Cheapest flower in Cle Elum, WA
Cheapest right now: DU Diesel Girl 14g Flower at Happy Trees — $8 ($0.57 per gram)
128 comparable flower listings at 1 Cle Elum dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Washington city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | DU Diesel Girl 14g Flower Flower | half ounce | $8 | $0.57/g | Happy Trees Cle Elum · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | PHAT BUY SAMPLE Jack Herer 4g Flower Flower | 4 g | $3 | $0.75/g | Happy Trees Cle Elum · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Cheap Ounce Chocolope 28g Flower Flower | ounce | $30 | $1.07/g | Happy Trees Cle Elum · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Cheap Ounce 9lb Hammer 28g I Flower | ounce | $30 | $1.07/g | Happy Trees Cle Elum · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Cheap Ounce Super Sherb 28g Flower Flower | ounce | $30 | $1.07/g | Happy Trees Cle Elum · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Dab'ums | White Tahoe Cookies | Flower | 28g DAB'UMS · Flower | ounce | $45 | $1.61/g | Happy Trees Cle Elum · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Dab'ums | Apple Sundae | Flower | 28g DAB'UMS · Flower | ounce | $45 | $1.61/g | Happy Trees Cle Elum · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | DU Pineapple Express 28g Flower Flower | ounce | $45 | $1.61/g | Happy Trees Cle Elum · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | DU 8 Ball Kush 28g Flower Flower | ounce | $45 | $1.61/g | Happy Trees Cle Elum · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | DU Bigfoot OG 28g Flower Flower | ounce | $45 | $1.61/g | Happy Trees Cle Elum · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Du Bigfoot OG 14g Flower Flower | half ounce | $24 | $1.71/g | Happy Trees Cle Elum · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | DU White Tahoe Cookies 14g Flower Flower | half ounce | $24 | $1.71/g | Happy Trees Cle Elum · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | HFF Super Lemon Kush 28g Flower Flower | ounce | $63 | $2.25/g | Happy Trees Cle Elum · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | HFF Zookies 28g Flower Flower | ounce | $63 | $2.25/g | Happy Trees Cle Elum · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Ice Cream Cake Flower Kelso Kandy · Flower | eighth | $8 | $2.29/g | Happy Trees Cle Elum · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Amnesia ZKZ Flower Kelso Kandy · Flower | eighth | $8 | $2.29/g | Happy Trees Cle Elum · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | KK Dosido 3.5g Flower Flower | eighth | $8 | $2.29/g | Happy Trees Cle Elum · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Blazed Acapulco Gold Flower | eighth | $8 | $2.29/g | Happy Trees Cle Elum · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Blazed Apple Jax Flower | eighth | $8 | $2.29/g | Happy Trees Cle Elum · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Blazed Banana Jelly Flower | eighth | $8 | $2.29/g | Happy Trees Cle Elum · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Blazed Day Tripper Flower | eighth | $8 | $2.29/g | Happy Trees Cle Elum · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Blazed Hawaiian Dutch Treat Flower | eighth | $8 | $2.29/g | Happy Trees Cle Elum · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Blazed Purple Punch Flower | eighth | $8 | $2.29/g | Happy Trees Cle Elum · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Star Mintz | Big Buds | 28g Flower | ounce | $76 | $2.71/g | Happy Trees Cle Elum · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Blueberry Creme Brulee | Big Buds | 28g Flower | ounce | $76 | $2.71/g | Happy Trees Cle Elum · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Blue Dream | Big Buds | 28g Flower | ounce | $76 | $2.71/g | Happy Trees Cle Elum · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Bangin B's Trop Cherry (H) Flower Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Happy Trees Cle Elum · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Star Mintz | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $45 | $3.21/g | Happy Trees Cle Elum · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Blueberry Creme Brulee | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $45 | $3.21/g | Happy Trees Cle Elum · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Blue Dream | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $45 | $3.21/g | Happy Trees Cle Elum · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | RC Bigfoot OG (0.5g x 20 pack) Flower | 10 g · 20-pack | $33 | $3.30/g | Happy Trees Cle Elum · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Star Mintz | Big Buds | 7g Flower | quarter | $26 | $3.71/g | Happy Trees Cle Elum · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Blueberry Creme Brulee | Big Buds | 7g Flower | quarter | $26 | $3.71/g | Happy Trees Cle Elum · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Blue Dream | Big Buds | 7g Flower | quarter | $26 | $3.71/g | Happy Trees Cle Elum · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | FWF Triple Burger 3.5g Flower Flower | eighth | $14 | $4/g | Happy Trees Cle Elum · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | FWF Purple Punch 3.5g Flower Flower | eighth | $14 | $4/g | Happy Trees Cle Elum · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Blueberry Creme Brulee | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Happy Trees Cle Elum · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | LZ Elephant 3.5g Flower Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Happy Trees Cle Elum · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | LZ White Runtz 3.5g Flower Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Happy Trees Cle Elum · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Miracle Fruit | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Happy Trees Cle Elum · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Cle Elum flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Cle Elum price: $6.43 per gram (middle of $2.25–$12). That works out to about $22.50 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Cle Elum publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Cle Elum price data: cheapest weed in Cle Elum, cheap ounces, Cle Elum flower price index, Cle Elum deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Washington dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.