Cheapest concentrates in Fairless Hills, PA
Cheapest right now: Legend Cherry Zlush Crumble 2g Cured Resin at Zen Leaf Cannabis Dispensary — $60.50 ($30.25 per gram)
25 comparable concentrates listings at 1 Fairless Hills dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Pennsylvania city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Legend Cherry Zlush Crumble 2g Cured Resin Concentrates | 2 g | $60.50 | $30.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Legend Face Fire Crumble 2g Cured Resin Concentrates | 2 g | $60.50 | $30.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Prime Wellness Galactic Grape Badder 2g Cured Resin Concentrates | 2 g | $60.50 | $30.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Legend Banana Tree Crumble 2g Cured Resin Concentrates | 2 g | $60.50 | $30.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Prime Wellness LA Wedding Thai Extractor's Blend Sauce 2g Live Resin Concentrates | 2 g | $70.50 | $35.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Kind Tree WB Budder 2g Live Resin Concentrates | 2 g | $70.50 | $35.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Legend Cndy Fumez Sugar 1g Cured Resin Concentrates | gram | $35.50 | $35.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Legend Banana Tree Crumble 1g Cured Resin Concentrates | gram | $35.50 | $35.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Legend Durban Poison Shatter 1g Cured Resin Concentrates | gram | $35.50 | $35.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Legend Grape Sitter Budder 1g Cured Resin Concentrates | gram | $35.50 | $35.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Legend Grape Sitter Crumble 1g Cured Resin Concentrates | gram | $35.50 | $35.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Calypso Sunset 41 Sugar 1g Live Resin Concentrates | gram | $39 | $39/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Prime Wellness Scarlet Fire #7 Sauce 1g Live Resin Concentrates | gram | $40.50 | $40.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Prime Wellness Gasoline Tropsicle Badder 1g Live Resin Concentrates | gram | $40.50 | $40.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Prime Wellness LA Wedding Thai Extractor's Blend Sugar 1g Live Resin Concentrates | gram | $40.50 | $40.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Kind Tree WB Crumble 1g Live Resin Concentrates | gram | $40.50 | $40.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Kind Tree Straw-Picanna Sugar 1g Live Resin Concentrates | gram | $40.50 | $40.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | pb p #5 | Solventless | Rosin | 2g Standard Farms · Concentrates | 2 g | $99.50 | $49.75/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Verano Reserve Chemdawg 91 Badder 1g Cured Resin Concentrates | gram | $50.50 | $50.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Grassroots Orange Z RSO 1g Cured Resin Concentrates | gram | $50.50 | $50.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Verano Reserve Purpentine Badder 1g Cured Resin Concentrates | gram | $50.50 | $50.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Space Mints Reserve Live Sugar [1g] Verano · Concentrates | gram | $55.50 | $55.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Avexia Grape Mint Gas RSO 1g Cured Resin Concentrates | gram | $55.50 | $55.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | INSA Golden Goat (Batter) Badder 1g Live Resin Concentrates | gram | $56.50 | $56.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Savvy Thunder Punch THCA Sand 0.5g Sand Concentrates | 1/2 g | $35.50 | $71/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Fairless Hills concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Fairless Hills price: $40.50 per gram (middle of $30.25–$55.50). That works out to about $141.75 an eighth.
- 100% of priced concentrates listings in Fairless Hills publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Fairless Hills price data: cheapest weed in Fairless Hills, cheap ounces, Fairless Hills flower price index, Fairless Hills deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Pennsylvania dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.