Cheapest infused pre-rolls in St Johnsbury, VT
Cheapest right now: Pinnacle Valley | Dirty Sangria I Infused 1.5g Pre-Roll at Northeast Kannabis — $25 ($16.67 per gram)
2 comparable infused pre-rolls listings at 1 St Johnsbury dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Vermont city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pinnacle Valley | Dirty Sangria I Infused 1.5g Pre-Roll Infused Pre-rolls | 1.5 g | $25 | $16.67/g | Northeast Kannabis St Johnsbury · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Clean Cannabis I Boomstick (Blue Bliss infused w/Blue Dream Oil) I 1.25g Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | 1.25 g | $25 | $20/g | Northeast Kannabis St Johnsbury · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
How St Johnsbury infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical St Johnsbury price: $18.33 per gram (middle of $17–$19.67). That works out to about $64.16 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in St Johnsbury publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More St Johnsbury price data: cheapest weed in St Johnsbury, cheap ounces, St Johnsbury flower price index, St Johnsbury deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Vermont dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.