Cheapest infused pre-rolls in Florence, OR
Cheapest right now: Grown Rogue - Rainbow Runtz - 2pk Hash Infused PR at The Arboretum — $8 ($5.33 per gram)
37 comparable infused pre-rolls listings at 1 Florence dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Oregon city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Grown Rogue - Rainbow Runtz - 2pk Hash Infused PR Infused Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $8 | $5.33/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Yeti - Category 5 - 2pk Diamond Infused PR Infused Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $8 | $5.33/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Yeti - MOB x Red Velvet - 2pk Diamond Infused PR Infused Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $8 | $5.33/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Grown Rogue - Caramel Cake - 2pk Hash Infused PR Infused Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $8 | $5.33/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Pink CRTZ | Infused Joints | 0.7g | 5pk Rebel Spirit · Infused Pre-rolls | eighth · 5-pack | $20 | $5.71/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Sticks - Oregon Strawberries - 5pk Infused PR Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $15 | $6/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Sticks - Bandon Gold - 5pk Infused PR Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $15 | $6/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Sticks - Crater Lake Cookies - 5pk Infused PR Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $15 | $6/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Kaprikorn - Tokyo Fuzz - 5pk Infused Pre Roll Infused Pre-rolls | 4.5 g · 5-pack | $30 | $6.67/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Kaprikorn - Permanent Lee Hi - 5pk Infused Pre Rolls Infused Pre-rolls | 4.5 g · 5-pack | $30 | $6.67/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Kaprikorn - Nimbus Snacks - 5pk Infused Pre Roll Infused Pre-rolls | 4.5 g · 5-pack | $30 | $6.67/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Kaprikorn | Chimera Junky | Infused Joints | 0.9g each | 5pk Kaprikorn · Infused Pre-rolls | 4.5 g · 5-pack | $30 | $6.67/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Passion Fruit Juicy Bluntz 2.5g Hellavated · Infused Pre-rolls | 2.51 g | $20 | $7.97/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Hellavated - Strawberry Haze - 0.78g Infused Pre Roll Infused Pre-rolls | 3/4 g | $6 | $8/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Hellavated - Bomb Popz - 0.78g Infused PR Infused Pre-rolls | 3/4 g | $6 | $8/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | National Cannabis Co. - Pineapple Wreck - Infused PR Infused Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Cherry Kola | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Tropical Trainwreck | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Raspberry Skywalker | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | STICKS Mt Hood Magic Sativa Infused Preroll [1G] STiCKS · Infused Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Sticks - Yeti Snacks - Infused Pre Roll Infused Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Watermelon Wonder | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Killa Beez - Disco Glitter - Infused Pre Roll Infused Pre-rolls | 0.71 g | $6 | $8.45/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Killa Beez - Iced Latte - Infused Pre Roll Infused Pre-rolls | 0.71 g | $6 | $8.45/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Lemonade | Infused Minis | 0.71g Infused Pre-rolls | 0.71 g | $6 | $8.45/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Iced Latte | Infused Blunts | 1.42g | 2pk Infused Pre-rolls | 1.42 g · 2-pack | $12 | $8.45/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Disco Glitter | Infused Blunts | 1.42g | 2pk Infused Pre-rolls | 1.42 g · 2-pack | $12 | $8.45/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Kaprikorn - Bubblegum Sherb - 2pk Infused Pre Roll Infused Pre-rolls | 1.8 g · 2-pack | $17 | $9.44/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Kaprikorn | Trapzilla | Infused Joints | 0.9g each | 2pk Kaprikorn · Infused Pre-rolls | 1.8 g · 2-pack | $17 | $9.44/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Kaprikorn - Bluemosa - 2pk Infused Pre Rolls Infused Pre-rolls | 1.8 g · 2-pack | $17 | $9.44/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Kaprikorn - Tiger's Blood - 2pk Infused Pre Rolls Infused Pre-rolls | 1.8 g · 2-pack | $17 | $9.44/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Kaprikorn - Cadillac Rainbows - 2pk Infused Pre Roll Infused Pre-rolls | 1.8 g · 2-pack | $17 | $9.44/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Kaprikorn - Grape Gasoline - 2pk Infused Pre Roll Infused Pre-rolls | 1.8 g · 2-pack | $17 | $9.44/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | WLE - Blue Cheese Burger x PHK - Infused Pre Roll Infused Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | WLE - Gas Drop x Headbanger 7 - Infused Pre Roll Infused Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Tropical Trainwreck | Infused Blunts | 2g Infused Pre-rolls | 2 g | $20 | $10/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Oregon Apple | Infused Blunts | 2g Infused Pre-rolls | 2 g | $20 | $10/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Florence infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Florence price: $8 per gram (middle of $5.56–$9.67). That works out to about $28 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Florence publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Florence price data: cheapest weed in Florence, cheap ounces, Florence flower price index, Florence deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Oregon dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.