| 1 | TurboCore Blueberry Cookies 5pk Concentrates | 3/10 g · 5-pack | $15 | $1.50/g | Kind Love Dispensary - Admiral Tulsa · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | TurboCore Strawberry Diesel 5pk Concentrates | 3/10 g · 5-pack | $15 | $1.50/g | Kind Love Dispensary - Admiral Tulsa · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Kind Love | TurboCore | African Mango | Concentrate | 0.1g each | 5pkKind Love Brand · Concentrates | 3/10 g · 5-pack | $15 | $1.50/g | Kind Love Dispensary - Admiral Tulsa · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | 28g Swamp Ass | Sugar | Cannasseur Concentrates | ounce | $50 | $1.79/g | Okie OG Cannabis Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | 28g Dragon Tails | Sugar | Cannasseur Concentrates | ounce | $50 | $1.79/g | Okie OG Cannabis Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | 28g Nutty Buddy | Sugar | Cannasseur Concentrates | ounce | $50 | $1.79/g | Okie OG Cannabis Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | 28g Jackpot | Sugar | Cannasseur Concentrates | ounce | $50 | $1.79/g | Okie OG Cannabis Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | 28g Harambe OG | Sugar | Cannasseur Concentrates | ounce | $50 | $1.79/g | Okie OG Cannabis Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | 28g Groot | Sugar | Cannasseur Concentrates | ounce | $50 | $1.79/g | Okie OG Cannabis Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | OKLAHOMA SWEET GRASS - 28G CONCENTRATE - RASPBERRY BLISS Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz North Lewis Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | OKLAHOMA SWEET GRASS - 28G CONCENTRATE - CITRUS CROWN Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz 91st Street Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | OKLAHOMA SWEET GRASS - 28G CONCENTRATE - BERRY KUSH Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz 91st Street Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | OKLAHOMA SWEET GRASS - 28G CONCENTRATE - ORANGE COOKIE Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz North Lewis Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | OKLAHOMA SWEET GRASS - 28G CONCENTRATE - SOUR TANGIE Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz 91st Street Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | OKLAHOMA SWEET GRASS - 28G CONCENTRATE - RASPBERRY BLISS Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz 91st Street Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | OKLAHOMA SWEET GRASS - 28G CONCENTRATE - TANGY GAS GELATO Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz 61st Street Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | OKLAHOMA SWEET GRASS - 28G CONCENTRATE - SOUR TANGIE Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz 61st Street Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | OKLAHOMA SWEET GRASS - 28G CONCENTRATE - RASPBERRY BLISS Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz 61st Street Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | OKLAHOMA SWEET GRASS - 28G CONCENTRATE - GARLIC HAMMER Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz North Lewis Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | OKLAHOMA SWEET GRASS - 28G CONCENTRATE - FROSTED VELVET Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz North Lewis Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | OKLAHOMA SWEET GRASS - 28G CONCENTRATE - LAVA LAMP Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz 91st Street Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | OKLAHOMA SWEET GRASS - 28G CONCENTRATE - CITRUS CROWN Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz North Lewis Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | OKLAHOMA SWEET GRASS - 28G CONCENTRATE - BERRY KUSH Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz North Lewis Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | OKLAHOMA SWEET GRASS - 28G CONCENTRATE - NOMAD Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz North Lewis Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | OKLAHOMA SWEET GRASS - 28G CONCENTRATE - ORANGE COOKIE Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz 61st Street Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | OKLAHOMA SWEET GRASS - 28G CONCENTRATE - NOMAD Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz 61st Street Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | OKLAHOMA SWEET GRASS - 28G CONCENTRATE - MELON TAFFY Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz 61st Street Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | OKLAHOMA SWEET GRASS - 28G CONCENTRATE - ORANGE COOKIE Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz 91st Street Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | OKLAHOMA SWEET GRASS - 28G CONCENTRATE - LAVA LAMP Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz 61st Street Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | OKLAHOMA SWEET GRASS - 28G CONCENTRATE - GARLIC HAMMER Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz 61st Street Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | OKLAHOMA SWEET GRASS - 28G CONCENTRATE - FROSTED VELVET Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz 61st Street Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | OKLAHOMA SWEET GRASS - 28G CONCENTRATE - DRAGON LYCHEE Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz 61st Street Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | OKLAHOMA SWEET GRASS - 28G CONCENTRATE - CITRUS CROWN Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz 61st Street Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | OKLAHOMA SWEET GRASS - 28G CONCENTRATE - BERRY KUSH Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz 61st Street Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | OKLAHOMA SWEET GRASS - 28G CONCENTRATE - NOMAD Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz 91st Street Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | OKLAHOMA SWEET GRASS - 28G CONCENTRATE - MELON TAFFY Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz 91st Street Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | OKLAHOMA SWEET GRASS - 28G CONCENTRATE - DRAGON LYCHEE Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz North Lewis Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | OKLAHOMA SWEET GRASS - 28G CONCENTRATE - MELON TAFFY Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz North Lewis Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | OKLAHOMA SWEET GRASS - 28G CONCENTRATE - GARLIC HAMMER Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz 91st Street Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | OKLAHOMA SWEET GRASS - 28G CONCENTRATE - FROSTED VELVET Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz 91st Street Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |