Cheapest carts & vapes in Fairless Hills, PA
Cheapest right now: Savvy Sunrise Citrus 0.3g All-In-One at Zen Leaf Cannabis Dispensary — $23 ($2.30 per gram)
108 comparable vape pens listings at 1 Fairless Hills dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare carts & vapes prices across every Pennsylvania city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Savvy Sunrise Citrus 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $23 | $2.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy Mandarin Dreams 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $23 | $2.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Savvy | Passionfruit Gelato | Disposable | 0.3g Savvy · Vape Pens | 3/10 g | $23 | $2.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Savvy Grand Doggy Purple 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $23 | $2.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Savvy | Sweet Dreams | Disposable | 0.3g Savvy · Vape Pens | 3/10 g | $23 | $2.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Savvy Diesel Moonshine 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $23 | $2.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Savvy Pine Bomb 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $23 | $2.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Savvy Sour Skunk 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $23 | $2.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Savvy | Apple Betty | Disposable | 3g Savvy · Vape Pens | 3 g | $99.50 | $33.17/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Calypso Watermelon CO2 1g Cartridge Vape Pens | gram | $33.50 | $33.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Calypso Grape Fizz CO2 1g Cartridge Vape Pens | gram | $33.50 | $33.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Calypso Mango CO2 1g Cartridge Vape Pens | gram | $33.50 | $33.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Savvy Extra Pink Pineapple Diesel 2g Cartridge Vape Pens | 2 g | $69.50 | $34.75/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Savvy HYPHEN Sour Tangie 2g Pod Vape Pens | 2 g | $69.50 | $34.75/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Savvy | The Pine | Cartridge | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $69.50 | $34.75/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Savvy Extra The Purple 2g Cartridge Vape Pens | 2 g | $69.50 | $34.75/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Savvy Extra The Pink 2g Cartridge Vape Pens | 2 g | $69.50 | $34.75/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Later Days Strawberry Cough HCFSE 2g All-In-One Vape Pens | 2 g | $70.50 | $35.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | The Lab I-95 Legend 2g Cartridge Vape Pens | 2 g | $70.50 | $35.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Later Days Sour D HCFSE 2g All-In-One Vape Pens | 2 g | $70.50 | $35.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Savvy | Rainbow Belts | Disposable | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $79.50 | $39.75/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Savvy | Pink Pineapple Diesel | Disposable | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $79.50 | $39.75/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Savvy HYPHEN Sour Tangie 2g All-In-One Vape Pens | 2 g | $79.50 | $39.75/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Savvy HYPHEN Apple Betty 2g All-In-One Vape Pens | 2 g | $79.50 | $39.75/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Savvy | Sapphire Kush Diesel | Disposable | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $79.50 | $39.75/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Savvy | Sour Bubble | Disposable | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $79.50 | $39.75/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Organic Remedies GC MAGNUM 4g All-In-One Vape Pens | 4 g | $160.50 | $40.13/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Strane Stash Commando 2g All-In-One Vape Pens | 2 g | $80.50 | $40.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Strane Stash Gas Station Bob Live Terp 2g All-In-One Vape Pens | 2 g | $80.50 | $40.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Strane Stash Highaleah 2g All-In-One Vape Pens | 2 g | $80.50 | $40.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | The Lab Lemon Fresh 1g Cartridge Vape Pens | gram | $40.50 | $40.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Sour Garlic | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $40.50 | $40.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Strane Commando 1g Cartridge Vape Pens | gram | $40.50 | $40.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Strane Crusher Claw 1g Cartridge Vape Pens | gram | $40.50 | $40.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Strane Rainbow Guava 1g Cartridge Vape Pens | gram | $40.50 | $40.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | The Lab Motor Breath 1g Cartridge Vape Pens | gram | $40.50 | $40.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | The Lab Pineapple D OG x Sage Wreck 1g Cartridge Vape Pens | gram | $40.50 | $40.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | The Lab Purple Starfruit 1g Cartridge Vape Pens | gram | $40.50 | $40.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Guava Tart | 510 Cartridge | 1g Strane · Vape Pens | gram | $40.50 | $40.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Pineapple Punch | Disposable | 2g LEGEND · Vape Pens | 2 g | $85.50 | $42.75/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Fairless Hills vape pens prices compare
Every row above is priced per gram of oil, so a 0.5g cart can't look cheaper than a 1g one. That is the only way to compare a vape pens menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Fairless Hills price: $50.25 per gram (middle of $33.50–$68.50). That works out to about $175.88 an eighth.
- 100% of priced vape pens listings in Fairless Hills publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Fairless Hills price data: cheapest weed in Fairless Hills, cheap ounces, Fairless Hills flower price index, Fairless Hills deals.
Cheapest flowerCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Pennsylvania dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.