Cheapest pre-rolls in Florence, OR
Cheapest right now: Yeti - California #10 / Triple Beam - 1g 10pk Pre Roll at The Arboretum — $20 ($2 per gram)
31 comparable pre-rolls listings at 1 Florence dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Oregon city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Yeti - California #10 / Triple Beam - 1g 10pk Pre Roll Pre-rolls | 10 g · 10-pack | $20 | $2/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Grown Rogue - Mendo Breath/Mod. Grapes - 0.5g 10pk PR Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $12 | $2.40/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Grown Rogue - Rainbow Sherbert #11 / Sour Jack - 0.5g 10pk PR Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $12 | $2.40/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Grown Rogue - Gelonade/RS #11 - 0.5g 10pk PR Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $12 | $2.40/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Grown Rogue - Cherry Punch/GMO Pie - 0.5g 10pk PR Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $12 | $2.40/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Grown Rogue - Mimosa/Snowland - 0.5g 10pk PR Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $12 | $2.40/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Rebel Spirit - BEG25% / LYP24% - 0.7g 12pk Pre Roll Pre-rolls | 8.4 g · 12-pack | $24 | $2.86/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Almanac - Zoap - 2 x 0.5g Pre Roll Pre-rolls | gram · 2-pack | $7 | $3.50/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | BG Family Farms - Durban Poison - 0.5g 2pk Pre Roll Pre-rolls | gram · 2-pack | $4 | $4/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | TrueCare - Sundae Driver - .5g 2pk PR Pre-rolls | gram · 2-pack | $4 | $4/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Killa Beez - Dawg Runtz - 0.5g 6pk Pre Roll Pre-rolls | 3 g · 6-pack | $12 | $4/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Multi Strain 6pk | 0.5g | 6pk Pre-rolls | 3 g · 6-pack | $12 | $4/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Variety 6pk | Minis | 0.5g | 6pk Pre-rolls | 3 g · 6-pack | $12 | $4/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Killa Beez - Lemon Peel - 0.5g 6pk PR Pre-rolls | 3 g · 6-pack | $12 | $4/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Killa Beez - Astronaut - 6pk PR Pre-rolls | 3 g · 6-pack | $12 | $4/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Variety | 0.5g | 12pk Pre-rolls | 6 g · 12-pack | $24 | $4/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Variety | Joints | 0.5g | 12pk Pre-rolls | 6 g · 12-pack | $24 | $4/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Multi | Minis | 0.5g | 12pk Pre-rolls | 6 g · 12-pack | $27 | $4.50/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Sticks - Sail Haten - 1g Pre Roll Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Sticks - Toad Venom - 1g Pre Roll Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Sticks - Blueberry Cupcake - 1g Pre Roll Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Kaprikorn - Melted S / Sticky B - 0.5g 10pk Pre Roll Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $30 | $6/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Kaprikorn - Kozeto / Mac N Jack - 10 x .5g Pre-Roll Pack Pre-rolls | 5 g | $30 | $6/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Kaprikorn | Grape Gasoline | Joints | 0.75g each | 2pk Kaprikorn · Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $10 | $6.67/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Kaprikorn - Purple Milk - 0.75g 2pk Pre Roll Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $10 | $6.67/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Kaprikorn | Bluemosa | Joints | 0.75g each | 2pk Kaprikorn · Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $10 | $6.67/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Kaprikorn | Chicken & Waffles | Joints | 0.75g each | 2pk Kaprikorn · Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $10 | $6.67/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Kaprikorn | Melted Strawberries | Joints | 0.75g each | 2pk Kaprikorn · Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $10 | $6.67/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Kaprikorn | Trapzilla | Joints | 0.75g each | 2pk Kaprikorn · Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $10 | $6.67/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Cabana - Cherry Rage - 1g PR Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Cabana - The Rizz - 1g Pre Roll Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | The Arboretum Florence · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Florence pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Florence price: $4 per gram (middle of $2.40–$6.67). That works out to about $14 an eighth.
- 93.9% of priced pre-rolls listings in Florence publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Florence price data: cheapest weed in Florence, cheap ounces, Florence flower price index, Florence deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oregon dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.