| 1 | Reign Gardens Rainbow Cotton Candy Shake Oz - Hybrid 28g Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Cheif Farms Tulsa · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Blueberry Headband - Shake - 1.77% Terps - $15 Oz Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Black Purple Kush Tulsa · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | CAP JUNKY 28G 7/22 Flower | each | $15 | $0.54/g | Flavor Chasers Dispensary Tulsa · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Reign Gardens Dyor Shake Oz - Hybrid 28g Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Apothecary Farms - Tulsa Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Reign Gardens Rainbow Cotton Candy Shake Oz - Hybrid 28g Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Apothecary Farms - Tulsa Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Reign Gardens Umami Shake Oz - Hybrid 28g Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Cheif Farms Tulsa · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Reign Gardens Dyor Shake Oz - Hybrid 28g Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Cheif Farms Tulsa · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | 28g Acapulco Gold | Prepack Shake | Shake and Bake by Aero Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Okie OG Cannabis Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Green Gelato Shake | $15 oz | 2.24% Terps Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Black Purple Kush Tulsa · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | 28g Crunch Berries | Prepack Shake | Shake and Bake by Aero Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Okie OG Cannabis Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Reign Gardens Umami Shake Oz - Hybrid 28g Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Apothecary Farms - Tulsa Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | 28g GG4 | Prepack Shake | Shake and Bake by Aero Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Okie OG Cannabis Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Red Dirt Reefer 28g Dirt Bag - Ice Cream Cake Flower | each | $15.99 | $0.57/g | Re-Up Cannabis Dispensary Tulsa · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Poppin Bottlez | Shake | 28g | ounce | $17.32 | $0.62/g | Elixir Dispensary Tulsa · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | TR 14g - Runtz Flower | each | $9 | $0.64/g | DANKS 2 U Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | PICKY - Oz Nerdz Flower | each | $18 | $0.64/g | Flavor Chasers Dispensary Tulsa · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Skunky Monkey - EXOTIC Shake OZ - Citrus Gelato Cake Flower | ounce | $20 | $0.71/g | Tulsa House of Fire Tulsa · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Gumbo - 28g Shake Flower | each | $20 | $0.71/g | RedEye 420 Medical Marijuana Dispensary Tulsa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | SHAKE Flower | ounce | $20 | $0.71/g | GreenHub Cannabis Club Tulsa Oklahoma Tulsa · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | LOUD TOWN - 28G PREPROLL PACK Flower | ounce | $20 | $0.71/g | Bodega Boyz 61st Street Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Skunky Monkey - EXOTIC Shake OZ - Alien Kush Flower | ounce | $20 | $0.71/g | Tulsa House of Fire Tulsa · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | LOUD TOWN - 28G PREPROLL PACK Flower | ounce | $20 | $0.71/g | Bodega Boyz 91st Street Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Premium Smoke Blend Oz - Beach Wedding - 28g Flower | each | $20 | $0.71/g | The Market Dispensary Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Skunky Monkey - EXOTIC Shake OZ - Crescendo Flower | ounce | $20 | $0.71/g | Tulsa House of Fire Tulsa · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Lemon Cherry Gelato - 28g Shake Flower | each | $20 | $0.71/g | RedEye 420 Medical Marijuana Dispensary Tulsa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | LOUD TOWN - 28G PREPROLL PACK Flower | ounce | $20 | $0.71/g | Bodega Boyz North Lewis Tulsa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | House Blend - $20 Ounce Oz Flower | ounce | $20 | $0.71/g | Black Purple Kush Tulsa · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | GG4 - 28g Shake Flower | each | $20 | $0.71/g | RedEye 420 Medical Marijuana Dispensary Tulsa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Animal Tsunami | Shake | 28g | each | $20 | $0.71/g | GreenHub Cannabis Club Tulsa Oklahoma Tulsa · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Skunky Monkey - EXOTIC Shake OZ - Zkittle Cake Flower | ounce | $20 | $0.71/g | Tulsa House of Fire Tulsa · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Skunky Monkey - EXOTIC Shake OZ - TK Lato x Zkittles Cake Flower | ounce | $20 | $0.71/g | Tulsa House of Fire Tulsa · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Zkittlez 28g Shake Flower | each | $20 | $0.71/g | RedEye 420 Medical Marijuana Dispensary Tulsa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Modified Grapes | Shake | 28g | each | $20 | $0.71/g | GreenHub Cannabis Club Tulsa Oklahoma Tulsa · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Skunky Monkey - EXOTIC Shake OZ - Kitchen Sink Flower | ounce | $20 | $0.71/g | Tulsa House of Fire Tulsa · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Skunky Monkey - EXOTIC Shake OZ - Gelato 2 Flower | ounce | $20 | $0.71/g | Tulsa House of Fire Tulsa · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Candy Gas 28g Shake Flower | each | $20 | $0.71/g | RedEye 420 Medical Marijuana Dispensary Tulsa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Rainbow Kotton Kandy | Shake | 28g | each | $20 | $0.71/g | GreenHub Cannabis Club Tulsa Oklahoma Tulsa · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Black Runtz - 28g Shake Flower | each | $20 | $0.71/g | RedEye 420 Medical Marijuana Dispensary Tulsa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | White Dream | Shake | 28g | each | $20 | $0.71/g | GreenHub Cannabis Club Tulsa Oklahoma Tulsa · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Coté Blue | Shake | 28g | each | $20 | $0.71/g | GreenHub Cannabis Club Tulsa Oklahoma Tulsa · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |