Cheapest flower in Sand Springs, OK
Cheapest right now: Pristine and Green LLC-Shake | 28G | Sonic Boom at The Herbin Joint — $15 ($0.54 per gram)
157 comparable flower listings at 2 Sand Springs dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pristine and Green LLC-Shake | 28G | Sonic Boom Flower | each | $15 | $0.54/g | The Herbin Joint Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Pristine and Green LLC-Shake | 28G | Tres Leches Flower | ounce | $15 | $0.54/g | The Herbin Joint Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Pristine and Green LLC-Shake | 28G | Purple Surge Flower | each | $15 | $0.54/g | The Herbin Joint Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | BODEGA BOYZ - 28G PREPACK SHAKE - SOUR CHERRY Z - 28g Flower | ounce | $15 | $0.54/g | The Herbin Joint Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | BODEGA BOYZ - 28G PREPACK SHAKE - MYSTERY ZKITTLES - 28g Flower | ounce | $15 | $0.54/g | The Herbin Joint Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Pristine and Green LLC-Shake | 28G | Doughboy Flower | each | $15 | $0.54/g | The Herbin Joint Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | APOTHECARY EXTRACTS OKAF INC-Shake Oz - Gello - 3366 Flower | ounce | $20 | $0.71/g | The Herbin Joint Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | APOTHECARY EXTRACTS OKAF INC-Shake Oz - Gasonade - 3367 Flower | ounce | $20 | $0.71/g | The Herbin Joint Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Heartland Farms, LLC-Shake/Trim - Glitter Bomb - 28g Flower | ounce | $22 | $0.79/g | The Herbin Joint Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Heartland Farms, LLC-Shake/Trim - Citrus Gelato Cake * - 28g Flower | ounce | $22 | $0.79/g | The Herbin Joint Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Smokers Pharm, LLC-Divinity 35 $50 ounce Flower | ounce | $25 | $0.89/g | The Herbin Joint Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Lawless Smuggler's Stogies 28pk - Custard Flower | ounce · 28-pack | $25.97 | $0.93/g | OHG Dispensary Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Lawless Smuggler's Stogies 28pk - Gazurple (S) Flower | ounce · 28-pack | $25.97 | $0.93/g | OHG Dispensary Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Lawless Smuggler's Stogies 28pk - Gelato Dream (S) Flower | ounce · 28-pack | $25.97 | $0.93/g | OHG Dispensary Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Lawless Smuggler's Stogies 28pk - Grape Biscotti (I) Flower | ounce · 28-pack | $25.97 | $0.93/g | OHG Dispensary Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Lawless Smuggler's Stogies 28pk - Harlequin (S) Flower | ounce · 28-pack | $25.97 | $0.93/g | OHG Dispensary Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Lawless Smuggler's Stogies 28pk - Biscotti Skittles Flower | ounce · 28-pack | $25.97 | $0.93/g | OHG Dispensary Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Lawless Smuggler's Stogies 28pk - Hawaiian By Night (I) Flower | ounce · 28-pack | $25.97 | $0.93/g | OHG Dispensary Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Lawless Smuggler's Stogies 28pk - Puna Alien Fuel Flower | ounce · 28-pack | $25.97 | $0.93/g | OHG Dispensary Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Lawless Smuggler's Stogies 28pk - Smackers (I) Flower | ounce · 28-pack | $25.97 | $0.93/g | OHG Dispensary Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Lawless Smuggler's Stogies 28pk - Kat Piss Flower | ounce · 28-pack | $25.97 | $0.93/g | OHG Dispensary Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Lawless Smuggler's Stogies 28pk - Platinum Cookie Dough (H) Flower | ounce · 28-pack | $25.97 | $0.93/g | OHG Dispensary Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Lawless Smuggler's Stogies 28pk - Potty Mouth (S) Flower | ounce · 28-pack | $25.97 | $0.93/g | OHG Dispensary Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Lawless Smuggler's Stogies 28pk - Cap Junky Flower | ounce · 28-pack | $25.97 | $0.93/g | OHG Dispensary Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Pristine and Green LLC-Backcountry | Flower | 28G | Black Runtz - Super Flower | each | $50 | $1.79/g | The Herbin Joint Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Pristine and Green LLC-Backcountry | Flower | 28G | Black Runtz Flower | each | $50 | $1.79/g | The Herbin Joint Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Pristine and Green LLC-Backcountry | Flower | 28G | Divine Mintz Flower | each | $50 | $1.79/g | The Herbin Joint Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Pristine and Green LLC-BackCountry | Flower | 28G | Gumbo Flower | each | $50 | $1.79/g | The Herbin Joint Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Pristine and Green LLC-BackCountry | Flower | 28G | Candy Gas Flower | each | $50 | $1.79/g | The Herbin Joint Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | CLONE TO GROWN, LLC-Cartel Oil Co | Diamond Infused Shake | Hybrid | Wedding Cake | 14g Flower | each | $30 | $2.14/g | The Herbin Joint Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | CLONE TO GROWN, LLC-Cartel Oil Co | Diamond Infused Shake | Sativa | Bangi Haze | 14g Flower | each | $30 | $2.14/g | The Herbin Joint Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Blue Collar Criminals Smalls 14g - Black Cherry Gelato Flower | half ounce | $32.90 | $2.35/g | OHG Dispensary Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Blue Collar Criminals Smalls 14g - Permanent Gas Flower | half ounce | $32.90 | $2.35/g | OHG Dispensary Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Blue Collar Criminals Smalls 14g - Super Bob Cherry Flower | half ounce | $32.90 | $2.35/g | OHG Dispensary Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Piranha Productions 28g Smalls - Orange Cream Chem (S) Flower | ounce | $68.39 | $2.44/g | OHG Dispensary Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Piranha Productions 14g Smalls - Smackers Flower | half ounce | $36.36 | $2.60/g | OHG Dispensary Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Piranha Productions 14g Smalls - Lemon Pie Flower | half ounce | $36.36 | $2.60/g | OHG Dispensary Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Piranha Productions 14g Smalls - 5280 Flower | half ounce | $36.36 | $2.60/g | OHG Dispensary Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Piranha Productions 14g Smalls - 11:11 Flower | half ounce | $36.36 | $2.60/g | OHG Dispensary Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Peanut Butter Soufflé Flower 3.5g Heartland Farms · Flower | gram | $2.60 | $2.60/g | OHG Dispensary Sand Springs · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Sand Springs flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Sand Springs price: $4.45 per gram (middle of $0.93–$5.44). That works out to about $15.58 an eighth.
- 98.1% of priced flower listings in Sand Springs publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Sand Springs price data: cheapest weed in Sand Springs, cheap ounces, Sand Springs flower price index, Sand Springs deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.