| 1 | HELLAVATED | DURBAN POISON | JUICY STRAINZ | .75G INFUSED PRE-ROLL Infused Pre-rolls | 0.784 g | $3 | $3.83/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | HELLAVATED | GMO COOKIES | JUICY STRAINZ | .75G INFUSED PRE-ROLL Infused Pre-rolls | 0.784 g | $3 | $3.83/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Tropicalez Punch Juicy Stickz .75gHellavated · Infused Pre-rolls | 0.784 g | $3 | $3.83/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | HELLAVATED | BLUE Z | JUICY STRAINZ | .75G INFUSED PRE-ROLL Infused Pre-rolls | 0.784 g | $3 | $3.83/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | STICKS Mt Hood Magic Sativa Infused Preroll [1G]STiCKS · Infused Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | STICKS | YETI SNACKS | 1G INFUSED PRE-ROLL Infused Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | STICKS Oregon Strawberries Sativa Infused Preroll [1G]STiCKS · Infused Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | STICKS PDX Diesel Hybrid Infused Preroll [1G]STiCKS · Infused Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | STICKS Valley Purps Indica Infused Preroll [1G]STiCKS · Infused Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Mango Dragon Juicy Stickz 5pkHellavated · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $15 | $6/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | HELLAVATED | BLUEBERRY DREAM | .5G JUICY STICKZ PRE-ROLL 5 PACK Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $15 | $6/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Strawberry Haze Juicy Stickz 5pkHellavated · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $15 | $6/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | STICKS | BANDON GOLD | .5G INFUSED PRE-ROLL 5 PACK Infused Pre-rolls | 2.65 g · 5-pack | $16 | $6.04/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | STICKS | CRATER LAKE COOKIES | .5G INFUSED PRE-ROLL 5 PACK Infused Pre-rolls | 2.65 g · 5-pack | $16 | $6.04/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | STICKS | OREGON STRAWBERRIES .5G 5PK INFUSED PREROLLS Infused Pre-rolls | 2.65 g · 5-pack | $16 | $6.04/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Maui Sunrise Juicy Stickz .75gHellavated · Infused Pre-rolls | 3/4 g | $6 | $8/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Blueberry Dream Juicy Stickz .75gHellavated · Infused Pre-rolls | 3/4 g | $6 | $8/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Bomb Popz Juicy Stickz .75gHellavated · Infused Pre-rolls | 3/4 g | $6 | $8/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Water 'Yer Melon Juicy Stickz .75gHellavated · Infused Pre-rolls | 3/4 g | $6 | $8/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Cherry Pie Juicy Stickz .75gHellavated · Infused Pre-rolls | 3/4 g | $6 | $8/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Strawberry Haze Juicy Stickz .75gHellavated · Infused Pre-rolls | 3/4 g | $6 | $8/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Grape Stomper Juicy Stickz .75gHellavated · Infused Pre-rolls | 3/4 g | $6 | $8/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | HELLAVATED | ORANGE CREAM POP | .75G JUICY STICKZ PRE-ROLL Infused Pre-rolls | 3/4 g | $6 | $8/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | HELLAVATED | PASSION FRUIT | .75G JUICY STICKZ PRE-ROLL Infused Pre-rolls | 3/4 g | $6 | $8/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Mango Dragon Juicy Stickz .75gHellavated · Infused Pre-rolls | 3/4 g | $6 | $8/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Peach Cobbler Juicy Stickz .75gHellavated · Infused Pre-rolls | 3/4 g | $6 | $8/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Razberry Blitz Juicy Stickz .75gHellavated · Infused Pre-rolls | 3/4 g | $6 | $8/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | LIFTED NORTHWEST | LITTIES 1G INFUSED PREROLL | RUFIO'S GELATO Infused Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | LIFTED NORTHWEST | LITTIES 1G INFUSED PREROLL | COCO MELLOWS 85 Infused Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | LIFTED NORTHWEST | LITTIES 1G INFUSED PREROLL | PURPLE CLOUD Infused Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | ALTERED ALCHEMY | CHERRY COOKIES | .75G DIAMOND INFUSED PRE-ROLL 2PK Infused Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $12 | $8/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | ALTERED ALCHEMY | APPLE TARTS | .75G INFUSED PRE-ROLL 2 PACK Infused Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $12 | $8/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | HELLAVATED | BOMB POPZ | 2.5G FLAVORED INFUSED BLUNT Infused Pre-rolls | 2.5 g | $20 | $8/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Blueberry Dream Juicy Bluntz 2.5gHellavated · Infused Pre-rolls | 2.5 g | $20 | $8/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Strawberry Haze Juicy Bluntz 2.5gHellavated · Infused Pre-rolls | 2.5 g | $20 | $8/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Water 'Yer Melon Juicy Bluntz 2.5gHellavated · Infused Pre-rolls | 2.5 g | $20 | $8/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | HELLAVATED | BAJA BLAST OFF| 2.5G FLAVORED INFUSED BLUNT Infused Pre-rolls | 2.5 g | $20 | $8/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | BENSON ARBOR | WHERE'S MY KUSH? #4 | .75G HASH INFUSED PRE-ROLL 2 PACK Infused Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $14 | $9.33/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | PIFF STIXS | LIL PIFF | PEACH RINGS | 5PK .5G INFUSED PREROLLS Infused Pre-rolls | 4 g · 5-pack | $38 | $9.50/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | OREGROWN | MALTESE TIGER X MALTESE TIGER | 1.5G DIAMOND INFUSED PRE-ROLL. Infused Pre-rolls | 1.5 g | $15 | $10/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |