Cheapest infused pre-rolls in Appalachia, VA
Cheapest right now: #JUAN-ROLL - Sun Chaser - Pre-Roll at Sky High Exotics — $15 ($15 per gram)
15 comparable infused pre-rolls listings at 1 Appalachia dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Virginia city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | #JUAN-ROLL - Sun Chaser - Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | O-YEAH! - Green Apple Fritter - .5g Pre-Roll - 5pk Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $40 | $16/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | O-YEAH! - Blueberry Muffin - .5g Pre-Roll - 5pk Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $40 | $16/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | London Pound Cake | Infused Joints | 1.2g Mac Pharms · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $20 | $16.67/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Purple Haze | Infused Joints | 1.2g Mac Pharms · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $20 | $16.67/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | O-YEAH! - Strawberry Kiwi Haze - Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $20 | $20/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Presidential | XXX Moon Rock | Infused Blunt | 1.5g Presidential · Infused Pre-rolls | 1.5 g | $30 | $20/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Presidential Moon Rock Blunt - Watermelon (1.5g) Presidential · Infused Pre-rolls | 1.5 g | $30 | $20/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | State Of Mind - Columbian Gold x Acapulco Gold Live Resin - .5g Infused Pre-Roll - 5pk Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $50 | $20/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | State Of Mind - Sunset Slush X Grease Monkey Live Resin - Infused Resin - Pre-Roll - 5pk Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $50 | $20/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | State Of Mind - Loose Cannon x Sour Tangie Live Resin - Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $25 | $25/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | SUSHI HASH - Super Lavender Butter x Insane Pound Cake Rosin - Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $25 | $25/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | SUSHI HASH - Red Diesel x Laundry List - HASH HOLE - Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $25 | $25/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | SUSHI HASH - Grease Monkey x Black Runtz Rosin - .5g Pre-Roll - HASH HOLE - 5pk Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $70 | $28/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | SUSHI HASH - Apple Fritter x Super Boof Rosin - Pre-Roll - HASH HOLE - 5pk Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $70 | $28/g | Sky High Exotics Appalachia · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Appalachia infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Appalachia price: $20 per gram (middle of $16–$26.80). That works out to about $70 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Appalachia publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Appalachia price data: cheapest weed in Appalachia, cheap ounces, Appalachia flower price index, Appalachia deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Virginia dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.