Cheapest weed in Walla Walla, WA
916 Walla Walla menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 2, 2026
↑ Compare every Washington city: cheapest weed in Washington
Cheapest flower in Walla Walla
See all flower prices →Cheapest right now: Guava Cake at A Greener Today Marijuana - Walla Walla — $22.50 ($0.80 per gram) · 566 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Guava Cake Flower | ounce | $22.50$4550% off | $0.80/g | A Greener Today Marijuana - Walla Walla Walla Walla · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | EmerGNC Flower | ounce | $22.50$4550% off | $0.80/g | A Greener Today Marijuana - Walla Walla Walla Walla · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Animism Flower | ounce | $22.50$4550% off | $0.80/g | A Greener Today Marijuana - Walla Walla Walla Walla · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Animal Face Flower | ounce | $22.50$4550% off | $0.80/g | A Greener Today Marijuana - Walla Walla Walla Walla · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Purple Punch | 28g Incredibulk · Flower | ounce | $26.40$3320% off | $0.94/g | A Greener Today Marijuana - Walla Walla Walla Walla · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | ZKZ Flower | 28g Incredibulk · Flower | ounce | $26.40$3320% off | $0.94/g | A Greener Today Marijuana - Walla Walla Walla Walla · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Sour Blueberry | 28g Incredibulk · Flower | ounce | $26.40$3320% off | $0.94/g | A Greener Today Marijuana - Walla Walla Walla Walla · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Kush | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $15$3050% off | $1.07/g | Walla Walla Weedery Walla Walla · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Walla Walla
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Hawaiian Zkittlez | Cartridge | 1g at A Greener Today Marijuana - Walla Walla — $13.50 ($13.50 per gram) · 231 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hawaiian Zkittlez | Cartridge | 1g Snickle Fritz · Vape Pens | gram | $13.50$2750% off | $13.50/g | A Greener Today Marijuana - Walla Walla Walla Walla · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Slurricane | Cartridge | 1g Snickle Fritz · Vape Pens | gram | $13.50$2750% off | $13.50/g | A Greener Today Marijuana - Walla Walla Walla Walla · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Lime Sorbet | Cartridge | 1g Snickle Fritz · Vape Pens | gram | $13.50$2750% off | $13.50/g | A Greener Today Marijuana - Walla Walla Walla Walla · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Biscotti | Cartridge | 1g Snickle Fritz · Vape Pens | gram | $13.50$2750% off | $13.50/g | A Greener Today Marijuana - Walla Walla Walla Walla · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Tangerine Dream | Cartridge | 1g Snickle Fritz · Vape Pens | gram | $13.50$2750% off | $13.50/g | A Greener Today Marijuana - Walla Walla Walla Walla · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Blue Shark | Cartridge | 1g Snickle Fritz · Vape Pens | gram | $13.50$2750% off | $13.50/g | A Greener Today Marijuana - Walla Walla Walla Walla · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Lemon Cherry Gelato | Cartridge | 1g Snickle Fritz · Vape Pens | gram | $13.50$2750% off | $13.50/g | A Greener Today Marijuana - Walla Walla Walla Walla · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Peaches & Cream | Cartridge | 1g Snickle Fritz · Vape Pens | gram | $13.50$2750% off | $13.50/g | A Greener Today Marijuana - Walla Walla Walla Walla · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest edibles in Walla Walla
See all edibles prices →Cheapest right now: FW - Deeper Sleep Capsule - 100mg at Walla Walla Cannabis Company — $33 ($33 per 100mg of THC) · 10 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FW - Deeper Sleep Capsule - 100mg Edibles | each · 100mg THC | $33 | $33/100mg THC | Walla Walla Cannabis Company Walla Walla · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | BS - Moxey Peppermint Sativa - 100mg Edibles | each · 100mg THC | $38 | $38/100mg THC | Walla Walla Cannabis Company Walla Walla · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | BS - Moxey Cinnamon Indica - 100mg Edibles | each · 100mg THC | $38 | $38/100mg THC | Walla Walla Cannabis Company Walla Walla · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | EGH - Milk Choc Plain - 10mg Edibles | each · 10mg THC | $5 | $50/100mg THC | Walla Walla Cannabis Company Walla Walla · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | EGH - Milk Choc & Toffee - 10mg Edibles | each · 10mg THC | $5 | $50/100mg THC | Walla Walla Cannabis Company Walla Walla · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | EGH - Dark Choc & Hazelnuts - 10mg Edibles | each · 10mg THC | $5 | $50/100mg THC | Walla Walla Cannabis Company Walla Walla · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | EGH - Dark Choc & Sea Salt - 10mg Edibles | each · 10mg THC | $5 | $50/100mg THC | Walla Walla Cannabis Company Walla Walla · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | EGH - CBD 1:1 High Tea Chai - 10mg Edibles | each · 10mg THC | $6 | $60/100mg THC | Walla Walla Cannabis Company Walla Walla · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest concentrates in Walla Walla
See all concentrates prices →Cheapest right now: La Confidential Wax by Orgrow at Walla Walla Cannabis Company — $24 ($24 per gram) · 40 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | La Confidential Wax by Orgrow Concentrates | gram | $24 | $24/g | Walla Walla Cannabis Company Walla Walla · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Querkle Wax by Orgrow Concentrates | gram | $24 | $24/g | Walla Walla Cannabis Company Walla Walla · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Cashy's Honey Hash by CannaSol Farms Concentrates | gram | $28 | $28/g | Walla Walla Cannabis Company Walla Walla · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Holy Grail Wax by Honey Tree Concentrates | gram | $29 | $29/g | Walla Walla Cannabis Company Walla Walla · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Gorilla Glue #4 Wax by Honey Tree Concentrates | gram | $29 | $29/g | Walla Walla Cannabis Company Walla Walla · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Mixed Hash by Sitka Concentrates | gram | $32 | $32/g | Walla Walla Cannabis Company Walla Walla · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Ol' Mendo Hashplant Shatter by Kiona Concentrates | gram | $35 | $35/g | Walla Walla Cannabis Company Walla Walla · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Monolith Wax by Kiona Concentrates | gram | $35 | $35/g | Walla Walla Cannabis Company Walla Walla · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Walla Walla
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Purple Mendo Madness by Giant at Walla Walla Cannabis Company — $4.20 ($4.20 per piece) · 39 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Purple Mendo Madness by Giant Pre-rolls | each | $4.20 | $4.20/piece | Walla Walla Cannabis Company Walla Walla · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Platinum Alien OG by Giant Pre-rolls | each | $4.20 | $4.20/piece | Walla Walla Cannabis Company Walla Walla · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Mendo x Granny by Walden Pre-rolls | each | $4.50 | $4.50/piece | Walla Walla Cannabis Company Walla Walla · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | White Widow by Walden Pre-rolls | each | $4.50 | $4.50/piece | Walla Walla Cannabis Company Walla Walla · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Candy Kush by Walden Pre-rolls | each | $4.50 | $4.50/piece | Walla Walla Cannabis Company Walla Walla · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Sage N Sour by Walden Pre-rolls | each | $4.50 | $4.50/piece | Walla Walla Cannabis Company Walla Walla · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Pennywise by Walden Pre-rolls | each | $4.50 | $4.50/piece | Walla Walla Cannabis Company Walla Walla · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Mystic Diesel by Walden Pre-rolls | each | $4.50 | $4.50/piece | Walla Walla Cannabis Company Walla Walla · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Walla Walla flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Walla Walla →Discounted items across Walla Walla menus, newest first.
Best dispensaries in Walla Walla →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Washington dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.