Cheapest carts & vapes in Harrisburg, PA
Cheapest right now: Pineapple Whip | Cartridge | 1g at Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg — $22.40 ($22.40 per gram)
256 comparable vape pens listings at 2 Harrisburg dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare carts & vapes prices across every Pennsylvania city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pineapple Whip | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $22.40$3230% off | $22.40/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Mango | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $22.40$3230% off | $22.40/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Matcha Green Tea | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $22.40$3230% off | $22.40/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Grapefruit Gas Live Sauce All In One Vape Pens | 2 g | $48.75$7535% off | $24.38/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Dank Widow Live Sauce All In One Vape Pens | 2 g | $48.75$7535% off | $24.38/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Golden Goat Vape Cart CDT Vape Pens | gram | $26$4035% off | $26/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Donny Burger Vape Cart CDT Vape Pens | gram | $26$4035% off | $26/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Grape GG Live Terpene Rip Stick Disposable Vape Pens | 2 g | $52$8035% off | $26/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | GSH MNTS | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $55$8535% off | $27.50/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Admiral Apple All In One Disposable Vape Pens | 2 g | $55$8535% off | $27.50/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Sergeant Strawberry | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $55$8535% off | $27.50/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | BRIQ Essentials Gelato 2g All in One Select · Vape Pens | 2 g | $55.25$8535% off | $27.63/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Secret Sunset | Live Resin Disposable | 2g RYTHM · Vape Pens | 2 g | $55.25$8535% off | $27.63/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | RYTHM Disposable Vape Pen L'Orange [2g] RYTHM · Vape Pens | 2 g | $55.25$8535% off | $27.63/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Rose Gold Runtz | Live Resin Disposable | 2g RYTHM · Vape Pens | 2 g | $55.25$8535% off | $27.63/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | G Boat All In One Vape Pens | 2 g | $55.25$8535% off | $27.63/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | VelcroZ | Live Resin Disposable | 2g RYTHM · Vape Pens | 2 g | $55.25$8535% off | $27.63/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Black Maple #22 | Live Resin Disposable | 2g RYTHM · Vape Pens | 2 g | $55.25$8535% off | $27.63/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Astronaut Training All In One Disposable Vape Pens | 2 g | $55.25$8535% off | $27.63/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Savvy | Sapphire Kush Diesel | Disposable | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $55.30$7930% off | $27.65/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Commander Kush Live Sauce All In One Vape Pens | 2 g | $57$9540% off | $28.50/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Apple Diesel Cartridge Vape Pens | gram | $29.25$4535% off | $29.25/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Compound Z Cartridge Vape Pens | gram | $29.25$4535% off | $29.25/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Citra Spice CDT Cartridge Vape Pens | gram | $29.25$4535% off | $29.25/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Chem D Vape Cartridge Vape Pens | gram | $29.25$4535% off | $29.25/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Blue Flame OG CDT Cartridge Vape Pens | gram | $29.25$4535% off | $29.25/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | &Shine | BLBRRY | Cartridge | 1g &SHINE · Vape Pens | gram | $29.25$4535% off | $29.25/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Groovy Gravy Cartridge Vape Pens | gram | $29.25$4535% off | $29.25/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Cherry Pi All In One Vape Pens | 2 g | $59.50$8530% off | $29.75/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Comfort Creme All In One Vape Pens | 2 g | $59.50$8530% off | $29.75/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Diced Pineapple Vape Cart Vape Pens | 1/2 g | $15$5070% off | $30/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Cranberry Vape Cart Vape Pens | 1/2 g | $15$5070% off | $30/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Pina Colada | Cartridge | 0.5g Vape Pens | 1/2 g | $15$5070% off | $30/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Blackberry Kush - Indica Vape Cart Vape Pens | 1/2 g | $15$5070% off | $30/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Blueberry Diesel CDT Cartridge Vape Pens | gram | $31.50$4530% off | $31.50/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Grateful Thai | Cartridge | 1g LEGEND · Vape Pens | gram | $31.50$4530% off | $31.50/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Apricot Breath Vape Cart Vape Pens | gram | $31.50$4530% off | $31.50/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | African Thai #15 Cured Resin Cart Vape Pens | gram | $31.50$4530% off | $31.50/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Calyx Crusher Cartridge Vape Pens | 1/2 g | $16.25$2535% off | $32.50/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | GrapeFruit Cartridge Vape Pens | 1/2 g | $16.25$2535% off | $32.50/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Harrisburg Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Harrisburg vape pens prices compare
Every row above is priced per gram of oil, so a 0.5g cart can't look cheaper than a 1g one. That is the only way to compare a vape pens menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Harrisburg price: $42.25 per gram (middle of $29.25–$80). That works out to about $147.88 an eighth.
- 100% of priced vape pens listings in Harrisburg publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Harrisburg price data: cheapest weed in Harrisburg, cheap ounces, Harrisburg flower price index, Harrisburg deals.
Cheapest flowerCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Pennsylvania dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.