $28 | $1/g | Trifecta Dispensary Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Snow Cap | Infused Joints | 1g each | 28pk Infused Pre-rolls | each · 28-pack | $28 | $1/g | Trifecta Dispensary Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Candy Hustle | Infused Joints | 1g each | 28pk Infused Pre-rolls | each · 28-pack | $28 | $1/g | Trifecta Dispensary Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Lemonatti | Infused Joints | 1g each | 28pk Infused Pre-rolls | each · 28-pack | $28 | $1/g | Trifecta Dispensary Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Russian Roulette | Infused Joints | 1g each | 28pk Infused Pre-rolls | each · 28-pack | $28 | $1/g | Trifecta Dispensary Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Cloud Chaser | Infused Joints | 1g each | 28pk Infused Pre-rolls | each · 28-pack | $28 | $1/g | Trifecta Dispensary Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Electric Mango | Infused Joints | 1g each | 28pk Infused Pre-rolls | each · 28-pack | $28 | $1/g | Trifecta Dispensary Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Norman flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Norman →Discounted items across Norman menus, newest first.
Best dispensaries in Norman →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.