Cheapest flower in Wynnewood, PA
Cheapest right now: Terrapin Key Lime Larry 28g Ground at Zen Leaf Cannabis Dispensary — $130.50 ($4.66 per gram)
146 comparable flower listings at 1 Wynnewood dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Pennsylvania city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Terrapin Key Lime Larry 28g Ground Flower | ounce | $130.50 | $4.66/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Organic Remedies Apple Frit 28g Ground Flower | ounce | $130.50 | $4.66/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Calypso Skunk Mntz 7g Ground Flower | quarter | $33.50 | $4.79/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Calypso Pikes Peak 7g Ground Flower | quarter | $33.50 | $4.79/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Old Pal Frostburn Fuel 28g Ground Flower | ounce | $145.50 | $5.20/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Old Pal Solar Eclipse 14g Ground Flower | half ounce | $75.50 | $5.39/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Old Pal Tropic Thunderbolt 14g Ground Flower | half ounce | $75.50 | $5.39/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | SeChe T1 Sour Garlic 7g Ground Flower | quarter | $40.50 | $5.79/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Old Pal Couch Coffin 7g Ground Flower | quarter | $40.50 | $5.79/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Old Pal Tengu Jordan 7g Ground Flower | quarter | $40.50 | $5.79/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | SeChe T1 Purple Starfruit 7g Ground Flower | quarter | $40.50 | $5.79/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Legend Deez Rntz 28g Smalls Flower | ounce | $175.50 | $6.27/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | SeChe T1 Stun Spore 28g Flower Flower | ounce | $175.50 | $6.27/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Savvy Rocky Road 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Good Green Durban Z 28g Smalls Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Savvy Garlic Gloss 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Savvy | Philly Special | Big Buds | 28g Savvy · Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Good Green Giggle Gas 28g Smalls Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Savvy Red Mandarine 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Savvy Ghost White 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | FIND Cowboy CAV 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Savvy Gelato 41 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Legend Lemon Cherry Sherbert 14g Smalls Flower | half ounce | $90.50 | $6.46/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Legend Z Banger 14g Smalls Flower | half ounce | $90.50 | $6.46/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Terrapin Chem Gem #6 7g Ground Flower | quarter | $45.50 | $6.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Terrapin Royal Durban 7g Ground Flower | quarter | $45.50 | $6.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Super Starfruit | Ground Flower 3.5g Organic Remedies · Flower | eighth | $23.50 | $6.71/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Organic Remedies Sour Tangie 3.5g Ground Flower | eighth | $23.50 | $6.71/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Strane Datura Sherb 28g Flower Flower | ounce | $190.50 | $6.80/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Savvy Baby Jokerz 14g Flower Flower | half ounce | $95.50 | $6.82/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Terrapin Georgia Pi 14g Flower Flower | half ounce | $95.50 | $6.82/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Savvy Coffee I Scream 14g Flower Flower | half ounce | $95.50 | $6.82/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | The Woods Reserve Exodus Cheese 14g Flower Flower | half ounce | $95.50 | $6.82/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Savvy Philly Special 14g Flower Flower | half ounce | $95.50 | $6.82/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | The Woods Reserve Tropicanna Banana 14g Flower Flower | half ounce | $95.50 | $6.82/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Savvy Dosilato 14g Flower Flower | half ounce | $95.50 | $6.82/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Savvy Grape Noir 14g Flower Flower | half ounce | $95.50 | $6.82/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Savvy Larry's OG 14g Flower Flower | half ounce | $95.50 | $6.82/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Later Days | Mind Crasher | Smalls | 7G Later Days · Flower | quarter | $48.50 | $6.93/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Savvy Rocky Road 7g Flower Flower | quarter | $48.50 | $6.93/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Wynnewood · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Wynnewood flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Wynnewood price: $7.50 per gram (middle of $6.45–$11.29). That works out to about $26.25 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Wynnewood publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Wynnewood price data: cheapest weed in Wynnewood, cheap ounces, Wynnewood flower price index, Wynnewood deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Pennsylvania dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.