Cheapest weed in Harrisburg, PA
785 Harrisburg menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Pennsylvania city: cheapest weed in Pennsylvania
Cheapest flower in Harrisburg
See all flower prices →Cheapest right now: Cherry Punch Smalls at Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg — $20 ($2.86 per gram) · 529 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cherry Punch Smalls Flower | quarter | $20$4050% off | $2.86/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sour Og Chem | 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Blue Beach Haze | 4.5g Flower | ounce | $105 | $3.75/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Shadowberry | 4.5g Flower | ounce | $105 | $3.75/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | &Shine Hybrid Ground Flower 14g Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | Curaleaf Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Holy Grail Kush x FRT GSHRS | Smalls | 14g Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Funk Mountain | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Shadowberry | 14g Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Harrisburg
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Pineapple Whip | Cartridge | 1g at Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg — $22.40 ($22.40 per gram) · 256 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pineapple Whip | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $22.40$3230% off | $22.40/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Mango | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $22.40$3230% off | $22.40/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Matcha Green Tea | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $22.40$3230% off | $22.40/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Grapefruit Gas Live Sauce All In One Vape Pens | 2 g | $48.75$7535% off | $24.38/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Dank Widow Live Sauce All In One Vape Pens | 2 g | $48.75$7535% off | $24.38/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Golden Goat Vape Cart CDT Vape Pens | gram | $26$4035% off | $26/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Donny Burger Vape Cart CDT Vape Pens | gram | $26$4035% off | $26/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Grape GG Live Terpene Rip Stick Disposable Vape Pens | 2 g | $52$8035% off | $26/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Harrisburg flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Harrisburg →Discounted items across Harrisburg menus, newest first.
Best dispensaries in Harrisburg →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Pennsylvania dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.