Cheapest weed in Oak Harbor, WA
379 Oak Harbor menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Washington city: cheapest weed in Washington
Cheapest flower in Oak Harbor
See all flower prices →Cheapest right now: Ice Cream Banger | 28g at Kaleafa Cannabis Co. — $30 ($1.07 per gram) · 304 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ice Cream Banger | 28g Flower | ounce | $30 | $1.07/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Bruce Banner | 28g Flower | ounce | $30 | $1.07/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | StarKiller OG | 28g Flower | ounce | $30 | $1.07/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Sour Blueberry | 28g Incredibulk · Flower | ounce | $30 | $1.07/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | 28G Lemon Skunk Sunshine Flower | ounce | $33 | $1.18/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | 28g Mendo Purple Kelso Kreeper Flower | ounce | $50 | $1.79/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | DOH 28G DJ Short Blueberry Toasted Flower | ounce | $50 | $1.79/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | DOH 28G Durban Poison O'Geez Flower | ounce | $55 | $1.96/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Oak Harbor
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Jack Herer | O'Geez | Cart | 1G at Kaleafa Cannabis Co. — $13 ($13 per gram) · 75 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Jack Herer | O'Geez | Cart | 1G O'Geez · Vape Pens | gram | $13 | $13/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | 9lb Hammer | O'Geez | Cart | 1G O'Geez · Vape Pens | gram | $13 | $13/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | OG Kush | O'Geez | Cart | 1G O'Geez · Vape Pens | gram | $13 | $13/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Passion Fruit Cartridge | 1g Kelso Kandy · Vape Pens | gram | $15 | $15/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Blue Razzberry Cartridge | 1g Kelso Kandy · Vape Pens | gram | $15 | $15/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Twisted Lemons | Cartridge | 1g Snickle Fritz · Vape Pens | gram | $18 | $18/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Slurricane | Cartridge | 1g Snickle Fritz · Vape Pens | gram | $18 | $18/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | White Widow | O'Geez | Disposable | 1G O'Geez · Vape Pens | gram | $22 | $22/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Oak Harbor flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Oak Harbor →Discounted items across Oak Harbor menus, newest first.
Best dispensaries in Oak Harbor →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Washington dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.