| 1 | Super Dank Labs | Toad Venom Wax | 1g Concentrates | each | $8 | $8/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Delectable Dabs | Sativa 3pk Wax | 3g Concentrates | each · 3-pack | $25 | $8.33/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | Delectable Dabs | Hybrid 3pk Wax | 3g Concentrates | each · 3-pack | $25 | $8.33/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | Delectable Dabs | Indica 3pk Wax | 3g Concentrates | each · 3-pack | $25 | $8.33/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Forbidden Farms | Green Crack Wax | 1g Concentrates | each | $10 | $10/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Forbidden Farms | Gelonade Delectable Dab | 1g Concentrates | each | $10 | $10/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Forbidden Farms | God's Gift Wax | 1g Concentrates | each | $10 | $10/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | Forbidden Farms | Snow Leopard Wax | 1g Concentrates | each | $10 | $10/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 9 | Forbidden Farms | Blue Dream Delectable Dab | 1g Concentrates | each | $10 | $10/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 10 | Forbidden Farms | Donny Burger Wax | 1g Concentrates | each | $10 | $10/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 11 | Snickle Fritz | GoldenPineapple LR Icing | 1g Concentrates | each | $12 | $12/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 12 | Rainbow Sherbert | Live Resin | Sugar | 1gSnickle Fritz · Concentrates | each | $12 | $12/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 13 | Snickle Fritz | Lemon Fresh Sugar | 1g Concentrates | each | $12 | $12/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 14 | Snickle Fritz | Jelly Rancher Sugar Wax | 1g Concentrates | each | $12 | $12/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 15 | Snickle Fritz | Humboldt Dream Sugar | 1g Concentrates | each | $12 | $12/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 16 | Snickle Fritz | Forbidden Fruit Sugar | 1g Concentrates | each | $12 | $12/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 17 | Sunset Sherbert | Live Sugar | 1gPhat Panda · Concentrates | each | $15 | $15/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 18 | Paht Panda | Black Zoap LR Sugar | 1g Concentrates | each | $15 | $15/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 19 | Butter Face | Ooze Live Resin | 1g Concentrates | each | $16 | $16/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 20 | Butter Face | Sour D Live Resin | 1g Concentrates | each | $16 | $16/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 21 | Butter Face | Slurricane Live Resin | 1g Concentrates | each | $16 | $16/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 22 | Butter Face | Pineapple Express Live Resin | 1g Concentrates | each | $16 | $16/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 23 | Butter Face | Willies Wonder Live Resin | 1g Concentrates | each | $16 | $16/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 24 | From The Soil | Hybrid Mix RSO | 1g Concentrates | each | $18 | $18/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 25 | Green & Gold | Raunchy Runtz Wax | 1g Concentrates | each | $20 | $20/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 26 | Green & Gold | Chocolope Wax | 1g Concentrates | each | $20 | $20/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 27 | Green & Gold | G Markers Wax | 1g Concentrates | each | $20 | $20/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 28 | Green & Gold | Hash Burger Wax | 1g Concentrates | each | $20 | $20/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 29 | Green & Gold | Blimonade Wax | 1g Concentrates | each | $20 | $20/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 30 | Dabstract | Blue Dream LR Cake Icing | 1g Concentrates | each | $20 | $20/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 31 | Dabstract | Citron | Live Badder | 1g | each | $20 | $20/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 32 | Dabstract | Jungle Cat | Live Badder | 1g | each | $20 | $20/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 33 | Mz.A | Purple Runtz Concentrate | 1g Concentrates | each | $24 | $24/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 34 | Buddy Boy | Super Boof Hash Rosin | 1g Concentrates | each | $25 | $25/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 35 | Yeti Scat Trails | Trichome Pie Hash | 1g Concentrates | each | $35 | $35/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 36 | Yeti Scat Trails | Ying Yang Hash | 1g Concentrates | each | $35 | $35/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 37 | Yeti Scat Trails | 47 Grape St. Hash | 1g Concentrates | each | $35 | $35/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 38 | Refine | Jokerz Candy LOUD RESIN x House of Cultivar Concentrate | 1g Concentrates | each | $52 | $52/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 39 | Royal Tree Gardens | Wedding Cake Hash Rosin | 1g Concentrates | each | $55 | $55/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 40 | Royal Tree Gardens | Kush Mints x Trufflegasm Hash Rosin | 1g Concentrates | each | $55 | $55/g | The Bake Shop (Union Gap) Union Gap · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |