Cheapest weed in Sand Springs, OK
766 Sand Springs menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Oklahoma city: cheapest weed in Oklahoma
Cheapest flower in Sand Springs
See all flower prices →Cheapest right now: Pristine and Green LLC-Shake | 28G | Sonic Boom at The Herbin Joint — $15 ($0.54 per gram) · 157 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pristine and Green LLC-Shake | 28G | Sonic Boom Flower | each | $15 | $0.54/g | The Herbin Joint Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Pristine and Green LLC-Shake | 28G | Tres Leches Flower | ounce | $15 | $0.54/g | The Herbin Joint Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Pristine and Green LLC-Shake | 28G | Purple Surge Flower | each | $15 | $0.54/g | The Herbin Joint Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | BODEGA BOYZ - 28G PREPACK SHAKE - SOUR CHERRY Z - 28g Flower | ounce | $15 | $0.54/g | The Herbin Joint Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | BODEGA BOYZ - 28G PREPACK SHAKE - MYSTERY ZKITTLES - 28g Flower | ounce | $15 | $0.54/g | The Herbin Joint Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Pristine and Green LLC-Shake | 28G | Doughboy Flower | each | $15 | $0.54/g | The Herbin Joint Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | APOTHECARY EXTRACTS OKAF INC-Shake Oz - Gello - 3366 Flower | ounce | $20 | $0.71/g | The Herbin Joint Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | APOTHECARY EXTRACTS OKAF INC-Shake Oz - Gasonade - 3367 Flower | ounce | $20 | $0.71/g | The Herbin Joint Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Sand Springs
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: CloudZ Cart - Mac1 Hybrid at OHG Dispensary — $3.46 ($3.46 per gram) · 276 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CloudZ Cart - Mac1 Hybrid Vape Pens | gram | $3.46 | $3.46/g | OHG Dispensary Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | CloudZ Cart - Brownie Scout Indica Vape Pens | gram | $3.46 | $3.46/g | OHG Dispensary Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | CloudZ Cart - Candy Apple Sativa Vape Pens | gram | $3.46 | $3.46/g | OHG Dispensary Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | CloudZ Cart - Cheeze N Chong Sativa Vape Pens | gram | $3.46 | $3.46/g | OHG Dispensary Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | CloudZ Cart - Couchlock Indica Vape Pens | gram | $3.46 | $3.46/g | OHG Dispensary Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | CloudZ Cart - Devilz Mango Hybrid Vape Pens | gram | $3.46 | $3.46/g | OHG Dispensary Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | CloudZ Cart - Rainbow Sherbet Hybrid Vape Pens | gram | $3.46 | $3.46/g | OHG Dispensary Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Smooth Carts - Jackknife (S) Vape Pens | gram | $4.33 | $4.33/g | OHG Dispensary Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Sand Springs
See all concentrates prices →Cheapest right now: Lone Wolfe Ventures, LLC-1g Pre-Roll - Black Runtz at The Herbin Joint — $1 ($1 per gram) · 297 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lone Wolfe Ventures, LLC-1g Pre-Roll - Black Runtz Concentrates | gram | $1 | $1/g | The Herbin Joint Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Lone Wolfe Ventures, LLC-Hourglass Preroll Kandy Kush Concentrates | gram | $2 | $2/g | The Herbin Joint Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Extraordinary Everything LLC-EE-10 PACK 1(g) PREROLLS-AMNESIA Concentrates | 10 g · 10-pack | $20 | $2/g | The Herbin Joint Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Extraordinary Everything LLC-10 PACK-CLEMENTINE Concentrates | 10 g · 10-pack | $20 | $2/g | The Herbin Joint Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Extraordinary Everything LLC-10 PACK PREROLLS(OREOZ) Concentrates | 10 g · 10-pack | $20 | $2/g | The Herbin Joint Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Extraordinary Everything LLC-Loosey 10pk Amnesia Concentrates | 10 g · 10-pack | $20 | $2/g | The Herbin Joint Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Extraordinary Everything LLC-15 PACK PREROLLS(CHERRY SHERB) Concentrates | 15 g · 15-pack | $30 | $2/g | The Herbin Joint Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Extraordinary Everything LLC-15 PACK PREROLLS(CLEMENTINE) Concentrates | 15 g · 15-pack | $30 | $2/g | The Herbin Joint Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Sand Springs
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Cartel Oil Co | Juicy Fruit | Diamond Infused Joints | 1.2g each | 7pk at OHG Dispensary — $20.78 ($2.47 per gram) · 36 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cartel Oil Co | Juicy Fruit | Diamond Infused Joints | 1.2g each | 7pk Cartel Oil Co · Infused Pre-rolls | 8.4 g · 7-pack | $20.78 | $2.47/g | OHG Dispensary Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Watermelon | Infused Pre-Roll | 1G | 5pk Country Cannabis · Infused Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $25.97 | $5.19/g | OHG Dispensary Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Country Cannabis Lites | Blueberry Lemonade | 1G | 5pk Country Cannabis · Infused Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $25.97 | $5.19/g | OHG Dispensary Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Huckleberry | Infused Pre-Roll | 1G | 5pk Country Cannabis · Infused Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $25.97 | $5.19/g | OHG Dispensary Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Peach Twister | Infused Pre-Roll Joint | 1G Country Cannabis · Infused Pre-rolls | gram | $5.20 | $5.20/g | OHG Dispensary Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Forbidden Fruit | Infused Pre-Roll | 1G Country Cannabis · Infused Pre-rolls | gram | $5.20 | $5.20/g | OHG Dispensary Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Huckleberry | Infused Pre-Roll | 1G Country Cannabis · Infused Pre-rolls | gram | $5.20 | $5.20/g | OHG Dispensary Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Blueberry Lemonade | Infused Pre-Roll | 1G Country Cannabis · Infused Pre-rolls | gram | $5.20 | $5.20/g | OHG Dispensary Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Sand Springs flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Sand Springs →Discounted items across Sand Springs menus, newest first.
Best dispensaries in Sand Springs →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.