Cheapest weed in Wenatchee, WA
384 Wenatchee menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Washington city: cheapest weed in Washington
Cheapest flower in Wenatchee
See all flower prices →Cheapest right now: Cookies | Big Buds | 28g at Green Life Cannabis — $38 ($1.36 per gram) · 313 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cookies | Big Buds | 28g Flower | ounce | $38 | $1.36/g | Green Life Cannabis Wenatchee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Haze | Big Buds | 28g Flower | ounce | $38 | $1.36/g | Green Life Cannabis Wenatchee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | 14g - Cookies - Ballin Cannabis - Flower - H Flower | half ounce | $20 | $1.43/g | Green Life Cannabis Wenatchee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Haze | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $20 | $1.43/g | Green Life Cannabis Wenatchee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Papaya Truffles | Big Buds | 28g Flower | ounce | $40 | $1.43/g | Green Life Cannabis Wenatchee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Mandarin Sunset | Big Buds | 28g Flower | ounce | $40 | $1.43/g | Green Life Cannabis Wenatchee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Ice Cream Sandwich | Big Buds | 28g Flower | ounce | $40 | $1.43/g | Green Life Cannabis Wenatchee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Chocolate Covered Strawberries | Big Buds | 28g Flower | ounce | $40 | $1.43/g | Green Life Cannabis Wenatchee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Wenatchee
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Gusherz | Cartridge | 1g at Green Life Cannabis — $20 ($20 per gram) · 71 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gusherz | Cartridge | 1g Snickle Fritz · Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Green Life Cannabis Wenatchee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Ice Cream Cake | Cartridge | 1g Snickle Fritz · Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Green Life Cannabis Wenatchee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Lemon Cake 1g Cart EZ-Vape · Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Green Life Cannabis Wenatchee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Black Cherry Bomb Cartridge 1g Ooowee · Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Green Life Cannabis Wenatchee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Dutch Treat 1g Cart EZ-Vape · Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Green Life Cannabis Wenatchee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Cereal Milk Cartridge 1g Ooowee · Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Green Life Cannabis Wenatchee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Headband 1g Cart EZ-Vape · Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Green Life Cannabis Wenatchee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Blue Dream Cartridge 1g Ooowee · Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Green Life Cannabis Wenatchee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Wenatchee flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Wenatchee →Discounted items across Wenatchee menus, newest first.
Best dispensaries in Wenatchee →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Washington dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.