Cheapest concentrates in Wynnewood, PA
Cheapest right now: Double Bear Three-Peat Larry Wax 4g Cured Resin at Zen Leaf Cannabis Dispensary — $115.50 ($28.88 per gram)
27 comparable concentrates listings at 1 Wynnewood dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Pennsylvania city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Double Bear Three-Peat Larry Wax 4g Cured Resin Concentrates | 4 g | $115.50 | $28.88/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Double Bear Tropicanna Cherry Sugar 4g Cured Resin Concentrates | 4 g | $115.50 | $28.88/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Double Bear Warritos Sugar 4g Cured Resin Concentrates | 4 g | $115.50 | $28.88/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Legend Banana Tree Sugar 2g Cured Resin Concentrates | 2 g | $60.50 | $30.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Legend White Iverson Sugar 2g Cured Resin Concentrates | 2 g | $60.50 | $30.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | GG Shatter 2g Double Bear Concentrates · Concentrates | 2 g | $62.50 | $31.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Double Bear Star Chasm Kush Sugar 2g Cured Resin Concentrates | 2 g | $62.50 | $31.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Double Bear Sour Tangie Sugar 2g Cured Resin Concentrates | 2 g | $62.50 | $31.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Double Bear Flashbang Wax 2g Cured Resin Concentrates | 2 g | $62.50 | $31.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Prime Wellness Chocolate Cherry OG #1 Sugar 1g Cured Resin Concentrates | gram | $32.50 | $32.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Prime Wellness Violet Fog Au Badder 2g Live Resin Concentrates | 2 g | $70.50 | $35.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Kind Tree Cndy Fumez Crumble 2g Live Resin Concentrates | 2 g | $70.50 | $35.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Prime Wellness African Thai #15 Diamonds & Sauce 1g Live Resin Concentrates | gram | $40.50 | $40.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | The Lab Dead Headz #44 Wax 1g Cured Resin Concentrates | gram | $40.50 | $40.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | The Lab Motor Breath Crumble 1g Cured Resin Concentrates | gram | $40.50 | $40.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Standard Farms Windu OG Jam 2g Live Rosin Concentrates | 2 g | $99.50 | $49.75/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Verano Reserve Burmese Kush Badder 1g Cured Resin Concentrates | gram | $50.50 | $50.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Verano Reserve Purpentine Badder 1g Cured Resin Concentrates | gram | $50.50 | $50.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | The Lab Pineapple D OG Sugar 1g Live Resin Concentrates | gram | $50.50 | $50.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Avexia Ultra Nana RSO 1g Cured Resin Concentrates | gram | $55.50 | $55.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Space Mints Reserve Live Sugar [1g] Verano · Concentrates | gram | $55.50 | $55.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Verano Reserve Thunder Punch Badder 1g Live Resin Concentrates | gram | $55.50 | $55.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Avexia Grape Mint Gas RSO 1g Cured Resin Concentrates | gram | $55.50 | $55.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Standard Farms Spearmint Style #14 Rosin 1g Live Rosin Concentrates | gram | $60.50 | $60.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Standard Farms PB P #5 Rosin 1g Live Rosin Concentrates | gram | $60.50 | $60.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | On The Rocks Happy Hour Badder 1g Live Rosin Concentrates | gram | $60.50 | $60.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Savvy Thunder Punch THCA Sand 0.5g Sand Concentrates | 1/2 g | $35.50 | $71/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Wynnewood concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Wynnewood price: $40.50 per gram (middle of $29.70–$60.50). That works out to about $141.75 an eighth.
- 100% of priced concentrates listings in Wynnewood publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Wynnewood price data: cheapest weed in Wynnewood, cheap ounces, Wynnewood flower price index, Wynnewood deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Pennsylvania dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.