Cheapest weed in Union Gap, WA
347 Union Gap menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Washington city: cheapest weed in Washington
Cheapest flower in Union Gap
See all flower prices →Cheapest right now: Chill Billy Boys | Zonuts Flower | 28g at The Bake Shop (Union Gap) — $25 ($0.89 per gram) · 35 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Chill Billy Boys | Zonuts Flower | 28g Flower | each | $25 | $0.89/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Chill Billy Boys | Cinex Flower | 28g Flower | each | $25 | $0.89/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | Chill Billy Boys | FrostBerry Flower | 28g Flower | each | $25 | $0.89/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | Chill Billy Boys | Skunnkberry Flower | 28g Flower | each | $25 | $0.89/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Chill Billy Boys | Lemon Drop Flower | 28g Flower | each | $25 | $0.89/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Chill Billy Boys | Blue Dream Flower | 28g Flower | each | $25 | $0.89/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Chill Billy Boys | Northern Lights Flower | 28g Flower | each | $25 | $0.89/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | Chill Billy Boys | Sunberry Flower | 28g Flower | each | $25 | $0.89/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Union Gap
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Go Carts | Sour Diesel Distillate Cartridge | 1g at The Bake Shop (Union Gap) — $12 ($12 per gram) · 60 comparable items at 1 stores
Cheapest edibles in Union Gap
See all edibles prices →Cheapest right now: Blaze Gummy | Midnight Berry Rosin 50mg THC-100mg CBD-1000MG CBN | 1150mg at The Bake Shop (Union Gap) — $30 ($2.61 per 100mg of THC) · 54 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Blaze Gummy | Midnight Berry Rosin 50mg THC-100mg CBD-1000MG CBN | 1150mg Edibles | each · 1150mg THC | $30 | $2.61/100mg THC | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | BLAZE | Good Night Grape Gummy Zero Sugar 2:2:1 CBN:CBD:THC | 500mg Edibles | each · 500mg THC | $30 | $6/100mg THC | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | Swifts Peach Fuego MAX | Live Resin Gummies - 500mg - THC:CBD:CBN:CBG Swifts Edibles · Edibles | each · 500mg THC | $30 | $6/100mg THC | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | BLAZE | Gummy Zero Sugar Raspberry Lime 1:1:1:1 CBG:CBC:CBD:THC | 400mg Edibles | each · 400mg THC | $30 | $7.50/100mg THC | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Nano Tincture | Good Vibes 500mg THC; CBG | 100mg Edibles | each · 500mg THC | $48 | $9.60/100mg THC | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Swifts Peanut Butter Cups Milk Chocolate MAX | 50mg - ROSIN Swifts Edibles · Edibles | each · 50mg THC | $6 | $12/100mg THC | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | 1:1 Lemon Sorbet (100mg, 4oz) Cormorant · Edibles | each · 100mg THC | $12 | $12/100mg THC | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | 1:1 Mango Sorbet (100mg, 4oz) Cormorant · Edibles | each · 100mg THC | $12 | $12/100mg THC | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
Cheapest concentrates in Union Gap
See all concentrates prices →Cheapest right now: Super Dank Labs | Toad Venom Wax | 1g at The Bake Shop (Union Gap) — $8 ($8 per gram) · 41 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Super Dank Labs | Toad Venom Wax | 1g Concentrates | each | $8 | $8/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Delectable Dabs | Sativa 3pk Wax | 3g Concentrates | each · 3-pack | $25 | $8.33/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | Delectable Dabs | Hybrid 3pk Wax | 3g Concentrates | each · 3-pack | $25 | $8.33/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | Delectable Dabs | Indica 3pk Wax | 3g Concentrates | each · 3-pack | $25 | $8.33/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Forbidden Farms | Green Crack Wax | 1g Concentrates | each | $10 | $10/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Forbidden Farms | Gelonade Delectable Dab | 1g Concentrates | each | $10 | $10/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Forbidden Farms | God's Gift Wax | 1g Concentrates | each | $10 | $10/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | Forbidden Farms | Snow Leopard Wax | 1g Concentrates | each | $10 | $10/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Union Gap
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Green & Gold | Purple Pineapple #9 G Stick | 1g at The Bake Shop (Union Gap) — $12 ($1.33 per gram) · 136 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Green & Gold | Purple Pineapple #9 G Stick | 1g Pre-rolls | each | $12 | $1.33/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Forbidden Farms | Mendo Breath 14pk Preroll | 14g Pre-rolls | each · 14-pack | $25 | $1.79/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | GMO Cookies | Joints | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | OG Chem | Joints | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Blueberry Scone | Joints | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Forbidden Farms | Lodi Dodi Twofers Pre-Roll | 2g Pre-rolls | each | $6 | $3/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Forbidden Farms | Dirty White Girl Twofers Pre-Roll | 2g Pre-rolls | each | $6 | $3/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | Buddy Boy | Evergreen Kush Double Trouble 2pk Pre-Roll | 2g Pre-rolls | each · 2-pack | $6 | $3/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Union Gap
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Gumbo | Infused Joints | 1g at The Bake Shop (Union Gap) — $6 ($6 per gram) · 8 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gumbo | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | each | $6 | $6/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Pineapple Fields | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | each | $6 | $6/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | Sparklers | Blue Slushie | Infused Minis | 0.5g each | 2pk Phat Panda · Infused Pre-rolls | each · 2-pack | $12 | $12/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | Hawaiian Zkittlez | Infused Minis | 0.5g each | 2pk Phat Panda · Infused Pre-rolls | each · 2-pack | $12 | $12/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Firecracker | Northern Lights | Infused Joint | 1g Phat Panda · Infused Pre-rolls | each | $12 | $12/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Firecracker | Grape Goji | Infused Joint | 1g Phat Panda · Infused Pre-rolls | each | $12 | $12/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Firecracker | Gusherz | Infused Joint | 1g Phat Panda · Infused Pre-rolls | each | $12 | $12/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | Sparklers | Baja Blasted | Infused Minis | 0.5g each | 2pk Phat Panda · Infused Pre-rolls | each · 2-pack | $12 | $12/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Union Gap flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Union Gap →Discounted items across Union Gap menus, newest first.
Best dispensaries in Union Gap →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank infused pre-rolls (8 items at 1 store) in Union Gap — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Washington dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.