| 1 | EMERALD EXTRACTS | BOMB POP | 1 GRAM CARTRIDGE Vape Pens | gram | $15 | $15/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | ALTERED ALCHEMY | DOUGHNUT GLAZE | 1G CURED RESIN + DISTILLATE CARTRIDGE Vape Pens | gram | $15 | $15/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | ALTERED ALCHEMY | DRIP DROP | IG CURED RESIN + DISTILLATE CARTRIDGE Vape Pens | gram | $15 | $15/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | EMERALD EXTRACTS | APPLE JACK | 1 GRAM CARTRIDGE Vape Pens | gram | $15 | $15/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | EMERALD EXTRACTS | BLUEBERRY | 1 GRAM CARTRIDGE Vape Pens | gram | $15 | $15/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | EMERALD EXTRACTS | PINEAPPLE OG | 1 GRAM CARTRIDGE Vape Pens | gram | $15 | $15/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Maui Sunrise Profilez Cartridge 1g | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Razberry Blitz Profilez Cartridge 1g | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Cherry Pie Profilez Cartridge 1g | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Clementine Profilez Cartridge 1g | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | ALTERD ALCHEMY | BLUE FLAME | 1G CURED RESIN + DISTILLATE CARTRIDGE Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Tropicalez Punch Profilez Cartridge 1g | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Grape Stomper Profilez Cartridge 1g | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | HELLAVATED | BAJA BLAST OFF | 1G FLAVORED DISTILLATE CARTRIDGE Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | HELLAVATED | BOMB POPZ | 1G FLAVORED DISTILLATE CARTRIDGE Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | HELLAVATED | PINEAPPLE KRUSH | 1G FLAVORED DISTILLATE CARTRIDGE Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | OG Mint Profilez Cartridge 1g | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | HELLAVATED | STRAWBERRY HAZE | 1G FLAVORED DISTILLATE CARTRIDGE Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Mango Dragon Profilez Cartridge 1g | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Melon Sherbert Profilez Cartridge 1g | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | ALTERED ALCHEMY | CALI BURGER | 1G LIVE RESIN + CARTRIDGE Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Peach Cobbler Profilez Cartridge 1g | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Passion Fruit Profilez Cartridge 1g | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Blueberry Dream Profilez Cartridge 1g | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | BOBSLED EXTRACTS | CEMENT SHOES | 1G LIQUID DIAMOND CARTRIDGE Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | BOBSLED EXTRACTS | GLAZED CHERRIES | 1G LIQUID DIAMOND CARTRIDGE Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Water 'Yer Melon Cloud Bar 2g | 2 g | $40 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | PUNCH BOWL | WATERMELON FIZZ | 2G | 2 STRAIN FLAVORED DISPOSABLE CARTRIDGE Vape Pens | 2 g | $40 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | PUNCH BOWL | STRAWBERRY JAM/MOJITO MADNESS | 2G | 2 STRAIN FLAVORED DISPOSABLE CARTRIDGE Vape Pens | 2 g | $40 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Punch Bowl | Raspberry Colada | Double Dip AIO | 2G | 2 g | $40 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Punch Bowl | Blueberry Pineapple Turnover | Double Dip AIO | 2G | 2 g | $40 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | PUNCH BOWL | BLUEBERRY PINEAPPLE | 2G | 2 STRAIN FLAVORED DISPOSABLE CARTRIDGE Vape Pens | 2 g | $40 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | PUNCH BOWL | APRICOT PEACH PARFAIT | 2G | 1 STRAIN FLAVORED DISPOSABLE CARTRIDGE Vape Pens | 2 g | $40 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Triple Yakety Yak | Cured Resin Disposable | 2g | 2 g | $40 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | HELLAVATED | BLUEBERRY DREAM | 2G CLOUD BAR Vape Pens | 2 g | $40 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | HELLAVATED | RAZBERRY BLITZ | 2G CLOUD BAR Vape Pens | 2 g | $40 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | PUNCH BOWL | WHITE GUMMY WATERMELON | 2G | 2 STRAIN FLAVORED DISPOSABLE CARTRIDGE Vape Pens | 2 g | $40 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | ANGEL INDUSTRIES | ZOOM 2:1 | 2G CBD/CBG DISPOSABLE Vape Pens | 2 g | $44 | $22/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | HELLAVATED | BAJA BLASTOFF | 1G CLOUD BAR Vape Pens | gram | $24 | $24/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | HELLAVATED | PINEAPPLE KRUSH | 1G CLOUD BAR Vape Pens | gram | $24 | $24/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |