Cheapest weed in Appalachia, VA
89 Appalachia menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Virginia city: cheapest weed in Virginia
Cheapest flower in Appalachia
See all flower prices →Cheapest right now: Golden Goat | Infused Ground Flower | 14g at Sky High Exotics — $80 ($5.71 per gram) · 32 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Golden Goat | Infused Ground Flower | 14g Revert · Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Durban Kush | Infused Ground Flower | 14g Revert · Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Northern Lights | Big Buds | 14g Revert · Flower | half ounce | $100 | $7.14/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Blue Dream | Big Buds | 14g Revert · Flower | half ounce | $100 | $7.14/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Lavender Jack Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Alaskan Thunder Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Lemon Cherry Gelato Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Love Machine Flower | eighth | $35 | $10/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Appalachia
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Yin Yang - Zoap - 510 Cart at Sky High Exotics — $30 ($30 per gram) · 18 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Yin Yang - Zoap - 510 Cart Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | RS11 | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sour Diesel | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | FIRE Liquid Diamonds 2g Jefé - Maui Pineapple Vape Pens | 2 g | $85 | $42.50/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | FIRE Liquid Diamonds 2g Jefé - Blue Dream Vape Pens | 2 g | $85 | $42.50/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | NERD BAR - Gary Payton - Live Resin - AIO Vape Pens | gram | $45 | $45/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | NERD BAR - Watermelon Zkittlez - Live Resin - AIO Vape Pens | gram | $45 | $45/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | NERD BAR - Strawberry Cough - Live Resin - AIO Vape Pens | gram | $45 | $45/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Appalachia
See all edibles prices →Cheapest right now: Milk Chocolate 3:1 CBG:THC | Daytime Sativa | 100mg | 1ct | 100mg/ea at Sky High Exotics — $25 ($25 per 100mg of THC) · 8 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Milk Chocolate 3:1 CBG:THC | Daytime Sativa | 100mg | 1ct | 100mg/ea Grön Edibles · Edibles | each · 100mg THC | $25 | $25/100mg THC | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Blue Razz - Brick Live Resin Gummies - 100mg Cannabals · Edibles | each · 100mg THC | $25 | $25/100mg THC | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Playoff Punch Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Cannabals · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $25 | $25/100mg THC | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Munchies | Recharge | Watermelon Recharge Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Munchies · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $30 | $30/100mg THC | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Munchies | Bliss | Strawberry Bliss Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Munchies · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $30 | $30/100mg THC | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Munchies | Energy | Cherry Charge Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Munchies · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $30 | $30/100mg THC | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Munchies | (Chill) Apple Zen Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Munchies · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $30 | $30/100mg THC | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Munchies | Sleep | Raspberry Dream Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Munchies · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $30 | $30/100mg THC | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Appalachia
See all concentrates prices →Cheapest right now: Banana Muffin | Solventless | Dry Sift | 1g at Sky High Exotics — $70 ($70 per gram) · 4 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Banana Muffin | Solventless | Dry Sift | 1g Concentrates | gram | $70 | $70/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | GMO | Solventless | Dry Sift | 1g Concentrates | gram | $70 | $70/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Gush Mintz | Solventless | Dry Sift | 1g Concentrates | gram | $70 | $70/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Wedding Crashers | Solventless | Dry Sift | 1g Concentrates | gram | $70 | $70/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Appalachia
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: #JUAN-ROLL - Maple Cannon - Pre-Roll - 4pk at Sky High Exotics — $35 ($8.75 per gram) · 8 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | #JUAN-ROLL - Maple Cannon - Pre-Roll - 4pk Pre-rolls | 4 g · 4-pack | $35 | $8.75/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Egg Roll Pre-rolls | eighth | $40 | $11.43/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Mac Pharms - Purple Haze - Pre-Roll Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | CHOPSTICKS - OG Kush - .5g Pre Roll - 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $15 | $15/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | CHOPSTICKS - Lemon Tree - .5g Pre Roll - 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $15 | $15/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Mac Pharms - Runtz OG - Pre-Roll Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Munchies | Unicorn Milk | Joint | 1g Munchies · Pre-rolls | gram | $20 | $20/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | State Of Mind - Snow Plow X Cherry Pie Live Resin - Pre-Roll Pre-rolls | gram | $25 | $25/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Appalachia
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: #JUAN-ROLL - Sun Chaser - Pre-Roll at Sky High Exotics — $15 ($15 per gram) · 15 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | #JUAN-ROLL - Sun Chaser - Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | O-YEAH! - Green Apple Fritter - .5g Pre-Roll - 5pk Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $40 | $16/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | O-YEAH! - Blueberry Muffin - .5g Pre-Roll - 5pk Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $40 | $16/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | London Pound Cake | Infused Joints | 1.2g Mac Pharms · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $20 | $16.67/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Purple Haze | Infused Joints | 1.2g Mac Pharms · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $20 | $16.67/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | O-YEAH! - Strawberry Kiwi Haze - Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $20 | $20/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Presidential | XXX Moon Rock | Infused Blunt | 1.5g Presidential · Infused Pre-rolls | 1.5 g | $30 | $20/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Presidential Moon Rock Blunt - Watermelon (1.5g) Presidential · Infused Pre-rolls | 1.5 g | $30 | $20/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Appalachia flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Appalachia →Discounted items across Appalachia menus, newest first.
Best dispensaries in Appalachia →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank pre-rolls (8 items at 1 store), edibles (8 items at 1 store), concentrates (4 items at 1 store), drinks (4 items at 1 store) in Appalachia — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Virginia dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.