Cheapest flower in Oak Harbor, WA
Cheapest right now: Ice Cream Banger | 28g at Kaleafa Cannabis Co. — $30 ($1.07 per gram)
304 comparable flower listings at 1 Oak Harbor dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Washington city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ice Cream Banger | 28g Flower | ounce | $30 | $1.07/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Bruce Banner | 28g Flower | ounce | $30 | $1.07/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | StarKiller OG | 28g Flower | ounce | $30 | $1.07/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Sour Blueberry | 28g Incredibulk · Flower | ounce | $30 | $1.07/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | 28G Lemon Skunk Sunshine Flower | ounce | $33 | $1.18/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | 28g Mendo Purple Kelso Kreeper Flower | ounce | $50 | $1.79/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | DOH 28G DJ Short Blueberry Toasted Flower | ounce | $50 | $1.79/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | DOH 28G Durban Poison O'Geez Flower | ounce | $55 | $1.96/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | DOH 28G Granddaddy Purple O'Geez Flower | ounce | $55 | $1.96/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | DOH 28G Maui Wowie O'Geez Flower | ounce | $55 | $1.96/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | 28G Maui Wowie Budget Ounce ECC Flower | ounce | $55 | $1.96/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | DOH 14G DJ Short Blueberry Toasted Flower | half ounce | $28 | $2/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | DOH 28G Acapulco Gold Blazed Flower | ounce | $65 | $2.32/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Purple Punch I | 28g Flower | ounce | $65 | $2.32/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | DOH 14G Acapulco Gold Blazed Flower | half ounce | $35 | $2.50/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | DOH 14G Purple Punch Blazed Flower | half ounce | $35 | $2.50/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Mimosa S | 28g Flower | ounce | $70 | $2.50/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | 28G Bubba Kush Cascade Crest Flower | ounce | $70 | $2.50/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Strawberry Cough | Big Buds | 28g Columbia Natural Cannabis · Flower | ounce | $75 | $2.68/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | DOH 28G Orange Pez Columbia Natural Cannabis Flower | ounce | $75 | $2.68/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | DOH 28G Granddaddy Purple Columbia Natural Cannabis Flower | ounce | $75 | $2.68/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | DOH 3.5G Purple Punch Blazed Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Toasted | Dj Short Blueberry | Big Buds | 3.5g Toasted · Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Toasted | Blood Orange | Big Buds | 3.5g Toasted · Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Snoops Dream Flower Kelso Kandy · Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Orange Slushie Flower Kelso Kandy · Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | DOH 3.5G Acapulco Gold Blazed Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | DOH 3.5G Orange Pez Columbia Natural Cannabis Flower | eighth | $12 | $3.43/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Strawberry Cough | Big Buds | 3.5g Columbia Natural Cannabis · Flower | eighth | $12 | $3.43/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | 28G Rozay Calm Walden Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | 28G Jack 47 Bold Walden Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | 3.5G Bubba Kush Cascade Crest Flower | eighth | $13 | $3.71/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Jack Herer | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $13 | $3.71/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | DOH 7G Candyland Ez-Quarter Flower | quarter | $35 | $5/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | DOH 7G Grape Ape EZ-Quarter Flower | quarter | $35 | $5/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | DOH 14G Blue Dream Slab Mechanix Flower | half ounce | $70 | $5/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Slab B Bud Flower - Purple Punch 14g Slab Mechanix · Flower | half ounce | $70 | $5/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | DOH 14G Tropicana Cookies Slab Mechanix Flower | half ounce | $70 | $5/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | DOH 14G Candyland Ez-Half Flower | half ounce | $70 | $5/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Slab B Bud Flower - Purple Punch 28g Slab Mechanix · Flower | ounce | $140 | $5/g | Kaleafa Cannabis Co. Oak Harbor · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Oak Harbor flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Oak Harbor price: $8.57 per gram (middle of $3.61–$13). That works out to about $30 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Oak Harbor publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Oak Harbor price data: cheapest weed in Oak Harbor, cheap ounces, Oak Harbor flower price index, Oak Harbor deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Washington dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.