| 1 | SAVAGE SKUNK FARMS | PABLO'S REVENGE | .6G PRE-ROLL 10PK Pre-rolls | 6 g · 10-pack | $10 | $1.67/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Money Kat | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $2 | $2/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | SAVAGE SKUNK FARMS | PUNCH BREATH | .6G PRE-ROLL 10 PACK Pre-rolls | 6 g · 10-pack | $12 | $2/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | SAVAGE SKUNK FARMS | DARK QUEEN #8 | .6G PRE-ROLL 10 PACK Pre-rolls | 6 g · 10-pack | $12 | $2/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | GROWN ROGUE | BERTS X COLLINS AVE | .5G PRE-ROLL 10 PACK Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $12 | $2.40/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | GROWN ROGUE | CHERRY PUNCH & SNOWLAND | .5G PRE-ROLL 10PK Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $12 | $2.40/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | GROWN ROGUE | HECTANE & STRAWBERRY RUNTZ| .5G PRE-ROLL 10 PACK Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $12 | $2.40/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | SMOKES BY THE GROW | CHILLEN | 1G PRE-ROLL 10 PACK Pre-rolls | 10 g · 10-pack | $24 | $2.40/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Yeti 1G Pre-Roll - Tea Time | 10 g | $25 | $2.50/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Cherry Paloma & Scented Marker | Joints | 1g each | 10pk | 10 g · 10-pack | $25 | $2.50/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | SAVAGE SKUNK | 40 PACK PRE ROLLS Pre-rolls | 24 g · 40-pack | $60 | $2.50/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | SMOKES BY THE GROW | GREEN CRACK | .75G PRE-ROLL 10PK Pre-rolls | 7.5 g · 10-pack | $20 | $2.67/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | SMOKES BY THE GROW | LAVENDER LEI | .75G PRE-ROLL 10 PACK Pre-rolls | 7.5 g · 10-pack | $20 | $2.67/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | SMOKES BY THE GROW | HELLA JELLY | .75G PRE-ROLL 10 PACK Pre-rolls | 7.5 g · 10-pack | $20 | $2.67/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Blackberry Kush | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Lemon Cherry Gelato | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Blueberry Caviar | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Glitter Bomb | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Gumbo | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Super Boof | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | KORU | GELATO 41 | 1G PRE-ROLL Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | SMOKES BY THE GROW JOINT VENTURE | PINEAPPLE EXPRESS | 1G PRE-ROLL Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Pie Scream | Minis | 0.5g | 10pk Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $15 | $3/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Durban Truffle & Hella Jelly | Minis | 0.5g | 10pk Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $15 | $3/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | El Chivo | Minis | 0.5g | 10pk Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $15 | $3/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | SMOKES BY THE GROW | STREET TARTZ | .5G PRE-ROLL 10 PACK Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $15 | $3/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | SMOKES BY THE GROW | PUSH POP | .75G PRE-ROLL 10 PACK Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $15 | $3/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | LIFTED NORTHWEST | FLIGHT PACK | SATIVA | 1G 5PK Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $16 | $3.20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Hybrid Flight Pack | 1g | 5pk Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $16 | $3.20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Indica Flight Pack | Joints | 1g | 5pk Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $16 | $3.20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | KORU | MIDNIGHT GAS | .5G PRE-ROLL 10 PACK Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $20 | $4/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | KORU | FLEX PANTHER | .5G PRE-ROLL 10 PACK Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $20 | $4/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | BENSON ARBOR | BLUEBERRY SYRUP #69 & RUNTZ | .6G PRE-ROLL 12PK Pre-rolls | 7.2 g · 12-pack | $30 | $4.17/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Chem Triangle - 0.6G Pre-Roll 6pk | 3.6 g · 6-pack | $17 | $4.72/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Headband Larry #14 - 0.6G Pre-Roll 6pk | 3.6 g · 6-pack | $17 | $4.72/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Rock Candy #19 - 0.6G Pre-Roll 6pk | 3.6 g · 6-pack | $17 | $4.72/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Sticks - Sunset Sherbert Preroll, 1g Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | KORU | GARY PAYTON | 1G PRE-ROLL Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | STICKS | COLORADO NIGHTSHIFTER | 1G PRE-ROLL Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | BENSON ARBOR | ROAD RUBBER | 1G PRE-ROLL Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Merlin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |