| 1 | Oregon Apple | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $5 | $5/g | Alternative Solutions Dispensary Portland · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Oregon Apple | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $5 | $5/g | Alternative Remedies Portland · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | PunchBerry Flavor - "Twists" Cartridge (1000mg) - by Oil® | 2 g | $12.49 | $6.25/g | Green Lion - Clackamas Portland · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Oil Twist - 1g Cart - Blueberry Swirl Vape Pens | 2 g | $12.49 | $6.25/g | Green Lion - Clackamas Portland · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Banger - Grand Daddy Purple (I) - 1g Cart Vape Pens | 2 g | $15.60 | $7.80/g | LoveBuzz on Glisan Portland · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Baked Banana Flavor - "Twists" Cartridge (1000mg) - by Oil® | gram | $10 | $10/g | Floyd's Fine Cannabis Slabtown Portland · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Watermelon Ice Flavor - "Twists" Cartridge (1000mg) - by Oil® | gram | $10 | $10/g | Floyd's Fine Cannabis Slabtown Portland · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Oil Twists Flavored Distillate - Blueberry Swirl (1g) Vape Pens | gram | $10 | $10/g | Floyd's Fine Cannabis on Broadway Portland · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Blueberry Swirl Flavor - "Twists" Cartridge (1000mg) - by Oil® | gram | $10 | $10/g | Floyd's Fine Cannabis on Columbia Portland · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Punch Bowl | Pink Guava | Cartridge | 1G | gram | $10 | $10/g | LoveBuzz on Glisan Portland · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Oil Twists Flavored Distillate - Baked Banana (1g) Vape Pens | gram | $10 | $10/g | Floyd's Fine Cannabis on Columbia Portland · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | PunchBerry Flavor - "Twists" Cartridge (1000mg) - by Oil® | gram | $10 | $10/g | Floyd's Fine Cannabis Slabtown Portland · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Oil Twists Flavored Distillate - Cherry Slush (1g) Vape Pens | gram | $10 | $10/g | Floyd's Fine Cannabis on Columbia Portland · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Oil Twists Flavored Distillate - Watermelon Ice (1g) Vape Pens | gram | $10 | $10/g | Floyd's Fine Cannabis on Columbia Portland · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Cherry Slush Flavor - "Twists" Cartridge (1000mg) - by Oil® | gram | $10 | $10/g | Floyd's Fine Cannabis on Broadway Portland · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Orange Creamsicle Flavor - "Twists" Cartridge (1000mg) - by Oil® | gram | $10 | $10/g | Floyd's Fine Cannabis on Columbia Portland · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Premium Plug 1g CR - Runtz Button Vape Pens | gram | $10 | $10/g | Happy Leaf Portland Dispensary Portland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Orange Creamsicle Flavor - "Twists" Cartridge (1000mg) - by Oil® | gram | $10 | $10/g | Floyd's Fine Cannabis on Division Portland · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 19 | Cherry Slush Flavor - "Twists" Cartridge (1000mg) - by Oil® | gram | $10 | $10/g | Floyd's Fine Cannabis Slabtown Portland · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Oil Twists Flavored Distillate - Watermelon Ice (1g) Vape Pens | gram | $10 | $10/g | Floyd's Fine Cannabis on Division Portland · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 21 | Punch Bowl | Killer Kiwi | Cartridge | 1G | gram | $10 | $10/g | LoveBuzz on Glisan Portland · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Oil Twists Flavored Distillate - Punchberry (1g) Vape Pens | gram | $10 | $10/g | Floyd's Fine Cannabis on Division Portland · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 23 | Punch Bowl | Orange Chai Latte | Cartridge | 1G | gram | $10 | $10/g | LoveBuzz on Glisan Portland · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Punch Bowl | Orange Tsunami | Cartridge | 1G | gram | $10 | $10/g | LoveBuzz on Glisan Portland · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Punch Bowl | Grape Gush | Cartridge | 1G | gram | $10 | $10/g | LoveBuzz on Glisan Portland · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Oil Twists Flavored Distillate - Orange Creamsicle (1g) Vape Pens | gram | $10 | $10/g | Floyd's Fine Cannabis Slabtown Portland · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Oil Twists Flavored Distillate - Baked Banana (1g) Vape Pens | gram | $10 | $10/g | Floyd's Fine Cannabis on Division Portland · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 28 | PunchBerry Flavor - "Twists" Cartridge (1000mg) - by Oil® | gram | $10 | $10/g | Floyd's Fine Cannabis on Broadway Portland · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Watermelon Ice Flavor - "Twists" Cartridge (1000mg) - by Oil® | gram | $10 | $10/g | Floyd's Fine Cannabis on Broadway Portland · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Orange Creamsicle Flavor - "Twists" Cartridge (1000mg) - by Oil® | gram | $10 | $10/g | Floyd's Fine Cannabis on Sandy Portland · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Cherry Slush Flavor - "Twists" Cartridge (1000mg) - by Oil® | gram | $10 | $10/g | Floyd's Fine Cannabis on 28th Portland · ★ 4.3 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 32 | Baked Banana Flavor - "Twists" Cartridge (1000mg) - by Oil® | gram | $10 | $10/g | Floyd's Fine Cannabis on Broadway Portland · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Oil Twists Flavored Distillate - Baked Banana (1g) Vape Pens | gram | $10 | $10/g | Floyd's Fine Cannabis on 28th Portland · ★ 4.3 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 34 | Oil Twists Flavored Distillate - Blueberry Swirl (1g) Vape Pens | gram | $10 | $10/g | Floyd's Fine Cannabis on 28th Portland · ★ 4.3 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 35 | Oil Twists Flavored Distillate - Punchberry (1g) Vape Pens | gram | $10 | $10/g | Floyd's Fine Cannabis on 28th Portland · ★ 4.3 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 36 | Oil Twists Flavored Distillate - Watermelon Ice (1g) Vape Pens | gram | $10 | $10/g | Floyd's Fine Cannabis on 28th Portland · ★ 4.3 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 37 | Orange Creamsicle Flavor - "Twists" Cartridge (1000mg) - by Oil® | gram | $10 | $10/g | Floyd's Fine Cannabis on 28th Portland · ★ 4.3 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 38 | Blueberry Swirl Flavor - "Twists" Cartridge (1000mg) - by Oil® | gram | $10 | $10/g | Floyd's Fine Cannabis on Sandy Portland · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Cherry Slush Flavor - "Twists" Cartridge (1000mg) - by Oil® | gram | $10 | $10/g | Floyd's Fine Cannabis on Division Portland · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 40 | PunchBerry Flavor - "Twists" Cartridge (1000mg) - by Oil® | gram | $10 | $10/g | Floyd's Fine Cannabis on Sandy Portland · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |