Cheapest pre-rolls in Sequim, WA
Cheapest right now: Don Mega | Minis | 0.5g | 14pk at Nature's Gifts — $22.99 ($3.28 per gram)
15 comparable pre-rolls listings at 1 Sequim dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Washington city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Don Mega | Minis | 0.5g | 14pk Pre-rolls | quarter · 14-pack | $22.99 | $3.28/g | Nature's Gifts Sequim · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Snoops Dream | Minis | 0.5g | 14pk Pre-rolls | quarter · 14-pack | $22.99 | $3.28/g | Nature's Gifts Sequim · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Wedding Cake | Joints | 0.5g | 7pk Pre-rolls | eighth · 7-pack | $11.99 | $3.43/g | Nature's Gifts Sequim · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | King Of The North | Joints | 0.75g | 10pk Magic Time Farms · Pre-rolls | 7.5 g · 10-pack | $28.99 | $3.87/g | Nature's Gifts Sequim · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Amazing Grace | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $3.99 | $3.99/g | Nature's Gifts Sequim · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | hash burger | Minis | 0.5g | 10pk Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $28.99 | $5.80/g | Nature's Gifts Sequim · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Gelato Pre-Rolls Canna Organix · Pre-rolls | quarter | $42.99 | $6.14/g | Nature's Gifts Sequim · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Umami Bomb | Minis | 0.5g each | 5pk Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $23.99 | $9.60/g | Nature's Gifts Sequim · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Donny Burger | Minis | 0.5g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9.99 | $9.99/g | Nature's Gifts Sequim · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Legend of Nigeria | Joints | 0.5g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9.99 | $9.99/g | Nature's Gifts Sequim · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Moon Pie | Minis | 0.5g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9.99 | $9.99/g | Nature's Gifts Sequim · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Pressure | Minis | 0.5g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9.99 | $9.99/g | Nature's Gifts Sequim · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Cherry Burger | Minis | 0.5g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9.99 | $9.99/g | Nature's Gifts Sequim · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Big Smooth | Minis | 0.5g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9.99 | $9.99/g | Nature's Gifts Sequim · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Donkey Butter | Blunts | 2g Gabriel · Pre-rolls | 2 g | $19.99 | $9.99/g | Nature's Gifts Sequim · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Sequim pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Sequim price: $9.60 per gram (middle of $3.34–$9.99). That works out to about $33.60 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Sequim publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Sequim price data: cheapest weed in Sequim, cheap ounces, Sequim flower price index, Sequim deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Washington dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.