| 1 | Green & Gold | Purple Pineapple #9 G Stick | 1g Pre-rolls | each | $12 | $1.33/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Forbidden Farms | Mendo Breath 14pk Preroll | 14g Pre-rolls | each · 14-pack | $25 | $1.79/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | GMO Cookies | Joints | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | OG Chem | Joints | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Blueberry Scone | Joints | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Forbidden Farms | Lodi Dodi Twofers Pre-Roll | 2g Pre-rolls | each | $6 | $3/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Forbidden Farms | Dirty White Girl Twofers Pre-Roll | 2g Pre-rolls | each | $6 | $3/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | Buddy Boy | Evergreen Kush Double Trouble 2pk Pre-Roll | 2g Pre-rolls | each · 2-pack | $6 | $3/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 9 | Forbidden Farms | White Widow XXL Twofer Preroll | 2g Pre-rolls | each | $6 | $3/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 10 | Buddy Boy | HIgh Plains Drifter Double Trouble Pre-Rolls 2pk | 2g Pre-rolls | each · 2-pack | $6 | $3/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 11 | Buddy Boy | Tropicana Cherry Double Trouble 2pk Pre-Roll | 2g Pre-rolls | each · 2-pack | $6 | $3/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 12 | Buddy Boy | White Gorilla 2pk Pre-Rolls | 2g Pre-rolls | each · 2-pack | $6 | $3/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 13 | Buddy Boy | Zlushies Double Trouble Pre-Rolls 2pk | 2g Pre-rolls | each · 2-pack | $6 | $3/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 14 | Forbidden Farms | Pink Certz Twofers Pre-Roll | 2g Pre-rolls | each | $6 | $3/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 15 | Forbidden Farms | Obama Runtz Twofers Pre-Roll | 2g Pre-rolls | each | $6 | $3/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 16 | Forbidden Farms | Mendo Breath Twofers 2pk Pre-Roll | 2g Pre-rolls | each · 2-pack | $6 | $3/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 17 | Alpha Cannabis | Blueberry 2 Pk Prerolls | 2g Pre-rolls | each · 2-pack | $8 | $4/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 18 | Alpha Cannabis | Air Force One 2 Pk Prerolls | 2g Pre-rolls | each · 2-pack | $8 | $4/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 19 | Alpha Cannabis | Acai Gelato 2 Pk Prerolls | 2g Pre-rolls | each · 2-pack | $8 | $4/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 20 | Alpha Cannabis | Gary Payton 2 Pk Prerolls | 2g Pre-rolls | each · 2-pack | $8 | $4/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 21 | Alpha Cannabis | YuMama 2 Pk Prerolls | 2g Pre-rolls | each · 2-pack | $8 | $4/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 22 | From The Soil | Alien Orange Cookies / Pammy's Cookies Split 10 Pack | 7.5g Pre-rolls | each · 10-pack | $38 | $5.07/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 23 | From The Soil | Horchata Prerolll | 1.5g Pre-rolls | each | $8 | $5.33/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 24 | From The Soil | White Truffle 2pk Pre-Rolls | 1.5g Pre-rolls | each · 2-pack | $8 | $5.33/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 25 | From The Soil | Bangberry Rush 2pk Preroll | 1.5g Pre-rolls | each · 2-pack | $8 | $5.33/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 26 | From The Soil | Pammys Cookies 4pk Preroll Jar | 3g Pre-rolls | each · 4-pack | $16 | $5.33/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 27 | From The Soil | Bitter Batter 4pk Preroll Jar | 3g Pre-rolls | each · 4-pack | $16 | $5.33/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 28 | From The Soil | White Truffle 4pk Preroll Jar | 3g Pre-rolls | each · 4-pack | $16 | $5.33/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 29 | From The Soil | Peanut Butter Breath 4pk Preroll Jar | 3g Pre-rolls | each · 4-pack | $16 | $5.33/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 30 | Buddy Boy | Space Lemons 7pk Doobie Pax Joints | 3.5g Pre-rolls | each · 7-pack | $20 | $5.71/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 31 | Truffle Oreos Pre Roll 1g | each | $6 | $6/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 32 | Platinum | Point Break | Joint | 1g | each | $6 | $6/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 33 | Do-Si-Dos | Joint | 1g | each | $6 | $6/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 34 | Platinum | Chicken & Waffles | Joint | 1g | each | $6 | $6/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 35 | Jack Herer | Joint | 1g | each | $6 | $6/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 36 | Just Cannabis Company | MOCHI-GELATO BHO/KIEF INFUSED PREROLL | 1g Pre-rolls | each | $6 | $6/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 37 | Just Cannabis Company | PURPLE THAI BHO/KIEF INFUSED PREROLL | 1g Pre-rolls | each | $6 | $6/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 38 | Phat Panda | Traingle Kush Preroll | 1g Pre-rolls | each | $6 | $6/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 39 | Oreoz | Joint | 1g | each | $6 | $6/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 40 | Ooowee Marker Pre Roll 1g | each | $6 | $6/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |