| 1 | PunchBerry Flavor - "Twists" Cartridge (1000mg) - by Oil® | 2 g | $12.49 | $6.25/g | Green Lion - St Helens St Helens · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Blueberry Swirl Flavor - "Twists" Cartridge (1000mg) - by Oil® | 2 g | $12.49 | $6.25/g | Green Lion - St Helens St Helens · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Hellavated - 1g AIO Disposable - Bomb Popz Vape Pens | 2 g | $21.67 | $10.84/g | Green Lion - St Helens St Helens · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Cherry Slush Flavor - "Twists" Cartridge 2-PACK (2000mg) - by Oil® | 2 g · 2-pack | $23.33 | $11.66/g | Green Lion - St Helens St Helens · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Baked Banana Flavor - "Twists" Cartridge 2-PACK (2000mg) - by Oil® | 2 g · 2-pack | $23.33 | $11.66/g | Green Lion - St Helens St Helens · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Watermelon Ice Flavor - "Twists" Cartridge 2-PACK (2000mg) - by Oil® | 2 g · 2-pack | $23.33 | $11.66/g | Green Lion - St Helens St Helens · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Orange Creamsicle Flavor - "Twists" Cartridge 2-PACK (2000mg) - by Oil® | 2 g · 2-pack | $23.33 | $11.66/g | Green Lion - St Helens St Helens · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Punchberry Flavor - "Twists" Cartridge 2-PACK (2000mg) - by Oil® | 2 g · 2-pack | $23.33 | $11.66/g | Green Lion - St Helens St Helens · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Cherry Slush Flavor - "Twists" Cartridge (1000mg) - by Oil® | gram | $12.49 | $12.49/g | Green Lion - St Helens St Helens · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Baked Banana Flavor - "Twists" Cartridge (1000mg) - by Oil® | gram | $12.49 | $12.49/g | Green Lion - St Helens St Helens · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Pineapple Express | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $12.49 | $12.49/g | Green Lion - St Helens St Helens · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Watermelon Ice Flavor - "Twists" Cartridge (1000mg) - by Oil® | gram | $12.49 | $12.49/g | Green Lion - St Helens St Helens · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Banger - 2g Cart - Platinum OG (I) Vape Pens | 2 g | $25 | $12.50/g | Green Lion - St Helens St Helens · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Banger - 2g Cart - Super Boof (H) Vape Pens | 2 g | $25 | $12.50/g | Green Lion - St Helens St Helens · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Banger - 2g Cart - Purple Punch (I) Vape Pens | 2 g | $25 | $12.50/g | Green Lion - St Helens St Helens · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Baked Banana Flavor - "Twists" AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil® | 2 g | $29.16 | $14.58/g | Green Lion - St Helens St Helens · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | PunchBerry Flavor - "Twists" AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil® | 2 g | $29.16 | $14.58/g | Green Lion - St Helens St Helens · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Watermelon Ice Flavor - "Twists" AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil® | 2 g | $29.16 | $14.58/g | Green Lion - St Helens St Helens · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Orange Creamsicle Flavor - "Twists" AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil® | 2 g | $29.16 | $14.58/g | Green Lion - St Helens St Helens · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Blueberry Swirl Flavor - "Twists" AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil® | 2 g | $29.16 | $14.58/g | Green Lion - St Helens St Helens · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Cherry Slush Flavor - "Twists" AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil® | 2 g | $29.16 | $14.58/g | Green Lion - St Helens St Helens · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Mint Cookie - "The Limit" AiO - 2.5g | 2.5 g | $37.49 | $15/g | Green Lion - St Helens St Helens · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Green Lion - 1g Cured Resin Cart - Sherbaccio (H) Vape Pens | gram | $15 | $15/g | Green Lion - St Helens St Helens · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Green Lion - 1g Cured Resin Cart - Ze Chem (S) Vape Pens | gram | $15 | $15/g | Green Lion - St Helens St Helens · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Green Lion - 1g Cured Resin Cart - Street Guru (I) Vape Pens | gram | $15 | $15/g | Green Lion - St Helens St Helens · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Blue Razz - "The Limit" AiO - 2.5g | 2.5 g | $37.50 | $15/g | Green Lion - St Helens St Helens · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Indica - Lime Sorbet - "The Limit" AiO - 2.5g | 2.5 g | $37.50 | $15/g | Green Lion - St Helens St Helens · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Indica - Grape Krush - "The Limit" AiO - 2.5g | 2.5 g | $37.50 | $15/g | Green Lion - St Helens St Helens · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Higher Cultures | Strawnana | Disposable | 2.5G | 2.5 g | $37.50 | $15/g | Green Lion - St Helens St Helens · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Phlame - Platinum Purple (I) - 1g CR Cart Vape Pens | gram | $16.67 | $16.67/g | Green Lion - St Helens St Helens · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Blueberry Swirl Flavor - "Twists" AIO 'Tugboat' (1g) - by Oil® | gram | $16.67 | $16.67/g | Green Lion - St Helens St Helens · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Cherry Slush Flavor - "Twists" AIO 'Tugboat' (1g) - by Oil® | gram | $16.67 | $16.67/g | Green Lion - St Helens St Helens · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | crater lake cookies | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $16.67 | $16.67/g | Green Lion - St Helens St Helens · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Haze Sativa Terpz Cartridge 1g | gram | $16.67 | $16.67/g | Green Lion - St Helens St Helens · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Hush - 1g Strain Cart - Kush Mintz (H) Vape Pens | gram | $16.67 | $16.67/g | Green Lion - St Helens St Helens · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Kush Indica Terpz Cartridge 1g | gram | $16.67 | $16.67/g | Green Lion - St Helens St Helens · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Mandarin Cake | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $16.67 | $16.67/g | Green Lion - St Helens St Helens · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Baked Banana Flavor - "Twists" AIO 'Tugboat' (1g) - by Oil® | gram | $16.67 | $16.67/g | Green Lion - St Helens St Helens · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | OG Hybrid Terpz Cartridge 1g | gram | $16.67 | $16.67/g | Green Lion - St Helens St Helens · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Orange Creamsicle Flavor - "Twists" AIO 'Tugboat' (1g) - by Oil® | gram | $16.67 | $16.67/g | Green Lion - St Helens St Helens · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |