Cheapest infused pre-rolls in Norman, OK
Cheapest right now: Sunset Gas | Infused Joints | 1g each | 28pk at Trifecta Dispensary — $28 ($1 per gram)
1,536 comparable infused pre-rolls listings at 22 Norman dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sunset Gas | Infused Joints | 1g each | 28pk Infused Pre-rolls | each · 28-pack | $28 | $1/g | Trifecta Dispensary Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Princess Peach | Infused Joints | 1g each | 28pk Infused Pre-rolls | each · 28-pack | $28 | $1/g | Trifecta Dispensary Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Snow Cap | Infused Joints | 1g each | 28pk Infused Pre-rolls | each · 28-pack | $28 | $1/g | Trifecta Dispensary Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Candy Hustle | Infused Joints | 1g each | 28pk Infused Pre-rolls | each · 28-pack | $28 | $1/g | Trifecta Dispensary Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Lemonatti | Infused Joints | 1g each | 28pk Infused Pre-rolls | each · 28-pack | $28 | $1/g | Trifecta Dispensary Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Russian Roulette | Infused Joints | 1g each | 28pk Infused Pre-rolls | each · 28-pack | $28 | $1/g | Trifecta Dispensary Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Cloud Chaser | Infused Joints | 1g each | 28pk Infused Pre-rolls | each · 28-pack | $28 | $1/g | Trifecta Dispensary Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Electric Mango | Infused Joints | 1g each | 28pk Infused Pre-rolls | each · 28-pack | $28 | $1/g | Trifecta Dispensary Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Aero Labs - Dr. Danks 1.5g co2 infused preroll - Bomb Pop - Hybrid Infused Pre-rolls | 9 g | $10.32 | $1.15/g | Vertica Dispensary Norman · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | DPOG Infused Pre Roll (28gram Ounce) Infused Pre-rolls | ounce | $34.55 | $1.23/g | Next Elevation 2 Norman · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | DPOG Infused Pre Roll (28gram Ounce) Infused Pre-rolls | ounce | $34.55 | $1.23/g | Next Elevation inc llc Norman · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | HOURGLASS 2G INFUSED PREROLL - SOUR HYPE Infused Pre-rolls | 2 g | $2.59 | $1.29/g | Xclusive Cannabis - W Lindsey St Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | SLIMEY 28PK INFUSED STINGERS -BLUEBERRY PANCAKES Infused Pre-rolls | ounce · 28-pack | $43.20 | $1.54/g | Xclusive Cannabis - W Lindsey St Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | SLIMEY 28PK INFUSED STINGERS - WATERMELON CRAWL Infused Pre-rolls | ounce · 28-pack | $43.20 | $1.54/g | Xclusive Cannabis - W Lindsey St Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | SLIMEY 28PK INFUSED STINGERS - RED VELVET CAKE Infused Pre-rolls | ounce · 28-pack | $43.20 | $1.54/g | Xclusive Cannabis - W Lindsey St Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | SLIMEY 28PK INFUSED STINGERS - CHERRY LEAN Infused Pre-rolls | ounce · 28-pack | $43.20 | $1.54/g | Xclusive Cannabis - W Lindsey St Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Donut Shop | Infused Joints | 1g each | 5pk Infused Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $8.64 | $1.73/g | Next Elevation 2 Norman · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Peanut Butter Cup | Infused Joints | 1g each | 5pk Infused Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $8.64 | $1.73/g | Next Elevation 2 Norman · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Mendo Breath | Infused Joints | 1g each | 5pk Infused Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $8.64 | $1.73/g | Next Elevation inc llc Norman · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Purple Urkle | Infused Joints | 1g each | 5pk Infused Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $8.64 | $1.73/g | Next Elevation 2 Norman · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Green Lion | Infused Joints | 1g each | 5pk Infused Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $8.64 | $1.73/g | Next Elevation inc llc Norman · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Rainbow Chips | Infused Joints | 1g each | 5pk Infused Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $8.64 | $1.73/g | Next Elevation 2 Norman · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Candy Rain | Infused Joints | 1g each | 5pk Infused Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $8.64 | $1.73/g | Next Elevation inc llc Norman · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Rainbow Chips | Infused Joints | 1g each | 5pk Infused Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $8.64 | $1.73/g | Next Elevation inc llc Norman · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Mendo Breath | Infused Joints | 1g each | 5pk Infused Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $8.64 | $1.73/g | Next Elevation 2 Norman · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Chem Berry D | Infused Joints | 1g each | 5pk Infused Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $8.64 | $1.73/g | Next Elevation inc llc Norman · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Green Lion | Infused Joints | 1g each | 5pk Infused Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $8.64 | $1.73/g | Next Elevation 2 Norman · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Peanut Butter Cup | Infused Joints | 1g each | 5pk Infused Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $8.64 | $1.73/g | Next Elevation inc llc Norman · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Purple Urkle | Infused Joints | 1g each | 5pk Infused Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $8.64 | $1.73/g | Next Elevation inc llc Norman · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Dirty Taxi | Infused Joints | 1g each | 5pk Infused Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $8.64 | $1.73/g | Next Elevation inc llc Norman · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Triple Hamburger | Infused Joints | 1g each | 5pk Infused Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $8.64 | $1.73/g | Next Elevation 2 Norman · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Triple Hamburger | Infused Joints | 1g each | 5pk Infused Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $8.64 | $1.73/g | Next Elevation inc llc Norman · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Candy Rain | Infused Joints | 1g each | 5pk Infused Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $8.64 | $1.73/g | Next Elevation 2 Norman · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Chem Berry D | Infused Joints | 1g each | 5pk Infused Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $8.64 | $1.73/g | Next Elevation 2 Norman · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Donut Shop | Infused Joints | 1g each | 5pk Infused Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $8.64 | $1.73/g | Next Elevation inc llc Norman · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Dirty Taxi | Infused Joints | 1g each | 5pk Infused Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $8.64 | $1.73/g | Next Elevation 2 Norman · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | GRASSFIRE 2.4G PREROLLS - PINEAPPLE PUNCH Infused Pre-rolls | 2.4 g | $4.32 | $1.80/g | Xclusive Cannabis - W Lindsey St Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | GRASSFIRE 2.4G PREROLLS - GUAVA OG Infused Pre-rolls | 2.4 g | $4.32 | $1.80/g | Xclusive Cannabis - W Lindsey St Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | GRASSFIRE 2.4G PREROLLS - PLATINUM FUNK Infused Pre-rolls | 2.4 g | $4.32 | $1.80/g | Xclusive Cannabis - W Lindsey St Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | GRASSFIRE 2.4G PREROLLS - RAINBOW ZANGRIA Infused Pre-rolls | 2.4 g | $4.32 | $1.80/g | Xclusive Cannabis - W Lindsey St Norman · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Norman infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Norman price: $6.29 per gram (middle of $2.88–$10.08). That works out to about $22.02 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Norman publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Norman price data: cheapest weed in Norman, cheap ounces, Norman flower price index, Norman deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.